Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie nei robi albo cleaner albo glaze, wybieraj czy błysk czy wytrzymałośc, problem w tym że woski dodo raczej nie maja dużej wytrzymałości bo sa to woski sezonowe na lato aby wyciagnac wiekszy błysk wiec na BH może wytrzyma z 2-3 tygodnie :dontknow: jest duzo zmiennych

Skąd taki wniosek? Albo Cleaner albo AIO to prędzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

turzol, Heavy cut 8.2

Dzięki :) A jak z jej pyleniem w porównaniu do fg400?

Kończy mi się litrowa butla menz i chciałbym spróbować czegoś innego. Gdy tne futrem przy fg400 pyli dość mocno.

 

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyli najbardziej kiedy zasycha jak jesteś na kantach bądź zygach wtedy widać to bardziej zaschnięta pasta pyli odrywając sie od futra czyść futro szczoteczką można też je umyć co kilka elementów nie zaszkodzi a ułatwi pracę i będzie lepiej cieło jak zapchane...

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie opcje jeśli auto nie będzie polerowane możesz użyć glinki soft bo glina medium czy hard używana jest raczej przed korektą. Wystarczy woda z niewielką ilością szamponu parę kropel. Żeby oszczędzić sobie ogromu pracy z glinką najpierw skorzystaj ze środków typu tar&glue i deironizer

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy owinięcie katalizatora w Civicu 1.8 bandażem termicznym pomoże obniżyc temperaturę w komorze silnika ?? Czy wogóle warto się w to bawić?? Chciałbym to zrobić prosto, czyli owinąć najbardziej szczelnie jak się da bez ściągania czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś dressingu Nielsen Finesse ? Da rade zamiast pb nl ? Składam dla kogoś bardzo budżetowy zestaw a nie ma u mxnowicki i detailingshop.pl testera 118ml.

Jak chcesz mieć połysk na poziomie wypolerowanego plaka, tyle że trwalszy to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.