Skocz do zawartości

ADBL Quick Wax


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś wrzucić filmik z aplikacją nowego Quick Waxa? Najlepiej na czarnym lakierze. Aplikujecie na lakier bezpośrednio, czy na fibrę i lakier? Aplikowałem dzisiaj na innym aucie, czarne, umyte i bardzo mi przysychał na lakierze od razu po roztarciu. Później aplikowałem na fibrę i lakier, było lepiej ale ciężko się docierało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zimne w cieniu. Po jednym elemencie, jeden "psik" na nadkole i szybko wycieram, bardzo szybko mi przysycha, muszę się namachać drugą firbą żeby dotrzeć. Docieram/nakładam ADBL Puffy Towel (chyba tak się nazywa). Może jutro mi się uda jakiś filmik nagrać. Mam tą nową wersję z tym "lepszym" atomizerem. Ogólnie efekt jest rewelacyjny po dotarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę przyznać, że kupiłem Quick Wax i efekt po nim mega, ale mam problemy z aplikacją :(

Psik na fibrę mr. gray później psik na element i przysycha, testowałem psik na element i docieranie puszystą fibrą puffy i też przysycha, najlepiej jest bezpośrednio na fibrę i od razu wycierać, ale też jest tępo, tak więc zastanawiam się czy nie trafiła mi się poprzednia wersja, a sprzedawca mnie zapewniał, że to nowa formuła. Kupowałem w detailingstore we Wrocławiu, tylko że szczerze to nie mam zaufania do tego sklepu ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli aplikujesz na fibrę i docierasz, a nie na element? Jeśli tak to taka metoda u mnie najlepiej się sprawdza. Co mnie również dziwi to to, że lakier po QW jest tępy jak po bsd, a nawet bardziej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, yKawa napisał:

Witam Panowie. Mam pytanko... jak z docieraniem nowego qw? Mam jeszcze 0.7l starej wersji i muszę wylać bo teraz nawet na szybie mazy że  hoho a nie chce znowu wtopić.

QW v2 posiadam już jakiś czas , nie ma problemów z mazaniem nie zależnie od warunków panujących na dworze ;) Miałem na testy wersję pierwszą  wiem że docieranie masakra , więć możesz być spokojny docieranie poprawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Dnia 13.08.2017 o 09:41, ADBL napisał:

zostaw sobie stara wersje na felgi np

albo auto dziewczyny, rodziców, teściów, szwagra, szwagierki i kuzynostwa - u mnie nie widzą różnicy i są zadowoleni z efektu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

wszystko zależy. Możesz zastosować QW po prostu na suchy lakier. Im lepiej przygotujesz powierzchnię tym lepszy efekt.

Po porządnej dekontaminacji chemicznej będzie lepiej. NAstępny krok to mechaniczna. NAjlepszy efekt uzyskasz kiedy położysz qw na auto po korekcie (sytaucja ekstemalna - wiemy :D) ponieważ im bardziej równa/gładka powierzchnia tym lepiej QW się z nią scali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.