Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, suchutko - trochę pokropiło, a jak wyszedłem od kolegi, to było już prawie sucho. Wczoraj trzy razy straszyło i ani razu nie wystraszyło. Nawet łeb już przestało urywać. Każdego szkoda. :D Jak tak zostanie do jutra (dziś ;)), to smaruję ADBL Quick Wax v2. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po umyciu auta wpadłem na genialnie głupi pomysł aby przed finalnym osuszeniem fibrą zebrać wodę ściągaczką. Efekt niespodziewany, sznita na parę centymetrów

21m70j4.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z psem, a na mojej świeżo wyonestepowanej babci (80 B4) leży świeża ptasia bomba... dobrze że spadła idealnie na drzwi (podejrzewam że ów ptaszyna celowała we mnie). Na szczęscie pies zrozumiał że muszę po wodę i QD lecieć i grzecznie poczekał aż ja wyczyszczę to co on dopiero narobi :| ... o ogólnym zapyleniu auta po nocy na dworze nawet nie wspominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak byłem w zeszłym roku na urlopie to modliłem się o deszcz, bo nie mogłem wyrobić temp w cieniu 38 a w nocy 27 . Na szczęście ostatnie dni lało i można było normalnie funkcjonować jupi.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kursien napisał:

Jestem nad morzem - pada dziś, jutro, a przejasnic się ma w niedziele - jak wracam do domu :/

Jedyny plus - fajne kropelki na lakierze :good:

To jest właśnie powód dla którego nad polskie morze już nie pojadę. Też kilka razy nie trafiłem z pogodą. Za te same pieniądze da się wypocząć w Chorwacji czy Włoszech. 

Co do urlopu łączę się w bólu... jestem w PL od soboty, pojutrze wyjeżdżam. Codziennie pada, a chciałem auto swoje zrobić i relację dać na forum. Jedynie ładny był czwartek to miałem akurat kilka spraw do załatwienia :( Ehhh ten lipiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Fredi88 napisał:

Codziennie pada, a chciałem auto swoje zrobić i relację dać na forum.

Właśnie dlatego wczoraj mimo mocnego słońca smalcowalem autko ile się dało! 

I teraz widzę przez okno trzy srebrne autka obok siebie i tylko na jednym piękne kropelki :D

 

 

W moim przypadku do Bałtyku mam 150km więc na krótki wypad pasuje, a na tą chwilę nic dłuższego jak weekend nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też przycisnąłem z drugą warstwą i dobrze bo właśnie skończyło padać :D ... water spoty oczywiście musza być zniwelowane także jutro wstajemy i QD aplikujemy :D

 

A z wkurzających rzeczy... pompa wspomagania mi się zapiekła na regulacji... piszczy, przerywa a naciagnać się nie chce. Chyba czas na demontaż :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2017 o 16:19, Fredi88 napisał:

To jest właśnie powód dla którego nad polskie morze już nie pojadę. Też kilka razy nie trafiłem z pogodą. Za te same pieniądze da się wypocząć w Chorwacji czy Włoszech.

I da się normalnie dojechać. Oczywiście w Polsce i tak jest już milion razy lepiej pod tym względem, ale oprócz okolic Trójmiasta i Świnoujścia nie ma dobrej drogi. Tłuczenie się DK11 na środkowe wybrzeże jest cudowne. Zdecydowanie wolę kupić te trzy winiety żeby zajechać cywilizowanie na Istrię, zwłaszcza, że to jakieś 250 km dalej niż do Międzyzdrojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.