Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

nie przy aucie, ale nudów wyczochrałem rowerek

prickbord, adbl VL, APC ExceDe Advanced, gumiaki ExceDe Tire and Rubber Cleaner, szamponik SG... 

przeleciałem lakier IPA i położyłem O.C.D Alien51 :D

na gumiaki ADBL 

zdjęcia robione suszarką, aparat w serwisie

IjfT70T.jpg

NYPZBTa.jpg

bWrXArq.jpg

wP9iwY6.jpg

1pYkPuY.jpg

1TE6It2.jpg

SpuwQqJ.jpg

V9447iW.jpg

6r6jAul.jpg

u1RWlCH.jpg

U9EA21L.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kosiarke tez myje po kazdym koszeniu :)

A dzisiaj umylem audi :P i wlecial qd1 na testy bo nigdy nie mialem. Polozony na 3 miesiecznego dark&black od razu lepiej i przyjemniej sie jedzie czystym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, BiałyGTi napisał:

i wlecial qd1 na testy bo nigdy nie mialem. Polozony na 3 miesiecznego dark&black od razu lepiej i przyjemniej sie jedzie czystym :)

I jakie wrażenia? Ja wczoraj walnąłem luxury glossa. Look fajny ale trzeba się namachać o wiele więcej przy docieraniu niż przy starej wersji qd1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie wrażenia? Ja wczoraj walnąłem luxury glossa. Look fajny ale trzeba się namachać o wiele więcej przy docieraniu niż przy starej wersji qd1. 


Ja wczoraj mycie plus qd1 w 30 stopniowym słońcu i jak czytam na forum, że ludzie maja problemy z docieraniem tego qd to sie zdziwiłem... Efekt po na plus elegancki look i szklistość lakieru. Co najważniejsze nie łapie kurzu i na drugi dzień jak po świeżym myciu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, Fredi88 napisał:

I jakie wrażenia

No mam qd1 te w starej wersji (sadzac po butelce i atomizerze) bo takie tylko udalo mi sie kupic z uzywek. Zapach bardzo przyjemny moja mowi ze cale podwórko pachnie, sliskosc fajna, przyciemnianie fajne a co do docierania to klopotu nie mialem jedna puszysta fibra i lecialem dwa strzaly na fibre i na alement po chwili druga strona dotrzec i tyle . Auto mozna obleciec bardzo szybko. Po aplikacji i tak druga fibra oblecialem jeszcze raz cale auto bo zawsze tak robie nawet po typowych psiknij przetrzyj zapomnij. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, zmorka napisał:

Już dawno mówiłem żeby dla miłośników beemek założyć oddzielny temat, nie musieliby zaśmiecać innych :D

O prawdziwych samochodach można dyskutować, bez urazy ;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem one step na swoim ciężkim LZ9Y, całość około 18h, finalnie wyszło bardzo ładnie jak na lakier z morką.

ce8670b75a499007.png

coś tam odbija;)

0fc6b42b73e06604gen.jpg

ta biała poświata przy ramieniu w odbiciu wyglądająca jak hologram to w rzeczywistości zabłąkany cirrus na "bezchmurnym" niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie opcje "żółtych blach"

1 . Auto min 25 lat i min 15 lat od końca produkcji ( to tak w skrócie ) i takie auto posiada tkz białą kartę i jest wciągnięte na listę zabytków . 

Przy sprzedaży przy tej opcji sprzedający musi ten fakt zgłosić do konserwatora . 

2 . Auto unikatowe , historyczne lub było w posiadaniu jakiejś osobistości - takie auto nie posiada białej karty i nie jest wpisane na listę zabytkó 

Przy sprzedaży - normalne zasady jak każdego innego auta F-V lub Umowa K-S 

 

Ja mam opcję nr 2 , mam wszystkie przywileje "zółtych blach" dodatkowo nie muszę mieć zgody na wyjazd z kraju . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mycie szerszenia, naszmalcowane Curem i wrzuciłem na oponki Adbl- nie podoba mi się wygląd po aplikacji (plastikowa opona), ale po 2-3 myciach zaobserwowałem na żonki szerszeniu, całkiem przyzwoity macik
Mam wrażenie, że dłużej posiedzi od Geyona, ale żonka robi mniej km... zobaczymy jak to będzie na Michałach przy większych przelotach

https://drive.google.com/file/d/0B_ApotjvilhNTzZTR09FMHgtbjQ/view?usp=sharing

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, rygryss napisał:

wrzuciłem na oponki Adbl- nie podoba mi się wygląd po aplikacji (plastikowa opona),

O tu było tak napisane ;)

4 godziny temu, Domel napisał:

kto ? co ? ocb ? kogo pytasz ?

Przepraszam, ale cytat mi się nie wstawił poprzednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.