Skocz do zawartości

Czego używać do nabłyszczania i pielęgnacji opon ?


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tryhp3 napisał:

jak typowy Janusz robi testy

Testowanie działania dressingu na brudnej oponie (i narzekanie, że dressing nie oczyścił opony) całkowicie wyklucza teksty i opinie tego Pana z kręgu materiałów, którymi kiedykolwiek mógłbym się kierować przy jakichkolwiek wyborach...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem nie na tym portalu dokonali odkrycia pt. "Szampon do włosów ładnie pachnie, ale nie myje dobrze felg."?

Cholera, a jakby tak spróbować na odwrót - jak deiron działa na włosy... ?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perl po trzech tygodniach na tylnych oponach chyba umarł, ale na przednich zdaje się, że siedzi - zarówno po myciu zasadniczym jak i po samej myjce cieszą oko czernią. Za tydzień myję zasadniczo na święta - jak to też przetrwa, to będę zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znajomy poprosil by mu dobry dressing do opon wziasc,ma byc koniecznie zelowy i dawac jak najwiekszy polysk,co byscie wybrali między

-klasyk Meguairs endurance 

- Adbl tyre dressing(chyba tez zelowy) 

- PB Bold and bright gel(nie wiem jaki efekt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, menior napisał:

Znajomy poprosil by mu dobry dressing do opon wziasc,ma byc koniecznie zelowy i dawac jak najwiekszy polysk,co byscie wybrali między

-klasyk Meguairs endurance 

- Adbl tyre dressing(chyba tez zelowy) 

- PB Bold and bright gel(nie wiem jaki efekt) 

Wiadomo, że Megs jeśli chodzi o mega połysk, ale za to ADBL dobrze sprawdzi się na tworzywach zewnętrznych wiec było by takie 2w1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@rudi0018 Proszę, aczkolwiek na podziekowania bedzie czas po tescie😁. A z dressingów co mam to gyeon Tire , Adbl Black water, stare Shiny B2B, Oba Dressingi Good Stuff. Sonax ten zelowy niebieski. Chyba tyle😁😂. No I to co wiesz to Ciasteczka , Funky , Nowy B2B Polimer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tutaj bo temat podobny. Czy ktoś używał środków z opon do dywaników gumowych? Tylko chodzi o to aby je zabezpieczyć aby w jasne nie wsiakal syf i brud od nowości, ale tak żeby nie robiły się śliskie.

Ja używałem środka od SG do opon i można było się wywalić wchodząc do auta. Ktoś ma doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Osobiscie przetestowałem różne środku do dywaników gumowych i wiem jedno, najlepiej to je wymyć porządnie bo jak cokolwiek położysz na nie to noga bedzie Ci sie ślizgać i jazda zamieni sie w koszmar 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.