Skocz do zawartości

ADBL Quick Wax


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

670845 Zaraz zaraz. przeciez instrukcja mówi wyraźnie o chłodnym lakierze. :wallbash::acute:

 

Zgadza się, i na tym etapie można skończyć. Miał być chłodny, był cieplejszy. Błąd w aplikacji. Dziękuję :mrgreen:

Nie każdy ma jednak warunki żeby używać produktów przeznaczonych do szybkiego użycia pod dachem w przyjemnym chłodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

[ref=#ff3366]maciekkakol[/ref], nie ma optymalnej temperatury. w niższych temperaturach produtk po prostu wolniej odpraowuje. namachales sie ale efekt mega i trwalosc na kilka miesiecy a nie 2 tygodnie. produkt zawiera skladowe powłok ceramicznych, dlatego nie jest tak łatwy w obsłudze jak QD1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam, aplikowałem go latem na szyby i efekt taki sam jak po Rain-x 2w1 a trwałość lepsza.

 

P.S ten post wyżej to ja, tylko tapatalk nie zalogował mnie po koncie z forun tylko tym z tapatalka. Można go wywalić.

 

Wysłane z SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
od jakiegoś czasu kilka studiów sugeruje nam że QW sprawdza się na szybach jako NW. a dziś przypadkiem trafiłem na taki film, wrzucony już kilka miesięcy temu :D.

 

Mój filmik :D

Nie wziąłem ze sobą na robotę NW i tak z głupa zaaplikowałem QW efekt zadowalający jak widać, jedynie co mogę napisać to, że trochę później krople startują, przy NW (ja używam z autolandu) poruszenie na szybie zaczyna się już w okolicach 50-60 km/h przy QW od ADBL pamiętam, że to było dopiero około 80 km/h :)

 

Rozmazywanie się na szybie po przejechaniu wycieraczkami to głównie skutek złej aplikacji niezależnie czy mówimy o QW tak jak tu czy o NW. Jeżeli szyba była źle przygotowana / źle oczyszczona, a następnie NW była źle wypolerowana to zawsze będą mazy... Ostatnio nawet zauważyłem, że płyn do spryskiwaczy potrafi robić mazy na szybie.

 

ADBL Quick Wax na plastikach zewnętrznych faktycznie robi robotę dobrze, potwierdzam. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pierwszy kontakt z produktem...zapach mega :D

Długo się zastanawiałem nad zakupem z racji opini o trudności z aplikacją. U mnie wyglądało to tak... 1 strzał na fibre, rozprowadzanie na elemencie i dotarcie drugą. Zero mazów...jedynie na masce ale to pewnie dlatego że była ciepła. Hm...ciekawy produkt. Daje duże przyciemnienie i blask.

 

 

201704301_aaspsaa.jpg

 

IMG201704_aaspsqe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 strzał na fibre, rozprowadzanie na elemencie i dotarcie drugą

 

1 strzał na element i to wszystko ?

 

Na świeżą dwa max trzy... kolejny element tylko jeden,bo jest już nasączone... jak dasz za dużo to ciężej się dociera (wg moich obserwacji) i zimny lakier. Jak pisałem wyżej...maska była na słońcu i dlatego miałem z nią więcej pracy. Zapomniałem dodać, że pięknie podkreśla ziarno w lakierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.