Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Fredi88 napisał:

Ahhh to takie polskie, januszowe, cebulowe. Co by tu komuś napisać żeby tylko w pięty poszło... 

Nie zapomnij dodać, że właśnie przez to wyjechałeś i na szczęście jesteś już ponad to 😉

  • Lubię to 1
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Michał126 napisał:

Nie zapomnij dodać, że właśnie przez to wyjechałeś i na szczęście jesteś już ponad to 😉

Kurcze, ale akurat jest to szeroko znana wada polaków co jest przykrym obrazem Polaka za granicą.

Owszem mamy też swoje plusy (np. dobrych fachowców choć to dyskusyjne) ale mamy też swoje minusy ale.. tak jak inni.

 

Szkoda jedynie ze nie mamy szacunku do siebie samych (jako narodu/wzajemnie). Ja zrzucam tą wine na nasz rząd choć uważam że każdy powinien zacząć od siebie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Michał126 napisał:

Nie zapomnij dodać, że właśnie przez to wyjechałeś i na szczęście jesteś już ponad to 😉

Co to ma do rzeczy?! Też jakiś problem masz? :roll: :thumbdown:

Każda narodowość ma jakieś "minusy". U nas denerwuje mnie właśnie ciągłe narzekanie, zawiść i uwielbianie wytykania komuś czegoś. Może uzasadnisz w takim razie co ma na celu poza uszczypliwością wytykanie komuś ogniska rdzy na błotniku?! Zapewne zwrócenie uwagi bo @Qlimaxss nie wiedział, że tak to wygląda...

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj Pany Pany 😛 Jak baby... (nie zapomnijcie złożyć im życzeń za 2 dni 😄)

Ja to tam nie mam nic do wywodów i żarcików. Żarcik z rdzą był nie na miejscu. Uwaga zwrócona przez Fredi trochę mocna, a obrona przez Michała z lekka niegrzeczna 😛 @Fredi88 wyjechał za granice i cieszę się, że chłopak ma lepiej niż tutaj. Parszywe rządy mamy, nie mówiąc już o możliwościach, które w rajchu są lepsze 😉 @Qlimaxss odpicowuje swojego fiata lepiej niż ja wszystkie swoje auta na raz i za to szacun 😄 @Michał126 się wkurzył bo Fredi powiedział o tendencjach Polaczków i weszło za bardzo w pinty 😄 aaa @piotrek305 mógłbyś chłopie nie żartować z hejtem, bo faktycznie troszkę za mocno. 


Mi tam humor poprawia fakt, że za 41 minut spindalam z pracy. Jadę dziś do urzędu w sprawie działalności swojej ukochanej a w weekend będę mógł wziąć się za tresurę swojego nowego psiutka! Kupiłem sobie Karelskiego psa na niedźwiedzie 2 tygodnie temu i nawet nie wiecie ile ten szczeniak wniósł w moje życie 😄 Mniej strestu detailery! Co by się nie działo jesteśmy kumple z forum a nie pindole do obrażania 😛 

  • Lubię to 4
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek305 Rdza jest bo auto mam dopiero parę miesięcy, w dodatku początkowo było bardzo kapryśne. @danielek. Dokładnie, na razie służy do przemieszczania się z punktu A i B. Na wiosnę zrobię 😁@buka Zgadza się , wina są brak chlapaczy. A Oryginale ciężko dostać.@Fredi88 Wiem dokonale jak to wygląda tak jak piszesz. @Karbo Taki jest plan😁😄. Ps. Dawno tyłu osobą na raz nie odpisywałem 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 minut temu, Qlimaxss napisał:

Zgadza się , wina są brak chlapaczy.

Ja też w tym samym miejscu miałem w Punciaku 🙂 O dziwo rdza tam nie wchodziła mimo obtarcia do gołej blachy, tak samo cało podwozie. O dziwo 20 letni punciaczek był totalnie bez rdzy - w przeciwieństwie do Focusa Mk1. Tęśknie za tym fiacikiem czasem😄 Plus 1.9 JTD - nie do zajechania dieselek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Tu jest w sumie identycznie nalot ale tam jest zdrowo. Ogólnie całe Stilo jest w ocynku, czasem siadają progi ale tam są poprostu zatkane odpływy i tam gnije moje zdrowe😄. Ja mam u siebie 1.6 plus podtlenek. Ja przesiadłem się z Fiesty, i powiem ci że w Fiaciku zdecydowanie mniej czuć nierówności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

humor zrobiła maska 🙂 malowanie garażu emalią + grzanie dmuchawą "na ropę". kilka godzin i zero stresu 🙂 kumpel po kilku minutach odwiedzin zaczął oczy pocierać i wyszedł z pomieszczenia 😉 BHP to naprawdę podstawa. @AreK @ghost dziękuję 🙂 

IMG_20200306_150853.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof aktualnie jest taka czy Twoj karel tez jest takim indywidualista? Jak sobie cos postanowi, to draaamat
Pany, Panewy przedstawiam Kire!

Hehe no mój Czarek ma juz ponad 2,5 roku także coś mogę powiedzieć - faktycznie jest indywidualista :)
Jest bardzo troskliwy o swoich i ma dużo empatii - wystarczy ze udaje ze cos mi sie stało a ten od razu wyje, lize i tyrpie nosem i łapką.
Co mogę podpowiedzieć to musi mieć jasno wyznaczane granice co mu wolno, a co nie - jak tylko raz na coś pozwolisz to bierze to za pewniaka juz :-)
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki dzień w życiu faceta na który się czeka i czeka. Robi się wszystko zeby było wszystko jak być powinno, dogląda sprawdza a nawet przytula finalnie nawet modli...

Pewnie już wiecie...

To dzień odpalenia silnika ❤️❤️❤️ pol roku czekałem na ten moment zeby serduszko ożyło ahh jakie to piękne chwilę, będzie co wspominać✌️#supercharged

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.