Skocz do zawartości

ADBL Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.10.2019 o 14:49, ADBL napisał:

Shaker ZAWSZE z naklejką.

@ADBL

Czy to jest normalne że każdy wasz triger który daje butelki w której jest 300ml wody + 200ml Tenzi Aluxa - zawsze siada i nie działa ? Mam już chyba 10 waszych triggerów tych nowych które po 3 dniach przestają funkcjonować nie wiem co się zapycha czy rurka czy atomizer ale trigger jest do wyrzucenia.

Mam najtańszy jakiś z Clina wsadzony jako stały bo szukam zamiennika i wszystkie jednak padają poza tym...

 

Jak to z ta mocna chemia jest względem waszych atomizerów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.10.2019 o 20:46, Treys napisał:

Jak to z ta mocna chemia jest względem waszych atomizerów ?

Wlej do starych butelek po sonaxach, już ponad rok używałem aluxa w takich i trigger działa. Brałem butlę po jakimś sonaxowym qw, możliwe, że po innych środkach też będzie działać

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ADBL napisał:

Alux po prostu go zabija.

200ml aluxa na 300 ml wody serio ?

Myślałem że wasze atomizery są tera jakieś mocne i porządne, bo dlaczego atomizer z clinu działa i nic się mu nie dzieje 🙂 czy inne tego typu marketówki, nie mówię tylko o was bo WorkStuff czy ShinyGarage robi się to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@ADBL może to głupie pytanie ale jak skutecznie nadać zapach waszej zawieszce? Tylko nie pisz mi proszę, że dwa/trzy strzały z atomizera wystarczą. Już myślałem czy by nie zamoczyć w zawieszki i pozwolić jej nasiąknąć ale się powstrzymałem.

488b79b601f83b91med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL Mega dobre posunięcie z tymi butelkami 200ml dla zapachów. Te standardowe 500ml były za duże do wygodnego trzymania w aucie i ja osobiście przelewałem do mniejszych 100ml z małym atomizerkiem. Teraz już nie powinno być problemu 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2020 o 22:22, ADBL napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś. Najlepszą metodą jest nasączenie i zapakowane w folię celofanową. Później stopniowe odkrywanie zawieszki spod folii. Nie dam Ci jednak gwarancji że nasączenie nie spowoduje np rozmycia druku.

Dzięki za odpowiedź. Wrócę z trasy do domu to przetestuję metodę nasączenia, ale w moim przypadku nie zapakuję w folię. Nie trawię tego jak to wygląda 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@ADBL pytanie o Black Water. Nalozylem srodek na zupelnie nowe opony Hankook i wyglada na to ze produkt nie pokryl ich rownomiernie, nie uwydatnil tez az tak mocno ciemnego koloru. Cos jakby opony za mocno ‚pily’ ten dressing. Macie moze na to jakis patent? Opona czysciutka - wczesniej umyta apc i t&r cleanerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomas-sg napisał:

@Aivars kompletnie nowe opony są czymś pokrywane/ zabezpieczenane i zmyć to cholerstwo jest naprawdę trudno.

Powtórz proces czyszczenia z użyciem jeszcze tar&glue 😉

Mozesz miec racje, chociaz SG Coco Tire Booster pokrywa ja bardzo rownomiernie, ale moze po prostu nie gryzie sie tak z ta dziwna ‚warstwa’ 🙂 dzieki za rade, sprobuje t&g  😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor
W dniu 14.03.2020 o 21:23, poncio napisał:

Chciałem sobie powiesić baner w swoim studio z waszym logiem i kosmetykami... możecie się podzielić jakimś projektem np w wektorze? PDF? coś co się nadaję właśnie do wydruku banera

napisz do nas na marketing@adbl.eu

 

ogarniemy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.