Jump to content

lolomanolo

Użytkownik
 • Content Count

  234
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

lolomanolo last won the day on July 25 2018

lolomanolo had the most liked content!

Community Reputation

22 Świetna

About lolomanolo

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W ostatni weekend z braku laku musiałem ogarnąć nim całe wnętrze poza fotelami, bo u ojca znalazłem jeszcze resztkę colourlock. Bardzo dobrze sobie radzi z absolutnie wszystkim - plastiki, tapicerka, a nawet gumowe dywaniki w połączeniu ze sztywną szczotką.
 2. lolomanolo

  ADBL Quick Wax

  Qw od samego początku był moim number one, nawet w pierwszej wersji.
 3. U mnie bardzo fajnie sprawdza się na szybach bocznych jak i plastikach zewnętrznych. Na uszczelki nie próbowałem I prawdę mówiąc raczej nie będę.
 4. lolomanolo

  ADBL Quick Wax

  Ja pod każdym względem wolę qw.
 5. Szczerze mówiąc spodziewałem się odpowiedzi o podobnej merytoryce, jak zwykle nie zawodzisz.
 6. Oczywiście należy krytykować fuckup'y, ale Ty tu prowadzisz jakąś formę osobistej krucjaty. Większość Twoich argumentów to czysty populizm - naprawdę przewoziłbyś jakikolwiek chemię na tylnej kanapie obok własnego dziecka?! Screeny z komentami niezadowolonych użytkowników... Serio? Chyba wiesz, że zła opinia roznosi się o wiele szybciej niż dobra. Jakby opinie zamieścili wszyscy użytkownicy, którzy nie mają z nimi problemów to te negatywne stałby się niezauważalne. Pytałem o te maszyny w jednym ze sklepów i dowiedziałem się, że procentowo mają na nie mniej reklamacji niż na te bardziej renomowane. Triggery najnowsze z tego co wiem w większości nie sprawiają kłopotów, a zamieszanie wynika z ich podobieństwa, oraz faktu że sklepy wydawały ciągle stare i fakt, adbl powinno się tu lepiej dogadać z dystrybutorami. Po wpadce z tire muse nie jestem pewien ale chyba wyszli na przeciw z jakąś formą rekompensaty. Nowa butla jest szeroko chwalona, mi też się bardzo podoba, a problem chyba dotyczy interakcji z jednym produktem - nie wiem czekam na adbl aż się wypowie zamiast spekulować... Nowe wersje produktów - uważasz, że to źle że firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów? Tu na forum narzekano, że qw się słabo dociera, zrobili nową wersję, look i trwałość zachowana, docieranie bajka, ludzie przestali narzekać. Naprawdę widzisz tu jakiś problem? Clay Sponge zakupiłem po tym na w jednym studiu pokazali mi taką co zrobiła 10 aut i dalej się nadawała do użytku. Żadnego samochodu nią nie porysowali, ja też nie, więc może jak masz wątpliwości popytaj na forum czy bezpośrednio producenta co jak używać, a zaoszczędzisz sobie strat/stresu. Lista z lepszymi produktami... Kilka sprawdziłem, kilka napewno jeszcze sprawdzę i za to dzięki, ale przytoczona tu już wcześniej lepszość dwóch zmieszanych produktów - litości... Może kup składniki z których składają się te produkty i sobie je po swojemu mieszaj... Nie jestem ich fanboy'em. Zwyczajnie mają pisząc na szybko takie produkty jak qd1, qw, ssw, iqw, VL gdzie ciężko mi znaleźć coś lepszego. Stary, hamuj wrotki, bo przez frustrację i obrażanie innych użytkowników jedyne co tu budujesz to własny obraz bardzo małego człowieka.
 7. W moim Xc70 stosuję colourlock soft. Nie mówię, że inne są gorsze - ten jest pierwszym jakiego użyłem po kupnie auta i sprawdza się bardzo dobrze. W zestawie masz też impregnat po którym skóra staje się bardziej śliska i się tak nie ciągnie podczas wsiadania/wysiadania.
 8. U mnie dał radę z 3 dniowymi plamami z Cuba Libre po kawalerskim. Jak zdawałem busa to chcieli mi dorzucić karę na pranie tapicerki foteli, ale 5 minut z iqd i zapytali gdzie to kupić po czym grzecznie odjechali
 9. Kusi I mnie ten water gold, tylko cena póki co skutecznie odstrasza...
 10. Robactwo dzień po trasie Świnoujście - Wawa, czyli wyłącznie eski i autostrady. Chemia leżała przez minutę, na lusterku widać odrazu po spryskaniu I minute po, potem umyte proszkiem i spłukane. Na koniec ciągle żyjące qw na masce. Naprawdę robi robotę!
 11. Ostatnio testowałem na obu swoich autach. Trzymany ok. 2 minuty na bezdotyku, czyli w cieniu, ale lakier rozgrzany. Pieciodniowe robaki spłynęły bez problemu, śladów na karoserii czy lampach brak. Pierwszy zakup w nowej butli - jest świetna! Niestety stary atomizer i tu [emoji46][emoji20][emoji26][emoji37] już chyba wszystko zostało napisane...
 12. Mi pod tym względem najlepiej sprawowała się kanapka fusso coat i qd1, ale z ssw lub qw nie sprawdzałem, a możliwe że byłoby jeszcze lepiej.
 13. Nie wiem czy sam kilkudniowy qd1 by tak kropelkował.
 14. Ja również używam colourlock soft i polecam.
 15. Jest jeszcze optimum instant detailer jako klasyczny ppz.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.