Skocz do zawartości

ADBL Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem ciekaw tego rozwiązania " wewnętrzny system zapobiegający zsuwaniu się rękawicy  " . Sam stoję przed wyborem rękawicy I bardzo ciekaw jestem tego produktu. Cena całkiem całkiem, zobaczymy jak będzie z jakością tzn czy też będzie równie dobrze...

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Być może sobie zostawię i zobaczę jak to będzie bo dotąd korzystam z czegoś zapewne pseudo wełnianego od Chińczyków.

 

 

EDIT - założyłem, wpakowałem pod kran. Nie leży mi to rozwiązanie w postaci paska a rękawica namoczona po prostu się z ręku zsuwa. Szkoda bo wygląda i pewnie funkcjonuje bardzo fajnie. Jednak taka forma jest jak dla mnie niewygodna w użyciu i bardzo by mnie drażniła. Także rękawicy podziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yeti93 napisał:

Wczoraj myłem auto rękawicą Caremitt, bardzo chłonna i dobrze wykonana, myślę że długo posłuży. Mi się podoba :)

A jak z trzymaniem na ręce, nie spada? Używam wełniaka od flexi, ale zastanawiam się nad kupnem Caremitt. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z trzymaniem na ręce, nie spada? Używam wełniaka od flexi, ale zastanawiam się nad kupnem Caremitt.

 

Ani razu mi nie spadła, może pare razy lekko się zsunęła w momencie gdy była bardzo namoknięta i chciałem daleko sięgnąć na karoserii, ale to zapewne przez to, że miałem założone rękawiczki nitrylowe i mam małe dłonie, rozmiar M rękawiczek Tak czy inaczej, myło mi się nią bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie że ta rękawica kosztuje 40zł. Po forumowych rabatach nawet mniej... nie można raczej oczekiwać od niej jakości jak za 100zł. Wg mnie w tej cenie jest dobrym wyborem i sam ją kupię. Tak jak pisałem wygląda identyko jak gtechniq (czy jest identyczna tego nie wiem) tyle że adblowe kupimy 2 w tej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rękawicy nikt nie zgłaszał "ale".

Za to do ściągacza i do tego że się po prostu zsuwa owszem. Nie mów że w budżecie nie można zrobić porządnego ściągacza który mają chińczyki za 2 dolary z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Dnia 29.07.2017 o 21:42, Strus napisał:

Do rękawicy nikt nie zgłaszał "ale".

Za to do ściągacza i do tego że się po prostu zsuwa owszem. Nie mów że w budżecie nie można zrobić porządnego ściągacza który mają chińczyki za 2 dolary z wysyłką

analizujemy temat sciągacza i co możemy z tym zrobić na obecnym etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2017 o 22:27, rafalk napisał:

Mi Clay Sponge na lakierze robi rysy, co jest przyczyną? 

 

18394ee281a50e33m.jpg

 

18394ee281a50e33.jpg

Należy się małe sprostowanie, faktycznie za mało dawałem poślizgu. Teraz urabiam sobie w wiaderku wodę z szamponem i maczam w nim Clay Sponge. Problem został zażegnany.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.