Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja po wymianie butli mam problem, nie pokazuje mi rezerwy tylko cały czas świeci się 1 kropka żółta nie czerwona. Gość który to wymieniał mówi że nic nie zmieniał, wszystko jest dobre i tak musi być, chyba że mi to przeszkadza to trzeba wymienić cały zestaw pływak itd . Co za barany, skoro wymieniam butlę na taką samą, nic nie popsuł, nic nie jest uszkodzone to jaki ch... że to nie działa ?. Bo przedtem działało a teraz nie działa?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, Gold_Car napisał:

Ja po wymianie butli mam problem, nie pokazuje mi rezerwy tylko cały czas świeci się 1 kropka żółta nie czerwona. Gość który to wymieniał mówi że nic nie zmieniał, wszystko jest dobre i tak musi być, chyba że mi to przeszkadza to trzeba wymienić cały zestaw pływak itd . Co za barany, skoro wymieniam butlę na taką samą, nic nie popsuł, nic nie jest uszkodzone to jaki ch... że to nie działa ?. Bo przedtem działało a teraz nie działa?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 

Trzeba od nowa ustawic rezerwe i bedzie tak jak bylo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, kamykmm napisał:

ja tam w ogole nie patrze na te kropeczki z iloscia gazu, tylko na przejechany dystans i spalnie ;) 

Ja tak samo jezdze na kilometry :P chodz rozumiem ze sa tacy co chca zeby dzialalo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzechu23 napisał:

I co jeszcze, na Majorce cały tydzień 33 stopnie, dzisiaj wysiadam z samolotu w Katowicach 11 stopni i deszcz ;/ ehhh

Mój kraj - taki piękny :);):P 

BTW Ciesz się, że miałeś tydzień super pogody, u mnie w tygodniu ciepło, słonecznie, a jak przychodzi weekend to zimnica i deszcz.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie prezes firmy, w której pracuje. Po okresie próbnym mimo, że kierownictwo i dyrektor nie mają do mnie żadnych zastrzeżeń, to zaproponował mi niższą pensje, jak zacząłem negocjować i rzuciłem swoją ofertę, trochę większą od moich obecnych zarobków i od jego oferty, to rzucił debilnym tekstem, "Dziwię się, że nie chce Pan więcej zarabiać", chyba gość chodzi na jakichś prochach, bo mocno odrealniony jest.

Czas chyba znowu szukać roboty :/ Żesz kurde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norma... najpiękniejsze teksty jakie spotkałem to "Ma Pan 25 lat i tyle Pan chce zarabiać?!?!" i odpowiednio za 5 lat to samo... To co to już nie wolno chcieć zarabiać jak człowiek skoro ma się pojęcie o tym co się robi ?? :| ... u mnie prezio się zmienił i podejście też... na szczęscie puki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy chcieli by żeby ludzie pracowali za damski ... , a oni za samo przyjście do pracy chcieli by 2x tyle co pracownik za bakanie, że pot po tyłku cieknie. Ale takie są realia Polskich prywaciarzy, dużo ludzi dorabia się na innych. Ale coraz więcej jest firm normalnych, szanujących pracowników i umiejących docenić jego pracę . Moim zdaniem nie liczy się wiek, staż tylko umiejętności i wiedza!

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bratu, pod domem ktoś ukradł obydwa wkłady lusterek w E39 :/

Szlag mnie trafia :/ Mieliśmy zmieniać parę gratów od LPG, a tu najpierw inne wydatki, a teraz wkłady lusterek, pora zainwestować w śruby zabezpieczające do felg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj pogoda psikusa zrobiła
Po robocie wypad do barbera - szybciutko bo paka od ANB ma przyjść. Myślę sobie, że dam radę ogarnąć wóz przed wyjazdem w piątek, ale nie czas goni. No plan na test specyfiku na robale od ADBL. Biorę auto żonci z takimi 3dniowymi rozvitkami. To tylko 30km S3 do domu, paczkomat i na myjkę.
Paczka była, ale po szybkiej przejażdżce w ulewie robale same zalazły

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michał126 napisał:

Funky Witch ma zawodne atomizery, ale póki działają rozpylają bardzo dobrze, a butelki zachowują kształt w trakcie zużywania produktu. :) Szukałbym prawdziwych problemów gdzieś indziej.

Dla mnie akurat to ogromny problem jesli nie moge dokonczyc np.nakladanie QD bo po paru psiknieciach atomizer sie rozpada,wiec co mi z tego ze rozpylaja dobrze skoro tego nie robi :shock: W tym przypadku na 4 dostarczone atomizery 3 juz sie rozpadly uprzykrzajac mi bardzo prace.Te produkty nie sa tanie by tolerowac takie mankamenty! Jak ktos wyzej madrze zauwazyl producent nieco ekskluzywnych produktow powinien wybierac sprawdzonych dostawcow a nie isc po kosztach i wybierac najtanszych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz &($*#(@# mać !!!

Podczas mycia auta po trasie do Warszawy i spowrotem patrze na felgę a tu taki zonk!


kynU3Q.jpg

 

Myślałem, że mnie trafi szlak! Dopiero niedawno lakierowane felgi, uważam na krawężniki, a to gówno powstało po tym jak wpadłem w jakaś dziure za Radomiem! To porażka jaki tam jest kawałek drogi!! Lepiej u nas na wsi wyglądają drogi polne... Jak przywaliło to myślałem, że amor wyjdzie przez maskę..

Człowiek się stara, dba, myje, a i tak się coś spieprzy... ehhh 

Mała zaprawka :( 
Pewnie bedzie trzeba zrobić jakaś lepszą naprawę typu spot... 

 

 


xb7pDs.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS z rana z automatu DPD, iż paczka jest w doręczeniu na dziś...

...kurier nie odbiera, centrala nie potrafi się z człowiekiem połączyć, a paczka mega ważna

i nie dojechała...

 

Nie ma to jak profi obsługa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gardor napisał:

@ghost Już za pare miesięcy znowu odmrażacze pójdą w ruch :( 

Mam sonaxa i wurtha ale nie musiałem za wiele z nimi szaleć, od kiedy na boczne szyby i tył kładę NW, 

a na przedniej mam ceramikę, do tego "murska" i życie zimą jest prostsze niż kiedyś ;) 

14 minut temu, Michał126 napisał:

@ghost, dają takie teraz do prawie wszystkich nowych siuwaksów, szkoda tylko, że nie do BSD, w którym by się najbardziej przydał. ;) Skądinąd odmrażacz też jeden z lepszych i nie powala spirytusowym zapachem. Ten z deironizera jest trochę inny, ale też bardzo dobrze psika, a jak się mocno naciśnie, to na tyle mocno, że mgiełka deironizera jest w stanie zdmuchnąć lotne zanieczyszczenia na felgach. :D Co do odoru pola - w trakcie burej zimy pewnie będzie się łezka kręcić :lol:

Ponoć słyszałem, że wurth nawet lepszy dlatego kupiłem oba, ale prawie całe mi zostały, za mało używałem żeby porównać.

Haha łezka w oku... szczególnie jak się sobie w twarz psiknie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dni bez samochodu, autko stoi w ASO, wczoraj dowiedzialem się że naprawa się przedłuża bo może być uznana szkoda całkowita, aso mówi że to JEST szkoda całkowita, pzu mówi że to MOŻE być szkoda całkowita, a auta i tak nie chce nikt naprawić, co lepsze, na polisie mam wartość 10 tys, a teraz pzu wyceniło pojazd w dniu szkody na 5 tys z groszami. Aktualna polisa trwa od sierpnia czyli już 2 tyg po zdarzeniu. Skorzystałem z porad kolegów żeby zamiast wariantu kosztorysowego przejść na naprawę bezgotówkową ale i tak dalej jestem bez samochodu. Jak to możliwe że są takie rozbieżności w wycenie pojazdu przez jednego ubezpieczyciela, autko jest ubezpieczone od nowości w pzu, a ci wywijają teraz takie kwiatki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.