Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich deszczach i burzach wyglądał jak totalny gruz, to trzeba było trochę ogarnąć ;)

Wnętrze odkurzone, plastiki przetarte limitowanym IQD od ADBLa, jako zwieńczenie nowe IMAO. Na zewnątrz Magi z PA, mycie na dwa wiadra z zielonym FX, szyby Nielsen Blue, lakier i felgi przetarty QD od Nano Ceramic, na oponach Black Mamba Shine (bardzo fajne wykończenie :good:)

Teraz może dzielnie, dalej służyć :mrgreen:

DSC04380.jpg


DSC04379.jpg
DSC04378.jpg

DSC04381.jpg
DSC04385.jpg
DSC04387.jpg
DSC04383.jpg
DSC04384.jpg

DSC04386.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piotrek napisał:

Biała dla mnie kozaczek :mrgreen: Jak lubisz takie klimaty to mogę polecić 33C A Bali (turkusowa), miałem poprzednio i również bardzo fajna.

Reve ma podobny charakter do Dreams. Ja po roku używania wyłącznie Scentwayów muszę odpocząć, kilka puszek calliforni przerobię i wracam znów do nich. :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2017 o 17:07, BiałyGTi napisał:

Jaki to ma zapach bo nigdy nie dane mi bylo posiadac 

Dopiero teraz zauważyłem. Nuty faktycznie tak jak Grzegorz napisał, sam zapach moim zdaniem to coś w typie damskich perfum. Podobny zapach moim zdaniem ma IQD od ADBL w limitowanej edycji. Najlepiej jednak będzie powąchać samemu, co swój nos to swój. Z tego co widziałem są też w Rossmanie, za chyba 12 złotych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mycie na dwa wiadra  z soft 99 potem autoglym srp ma to megs ulitmate i na to qf ulitmate na opony SG blat to Black i na listwy bo mój Black Jack stwardniał i testy alipkatora do opon od SG. , szyby przetarł megsem koncentratem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, KapselK napisał:

@KHOT mam u siebie tak samo z boczkiem fotela kierowcy, jest nadzieja na samodzielną naprawę widzę. :) Farbę zamawiałeś po kodzie lakieru czy dobierali z zagłówka czy z innego elementu? 

Zdjąłem poszycie z tylnego zagłówka i wysłałem im żeby dobrali kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem przygotowania do korekty. Piana, dwa wiadra, gdy auto przeschło tar and glue oraz VL od ADBL, bug remover od GS, na sam koniec umyte doły zderzaków, progów oraz nadkola, osuszanie i do garażu. Jutro z rana chce jeszcze wyglinkować, glinkowałem 1,5 msc temu, ale dla pewności przelecę jeszcze raz. Po glinkowaniu ADBL Shampoo Pro no i chyba można działać. 

Dodatkowo nowe, porządne dywaniki welurowe bo oryginalne gumowe brudzą się od samego patrzenia...

IMG_20170718_115841.jpg

IMG_20170718_115848.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maggot napisał:

KHOT, ile +/- taki zestawik do ogarnięcia skóry Cię wyszedł ?

I jak powinno być z trwałością ?

efekt ;)

Farba: 107 zł

Płynna skóra do wyrównania pęknięć: 75 zł

Przesyłki, pad szlifujący i zamknąłem się w 200 cebulionach za całość. Trwałość jak na razie bez zarzutu, zachowuje się jak fabryczna farba na skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chochlik437 planuje zrobić,  relacje w BSB ale muszę najpierw wszystko skończyć a potem to skleić co nie jest proste i przyjemne. :mrgreen: Mam jak narazie 500 zdjęć, a jeszcze korekta nie skończona i powłoka nie nałożona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.