Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
48 minut temu, Silitari32 napisał:

Mi dziś poprawiła humor sytuacja na myjni :) Pani przede mną chyba nowa w tej branży posmarowała cały samochód i była poważnie zaskoczona, że wszystko odbija...  A na dworze wcale już tak ciepło nie jest ;D

co posmarowała, co odbija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Silitari32 napisał:

Mi dziś poprawiła humor sytuacja na myjni :) Pani przede mną chyba nowa w tej branży posmarowała cały samochód i była poważnie zaskoczona, że wszystko odbija...  A na dworze wcale już tak ciepło nie jest ;D

Nawet google translator tego nie odkodował . 

1414501501976

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyber w aucie przecieka? Opierdzielić papą i będzie git.  :D  :D  :D

W sumie to poszedł na łatwiznę. Myślałem, że cały dach opierdzieli papą to był miał taki czarny-matowy-tuningowy. :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie był w niższej cenie i sprzedawca wpisał na pałę tak wysoką bo towar się skończył.

Ostatnio często widzę w swoich obserwowanych takie numery. Jest coś za 20zł i nagle sprzedawca zmienia cenę na 999zł. Bardziej opłaca się mu zmienić cenę i poczekać na dostawę licząc że w zaporowej nikt nie kupi niż zamknąć "aukcję", wystawić od początku i znowu płacić opłatę za wystawienie. Dostanie towar to cena znowu wróci do normalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja, o odbiorze auta w środę po wielu bataliach z pzu, szkoda zgłoszona dnia 31072017 a dopiero w środę  odbiór, ale dowiedziałem się że podczas likwidacji szkody z oc sprawcy, wartość samochodu się zmienia jak w kalejdoskopie, już przeszedłem wszystkie możliwe warianty, opcja kosztorys, bezgotówkowa, etc, szkody całkowite( przekroczenie wartości o 19 zł) jak aso wysłało kosztorys na naprawę to nagle pzu potrafiło zjechać z ceny 150 zł jeszcze... Nie życzę najgorszemu wrogowi tego uczucia jakie ja doświadczyłem, po odebraniu autka jeszcze pozostaje mi czekać na zwrot pieniedzy za wypożyczenie auta zastępczego, a już nazbierało się 7k zł, eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczorajszy świeży śnieg w Tatrach spowodował banana na mej twarzy. :mrgreen: Wygląda na to, że zima już zostanie, a ja mam nadzieję, że wytrzymam do tego sylwestra i nie pojadę w Tatry wcześniej niż planowałem :D To moje najlepsze uzależnienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KapselK napisał:

Wczorajszy świeży śnieg w Tatrach spowodował banana na mej twarzy. :mrgreen: Wygląda na to, że zima już zostanie, a ja mam nadzieję, że wytrzymam do tego sylwestra i nie pojadę w Tatry wcześniej niż planowałem :D To moje najlepsze uzależnienie. 

Ja mam nadzieję, że tego białego "syfu" nie będzie w ogóle nadchodzącej zimy ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Slovak napisał:

Ja mam nadzieję, że tego białego "syfu" nie będzie w ogóle nadchodzącej zimy ;). 

Może być tylko w Tatrach, nigdzie indziej. :P Chociaż nie powiem, bo lubię się autem pobawić zimą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lol19pl, nic mnie nie przekona do zimy. Od dzieciństwa nie znoszę śniegu, wystarczy mi, że do szkoły musiałem chodzić przez 2 metrowe zaspy i tak co roku, a teraz cierpię z wyjazdem z miejsca zamieszkania. 

Codziennie rano zastanawiasz się gdzie jest droga, a gdzie rów lub pole. 

IMG_20150208_072347_zpseo51lndh

Główne drogi nie lepiej wyglądają, oczywiście o godzinie 8-9 są odśnieżone. Jednak jak ktoś wyjeżdża z domu o 6-7 to już ma problem.

32724145626_952b746dc4_o.jpg

@KapselK, ten filmik najlepiej podsumowuje moje podejście do zimy i jak się mieszka w górach w tym okresie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Slovak napisał:

a teraz cierpię z wyjazdem z miejsca zamieszkania

Jeśli miałbym to brać pod uwagę to tez powinienem nienawidzić zimy. Mam wyjazd z górki z garażu i pod górkę z posesji, przy tylnym napędzie nie muszę mówić jak jest fajnie. :P Odśnieżam i posypuję drogę zawsze jak spadnie śnieg przed wyjazdem, ale i tak jest ciężko. @paperson może potwierdzić jakie mam skopane podwórko. 

4 minuty temu, Slovak napisał:

ten filmik najlepiej podsumowuje moje podejście do zimy i jak się mieszka w górach w tym okresie.

Hahaha, filmik dobrze mi znany. :mrgreen: Ja jestem w Tatrach zakochany, ale pewnie gdybym tam mieszkał na stałe, to by mi to zbrzydło po jakimś czasie. Chciałbym się kiedyś przenieść bliżej, może niekoniecznie pod same Zakopane, ale bliżej niż kujawsko-pomorskie. :D  Na razie wyjazdy kilka razy w roku starczają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.