Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Rok używam zwykłego wd 3 i działa elegancko :) za tą kasę nie ma co się zastanawiać tylko brać ;)

Dzięki za odpowiedż, słyszałem opinie że mają słabe silniki te tansze karcherki. Zastanawiam się nad alternatywą w podobnej cenie np: NILFISK BUDDY II 18 INOX jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Shampoo Pro od ADBL usunie mi z lakieru FUSSO Coat 12 Months ?

Jeżeli będziesz go stosował do np. cotygodniowego mycia, wosk raczej długo nie pożyje. Wybierz lepiej zwykłą wersję ;)

 

Autorowi chyba właśnie chodzi o zmycie :)

 

Właśnie nie :) Mam shampoo pro więc teraz muszę kupić coś dobrego do codziennej pielęgnacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie środki polecacie do wyczyszczenia i konserwacji jasnych skór w BMW ? Najlepiej w miare budżetowo, jest to auto mojego brata który odkurza i myje je tylko na wielkanoc :D

Zestaw od colourlock ;)

 

 

Ja ostatnio E46 czyściłem zestawem z GLIPTONE, ale lepiej kupić luzem niż zestaw startowy

 

Zestaw cleaner (150ml), odżywka (100ml), szczotka i ścierka z MF 80 zł. A butelki bardzo małe na swoje auto cleanera mi brakło, odżywki jeszcze nie aplikowałem.

 

Ale teraz dokupiłem cleanera i go można dostać za ok 65 butelkę 500 ml

 

50/50 po gliptone gt 15

 

cr630alkyl16_t.jpg

 

nehswe52kw7k_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam sie do pierwszej polerki mechanicznej dostałem taki zestaw polerka 1800obr i to co na zdjeciach. Co o tym sądzicie co wybrać kupilem paste k2 ultra cut C+ lakier mam czarny i chciałem zlikwidowac lekkie rysy i poprawić połysk.

 

24eu8md.jpg15nvr6a.jpg2daglt1.jpg2n6b6rs.jpg30cuhs7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w miare budżetowo, jest to auto mojego brata który odkurza i myje je tylko na wielkanoc :D

 

APC 1:5, gorące wilgotne szmatki, najtańsza odżywka -

 

http://shiningcar.pl/pl/p/Effax-Leder-Balsam-50ml/1773

 

I taniej to sie już chyba nie da, a środki za stówki to wcale nie zapewnią przesadnie dużo lepszego efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś zacząłem działać z polerką i proszę o ocenę efektów. Po fg 400 b95c212587f09f20417396ad439d6e8f.jpg

 

I po sf 4000

1e00a40176d7445e4c0e8f11ec06409e.jpg

d7de8aaf292709af7387b15ac2c9c637.jpg50aba8f408cb887286416c88887df62f.jpg

Na ile oceniacie tą korektę, chodzi mi głównie o odświeżenie i przygotowanie pod wosk. To moja pierwsza praca z polerką więc proszę o wyrozumiałość.

 

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Tu jeszcze ładne ujęcie po fg 400 b6226eeaa2a39d30a435e21d4b90c381.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam 30 letnią kierownicę do BMW, która ma wkrótce zostać z powrotem zamontowana do samochodu, problem w tym, że pleśń ją podjadła. Kierownica nie jest skórzana, to plastyk. Czy możecie poradzić jakiś skuteczny środek żeby się jej szybko pozbyć? Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent to Golf 7R z przebiegiem 10 tys km,musze odswiezyc skórki i elementy skóropodobne czy tez eko skóre.Problem w tym,że wiem tyle-kierownica jak i gałka zmiany biegów są ze skóry,ale za to nie wiem z czego są boczki drzwi czy tez podłokietnik :dontknow: .Czy mogę wszystkie te elementy przygotować CarPro Inside,a następnie zabezpieczyć Geyon LeatherCoat? :o Czy ten LeatherCoat od Geyona daje rade czy brac cos innego?

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.