Skocz do zawartości

ADBL Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwość że wypuścicie w najbliższym czasie czarne puste butelki z atomizerem? Teraz są do kupienia z goodstuff za 8zł chyba przeźroczyste. Jakbyście wypuścili to myślę, że byłoby t rochę chętnych, szczególnie że każdy z nas uwielbia dbałość o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomizery (stare) u mnie są ok. Te stare regulowane były dużo lepsze. Nowe mam przy 3 produktach i z preparatu na owady cieknie mi po rękach :/ no nie przekonują mnie. Ze starymi lubię o wiele bardziej pracować. Co do butelek... u mnie 1/3 produktów wciągnięta. Był już temat wałkowany i nowe ADBLowe butelki mają ten problem wyeliminować... pozostaje na nie poczekać. Również te nowe mają być do ewentualnej sprzedaży.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda cały arsenał z ADBL :) Jak widać butelki ładnie wyglądają , nie wciąga ich jak to jest u innych :) Atomizery v2 są lepsze , lepsza mgiełka :) Oczywiście jestem ciekaw jaka będzie nowa butelka , czas pokaże :)

DSC_0245.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Emig napisał:

Ja nie mam problemu z żadnym produktem od ADBL a mam wszystkie i to po kilka sztuk,butelki całe a nowe atomizery nie leją. Chociaż wolałem chyba stare atomizery :P

Zagraj w lotto... masz duże szanse na 6tke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Emig napisał:

Zrobię Ci jutro zdjęcie oprawisz sobie i powiesisz nad łóżkiem :P

Dzięki, nie trudź się ;) sam mam ok 20 produktów adbl i niestety butle powciągane w kilku i z 1 nowego atomizera leje że leci po rękach... co nie zmienia faktu że chemia jest bardzo dobra i ją cenię. O ile powciągane butle (jeśli potrafią same stać i nie przewracają się) mi nie przeszkadzają o tyle na atomizery mam alergię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Fredi88 napisał:

Dzięki, nie trudź się ;) sam mam ok 20 produktów adbl i niestety butle powciągane w kilku i z 1 nowego atomizera leje że leci po rękach... co nie zmienia faktu że chemia jest bardzo dobra i ją cenię. O ile powciągane butle (jeśli potrafią same stać i nie przewracają się) mi nie przeszkadzają o tyle na atomizery mam alergię :roll:

mimo,że  jak na razie nie mogę narzekać na atomizery,to i tak wolałem stare

najbardziej ludzie narzekają na atomizery adbl,a mi w produktach innych marek przydarzyły się wadliwe egzemplarze.

w 303 impregnacie do tkanin atomizer ani razu nie zadziałał,i trzeba go było od razu zastąpić innym.

w Zymol field glaze to samo

w FW wosku do felg atomizer wyskoczył z zakrętki i chociaż pompuje trzeba go dociskać do butelki

i można tak dalej.każdy ma czasem jakieś wpadki jedni większe drudzy mniejsze.najważniejsze właśnie,że adbl robi nie przeciętna chemie:P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam problem z fibrami Puffy Towel i Goofer Towel. Po wypraniu w 30 stopniach płynem Micro Wash i wysuszeniu nie da się nimi pracować. Na szybie po Goofer zostają takie mikro włoski, a po puffym na lakierze to samo. Po dopolerowaniu QD mam na karoserii pełno takiego nalotu z fibry, na szybach jeszcze bardziej jest to denerwujące.

Spotkaliście się z taką sytuacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, maciek-drummer napisał:

Panowie mam problem z fibrami Puffy Towel i Goofer Towel. Po wypraniu w 30 stopniach płynem Micro Wash i wysuszeniu nie da się nimi pracować. Na szybie po Goofer zostają takie mikro włoski, a po puffym na lakierze to samo. Po dopolerowaniu QD mam na karoserii pełno takiego nalotu z fibry, na szybach jeszcze bardziej jest to denerwujące.

Spotkaliście się z taką sytuacją?

być może pora wyczyścić filtr w pralce i puścić pralkę na pusto a następnie znów wyjąć filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestię. Tylko co ciekawe z fibrą Gyeona, którą prałem z powyższymi nie mam takiego problemu.

Czesać nie czesałem, bo nigdy tak nie robię, z resztą gofrowej się raczej nie da czesać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie @ADBL kiedy nowe butelki? Chce zrobic zamowienie nie których Waszych produktów i nie wiem czy czekać na nowe butelki czy kupować w tych obecnych. Chce kupic SSW, Yeti, oraz IQD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.08.2017 o 06:54, ADBL napisał:

wosk dociera sie nim swietnie. a wode ciągnie jak zły :D.

Wosku Puffym XL nie docierałem, ale całą wodę z mojego Puga łyknął "jak zły". Tylko później oddać jej nie chciał. Trzy dni na balkonie wisiał :)

Btw, czy nowy może się "pluszyć"  - zostawiać tyci tyci paproszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.