Skocz do zawartości

ADBL Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam szczotę z Lidla te na wzór mothersa oraz taką zwykłą do mycia z miękkim włosiem i średnio się sprawdzają wolał bym coś właśnie na wzór wyciora. Otwory duże ale mam tak dużą tarcze i zaciski, ze nie ma wiele miejsca miedzy felga, a tarczą. Nie chce nic mega miękkiego, chce coś co sobie poradzi z mega pylącymi heblami Brembo ;)  Póki co z braku odpowiedzi zamówiłem dziś szczotkę na wzór tej ADBL z ali express za 6USD jak kształt się sprawdzi, a z jakością będzie lipa wtedy zainwestuje w ADBL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Pływak napisał:

Mam szczotę z Lidla te na wzór mothersa oraz taką zwykłą do mycia z miękkim włosiem i średnio się sprawdzają wolał bym coś właśnie na wzór wyciora. Otwory duże ale mam tak dużą tarcze i zaciski, ze nie ma wiele miejsca miedzy felga, a tarczą. Nie chce nic mega miękkiego, chce coś co sobie poradzi z mega pylącymi heblami Brembo ;)  Póki co z braku odpowiedzi zamówiłem dziś szczotkę na wzór tej ADBL z ali express za 6USD jak kształt się sprawdzi, a z jakością będzie lipa wtedy zainwestuje w ADBL.

Osobiście polecam ci te vikany wygladające jak wyciory, czarne są średnio twarde i bardziej delkatne, zielono czerwone bardzo ostre i dla mnie za ostre dla ludzi, którzy co jakiś czas dbają o samochód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak To masz tą czarną fredzlowatą z Lidla?. Bo taką właśnie mam i robię tak że tam gdzie nie ma problemu ciśnie fredzlowatą na reszcie wody z mycia a tam gdzie nie mogę dojść mam taką malutką wełniana rękawice Kaja mega się sprawdza a kosztuje 9.99:mrgreen:. Co prawda dużo z tym zabawy Ale wewnątrz felga czysciutka aż miło.:D Dodam że w tym roku nie dałem rady wnioskować felg z służbowe Ale łatwo sie domywa tym sposobem. A jak chcesz więcej info o szczytach ADBLa to pisz do @clavikord on używa dużej a mała na razie leży, aczkolwiek miało się to zmienić :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL ostatnio kupiłem i używałem waszą rękawice CareMit. Jest fajna jeśli chodzi o delikatność, chłonność itd. ale jedynym mankamentem jest że trudno się nią pracuje na elementach pionowych (bokach) auta. Ten paseczek w środku jest (jak dla mnie) nie wygodny za cienki. Mocno namoczona rękawica spada mi z ręki (nie mam ręki jak łopata :)) jak mam rękawice czarnym ściągaczem do góry. A jak złapie ten cienki paseczek to ręką zwija mi się w pięść i jest mniejsza powierzchnia styku. Może dobrym rozwiązaniem było by wszyć w środku taką jakby rękawice, albo np jakiś uchwyt na kciuka który by ustabilizował rękawice. Ale ogólnie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jak będą mądrzy to nigdy go nie wprowadzą 😉 Dlaczego? Nie da się po prostu wyeliminować zwiększonych drgań i wibracji i co cwańszy klient po robocie odesłałby ich mały BP z żądaniem zwrotu kasy bo "trzęsie" i zgodnie z prawdą i prawem musieli by wyskoczyć z kasy 😉  Po co więc mają kombinować z swoim BP  , jak  klient kupi na własną  rękę 75mmBP np. Flexi i  ADBL umywa ręce, ba, a nawet jakby klientowi w okresie gwarancji rozleciało by się łożysko, to można by to podciągnąć pod "użytkowanie  niezgodne z zaleceniami"  i odrzucić reklamację ...o ile nieroztropny klient przyzna się do używania "małego BP" 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, powalla napisał:

Jak będą mądrzy to nigdy go nie wprowadzą 😉 Dlaczego? Nie da się po prostu wyeliminować zwiększonych drgań i wibracji i co cwańszy klient po robocie odesłałby ich mały BP z żądaniem zwrotu kasy bo "trzęsie" i zgodnie z prawdą i prawem musieli by wyskoczyć z kasy 😉  Po co więc mają kombinować z swoim BP  , jak  klient kupi na własną  rękę 75mmBP np. Flexi i  ADBL umywa ręce, ba, a nawet jakby klientowi w okresie gwarancji rozleciało by się łożysko, to można by to podciągnąć pod "użytkowanie  niezgodne z zaleceniami"  i odrzucić reklamację ...o ile nieroztropny klient przyzna się do używania "małego BP" 😉 

Roller to bliźniak LE T2000. Wrzucałem filmik na forum jak zachowuje się z BP 75mm DJ Supernatural możesz obejrzeć. Drgania mniejsze niż na oryginalnym więc nie masz racji 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 20.06.2019 o 05:45, pablo15005 napisał:

Ja wrzuciłem 75 od flexi i drgania masakra... ciekawe jak na ori adbl bedzie...

Na oryginalnym jest naprawdę dobrze, nawet lepiej niż na 125 🤩 po wypróbowaniu zamawiam pady 75/80 mm i nawet nie zmieniam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.