Jump to content

ADBL Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Recommended Posts

 • Dystrybutor

W tym temacie będziemy zamieszczać akcesoria jakie wprowadzamy na rynek. Póki co jest ich kilka.

YHlhzcIl.jpg

Tire pad

1. ADBL One Shot Tire Pad to aplikator do opon o wymiarach 7 x 5 x 2,5 cm wykonany z szarej, średnio-twardej pianki o niskiej chłonności. Zapewnia równomierne i łatwe rozprowadzane preparatu po powierzchni opony. Wiele osób stosuje go częściej niż jeden raz.

Cena:

1szt – 1,49zł

10szt – 6,99zł

 

jmOBN0Ol.jpg

Soft pad

 

2. ADBL Soft Interior Pad to aplikator do wnętrz o średnicy 10 cm, wykonany z miękkiej, czarnej pianki. Delikatna struktura pianki zapewnia bezpieczną i efektywną pracę na powierzchniach wewnątrz samochodu.

Cena: 5,99zł/szt

 

l9jOLXcl.jpg

Round detail brush

 

3. ADBL Round Detailing Brush to wysokiej jakości pędzel ADBL do czyszczenia detali, zakamarków i trudno dostępnych miejsc. Naturalno-syntetyczne włosie oraz plastikowa skuwka zapewniają delikatne i skuteczne czyszczenie każdego elementu. Idealny do użycia wewnątrz i na zewnątrz każdego auta. Celem było stworzenie pędzla bardzo poręcznego, trwałego, delikatnego i z dobrą ceną.

Dostępne rozmiary:

12 – o średnicy 25 mm – 7,49zł/szt

16 o średnicy 31 mm – 9,99zł/szt

Tu macie przykłady z użycia tych produktów:

i

 

PS: Na Waszą prośbę wkrótce rodzinka Round Brush’ów się powiększy ;)

 

 

FLkKMAol.jpg

Caly sponge

 

4. ADBL Clay Sponge to gąbka z warstwą polimeru zastępująca tradycyjną glinkę do czyszczenia lakieru. Łatwo usuwa resztki smoły, żywicy, asfaltu, ślady po owadach i inne uporczywe zanieczyszczenia. Jej przewagą, w porównaniu do tradycyjnej glinki, jest łatwiejsze użycie i skrócenie czasu potrzebnego do idealnego oczyszczenia lakieru. Clay Sponge jest wielokrotnie bardziej wydajny niż glinki tradycyjne. Spokojnie możecie nim wyglinkować 20 aut a rekordziści potrafią pomnożyć ten wynik .

Cena: 49,99zł/szt

Wskazówki i sposób użycia znajdziecie tu:

http://www.adbl.eu/blog/portfolio/adbl-clay-sponge/

 

 

0W2hY7pl.jpg

Magic sponge

5. Magic sponge czyli Gąbka Melaminowa, skutecznie czyści bez detergentów. Za jej pomocą powierzchnie plastikowe wewnątrz auta możesz myć samą ciepła wodą a totalne szczury ogarniesz w combo z apc. Gąbka w tym czasie będzie się delikatnie wycierać – jest to normalny proces.

Cena: 1,99zł/szt

 

 

 

MAvdjqFl.jpg

Interior detail brush

6. ADBL Interior Detailing Brush to solidna szczoteczka do czyszczenia detali i trudno dostępnych miejsc. Niezwykle delikatne włosie wykonane z włókien syntetycznych umożliwia bezpieczne i efektywne czyszczenie. Ergonomiczny, powleczony materiałem antypoślizgowym uchwyt znacznie poprawia chwyt a co za tym idzie szybkość i wygodę pracy.

Cena: 13,49zł/szt

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 5 weeks later...
 • Dystrybutor

[ref]Gesiu_15[/ref], dzięki. niektórzy nie wiedzą że glinkowanie to tak naprawdę ostatni etap dekontaminacji a później jest płacz że coś się rysuje. Niedługo będziemy wrzucać kolejne filmiki z toturialami dla akcesoriów.

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałem przy okazji zapytać czy planujecie zrobić szczotkę do felg typy Geyon lub Microfiber madness, duże i puszyste szczoty z mikrofibry, jak by się coś takiego pojawiło w rozsądnej cenie mogło by stać się bestsellerem.. ;)

Link to comment
Share on other sites

 • Dystrybutor

[ref]///MPower[/ref], póki co wprowadziliśmy najmniejszy rozmiar czyli 8. większe... jak będziemy mieli zapytania od sklepów to na pewno.

[ref]wujek84[/ref], jeżeli chodzi o akcesoria to planujemy sukcesywnie rozszerzać ich gamę ale nie tylko jako kopiuj wklej a bardziej ulepsz i wypuść na rynek.

Link to comment
Share on other sites

 • Dystrybutor

[ref]C0rvette[/ref], tego typu produktów na rynku jest tyle ze nie sposób się do czegoś powyrównywać. nasze gąbki przede wszystkim są ze sprawdzonego źródła, działają i zawsze są takie same.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • Dystrybutor

Nowość

http://www.adbl.eu/blog/portfolio/adbl-puffy-towel/

 

Niezwykle puszysta mikrofibra o długim, mięsistym włóknie. Idealna do docierania wszelkiego rodzaju wosków na najdelikatniejszych lakierach. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz absolutnej delikatności. Dzięki specjalnej strukturze włókien ADBL Puffy Towel świetnie się sprawdzi we wnętrzu auta podczas docierania dressingów do tworzyw sztucznych lub podczas prac polerskich przy usuwaniu nadmiaru past z lakieru pomiędzy kolejnymi etapami polerowania.

 

wymiary: 41x41cm

gramatura: 840gsm

Cena: 23,99zł

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy test puffy i pierwsze pranie. Bałem się o tę pomarańczkę, ale nie puściła w białym jeleniu w 60 stopniach ani grama farby. :good:

 

Jest świetnie.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Cześć. Posiadam Clay Sponge. Czy wystarczy zamoczyć ją w roztworze markowego szamponu np od SG Sleek & bubbly bo taki mam i można przejść do działania?

 

Nie chce kupować 5 litrowego poślizgu.

Link to comment
Share on other sites

[ref=#ff3366]Forza46[/ref], nie, to nie wystarczy. Rozrób sobie ten szampon z wodą w butelce z atomizerem, jeśli nie chcesz kupować poślizgu i spryskaj powierzchnię, którą chcesz glinkować. Samo zmoczenie Clay Sponga nie wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

 • Dystrybutor

[ref=#ff3366]xdaavi[/ref], bron Boże! w toturialu chodzilo o to by pokazać że etap glkinkowania jest ostatnim etapem dekontaminacji i przed nim muszą być wykonane wczesniejsze jak mycie wstepne, mycie na 2 wiadra, deironizacja, odsmolenie i na koniec glinka :)

Link to comment
Share on other sites

Szczerze to ogladajac filmik widze samochod w pianie i glinke^^, i kiledze chyba wlasnie chodzi o spianowanie juz umytego samochodu dla poślizgu:-)

 

Ale najlepiej szampon z woda i polewaj atomizer czy wiaderko z gabka/rekawica byle bylo mokro

Link to comment
Share on other sites

Ale przed pianowaniem było użyte t&g, deironizer,spłukune i potem na koniec procesu dekontaminacji piana została użyta do poślizgu, ale równie dobrze moze byc to szampon, clay lube.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.