Skocz do zawartości

ADBL Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.08.2017 o 07:07, ADBL napisał:

Viento, jakimś cudem zakupił One Shot Tire Pad z początków jego sprzedaży kiedy to gąbka była mniejsza.

Panowie mnie też ostatnio trafił się One Shot Tire Pad o mniejszym rozmiarze. Jest miękki i szybko się niszczy. Kupiłem go w Detailing Store we Wrocławiu. Pan mi go sprzedał z dużego opakowania. Poprzednio miałem pojedynczy zapakowany w folii i był o wiele twardszy i lepiej się z nim pracowało, a tak w ogóle przydały by się takie pady tylko nieco większe. Planujecie może takie wprowadzić na rynek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
18 minut temu, maciek-drummer napisał:

Panowie mnie też ostatnio trafił się One Shot Tire Pad o mniejszym rozmiarze. Jest miękki i szybko się niszczy. Kupiłem go w Detailing Store we Wrocławiu. Pan mi go sprzedał z dużego opakowania. Poprzednio miałem pojedynczy zapakowany w folii i był o wiele twardszy i lepiej się z nim pracowało, a tak w ogóle przydały by się takie pady tylko nieco większe. Planujecie może takie wprowadzić na rynek?

dziwna sytuacja bo duze opakowania powinno się sprzedawać jako całość, tak jak pojedyncze sztuki pakowane w oddzielną folię.

jakie zastosowania widzisz dla takich padów tylko o większym rozmiarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADBL One Shot Tire Pad paczka 10szt. zakupiłem w autonablask. Wczesniej 1 sztukę zamówiłem w MrCleaner. Rzeczywiście jest lekka różnica co do wielkości pomiędzy tymi z 10pack a tym sprzedawanym pojedyńczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Fredi88 napisał:

I który jest większy? Ja mam tylko to z 10 paku ale są rzeczywiście dość małe, choć wytrzymałe.

Wiekszy jest ten pojedynczy co jest sprzedawany jako 1szt w opakowaniu foliowym. ale tylko troszke :) a wytrzymałość tych z 10paka przetestuje dopiero :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem 1 szt i dostałem chyba szt wyciągnięta z 10 paka bo była luzem bez woreczka, rozmiaru nie porównywałem bo kupiłem w dobrej cenie 10 pak ładnie zafoliowany i z grafiką od adbl.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2017 o 12:53, Fredi88 napisał:

Zamówiłem właśnie 2 pojedyncze to porównam z tymi pakowanymi po 10 :)

No i co? :thumbdown: Wielkie rozczarowanie. Zamówiłem 2 pojedyncze sztuki OSTP i otrzymałem 2 luźne "kostki"... tyle se porównałem z 10 pakiem który mam. @ADBL myślę że powinniście jasno i wyraźnie zaznaczyć sprzedawcom że jeśli się decyduję kupić 1 sztukę to chcę kupić 1 sztukę z opakowaniem a nie niewiadomo co bez żadej metki/opakowania/etykiety. Równie dobrze mogłem dostać jakiś szajs innej firmy który będzie pił dressing jak szalony i kruszył się po 2 oponach :thumbdown:

Chrzanić te 2zł... chodzi o sam fakt że od Was ktoś dostaje pojedyncze sztuki ładnie zapakowane a rozdziela 10paki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.