Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
1 minutę temu, TfB napisał:

Daja na testy aby podbic sprzedaz a nie pytac co zmienic:-) przeciez wszystkie firmy tak robia na KA?:-)

Dla mnie troche blad bo sadze ze po to sa testy zeby wytykac bledy i poprawic dany produkt, ale to moje zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
8 godzin temu, dejwid92 napisał:

BiałyGTI takie testy o których Ty piszesz odbyły się zapewne dużo wcześniej.

odbywały się przez ponad 9 miesięcy. żeby być dokładnym. teraz pora by szerzej produkt przedstawić na forum co akurat zbiega się z premierą. po co cześć forumowiczów ma kupować produkt specjalnie  na testy dla pozostałych jak mogli go dostać w tym celu?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie widziałem takie nowości na fb i miałem pisać ze coś cicho na forum :) Produkt na owady/robaki całkowicie bezpieczny dla wosku?
Będziecie mieli go w weekend w sprzedaży na Jurassic Cars Party w Bałtowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dla przestrogi :) Aby nie rzucać chemii gdzie popadnie w aucie ;)

Jakby ktoś się zastanawiał jak zachowuje się chemia która wysycha na lakierze ;););)

Dziś odkryłem, że ADBL Tire And Rubber wylany i zaschnięty na kole zapasowym - zdarł mi z niej lakier ;)

Zbiorniczek pękł i wszystko sie rozlało w bagażniku na zapas ;)

2017-08-04_19.30.12.jpg
2017-08-04_19.30.40.jpg

no cóż .... życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, ADBL napisał:

tego preparatu nie możesz trzymać w butelce PET.

no niestety, pierwsza taka wpadka od lat, ale też praktyczne doświadczenie - teraz wiadomo dlaczego na etykietach pisze " Nie pozostawiaj do wyschnięcia. " ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, yacek _b napisał:

Koledzy nowy Interior QD Limited Edition , można go porównać do preparatu Auto Finesse -Spritz ? Chodzi mi głównie o efekt matowy , najbardziej neutralny , żadnego czereśniackiego połysku a'la Plack.

 

Jak najbardziej można. Ze Spritzem jest podobna sytuacja co IQD od ADBL, zmian zapachu. O ile pierwszy Spritz był mega, to drugi już według mnie jest tylko ok. Sczególnie w cieplejsze dni ten zapach pierników średnio mi podchodzi. Poprawione IQD moim zdaniem pachnie o wiele lepiej, ale oczywiście są gusta i guściki. Na plus dla AF, mega dbałość o opakowanie. Wyglądowo u mnie mniej więcej to samo, ale mówił mi też ktoś, że na plastikach chyba w BMW IQD bardziej błyszczące. Ewentualnie jeżeli chcesz jeszcze coś innego, można pójść w "egzotykę" czyli Surf City Dash Away. Mocno niedoceniony a bardzo dobry produkt, też całkowity mat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotrek napisał:

Jak najbardziej można. Ze Spritzem jest podobna sytuacja co IQD od ADBL, zmian zapachu. O ile pierwszy Spritz był mega, to drugi już według mnie jest tylko ok. Sczególnie w cieplejsze dni ten zapach pierników średnio mi podchodzi. Poprawione IQD moim zdaniem pachnie o wiele lepiej, ale oczywiście są gusta i guściki. Na plus dla AF, mega dbałość o opakowanie. Wyglądowo u mnie mniej więcej to samo, ale mówił mi też ktoś, że na plastikach chyba w BMW IQD bardziej błyszczące. Ewentualnie jeżeli chcesz jeszcze coś innego, można pójść w "egzotykę" czyli Surf City Dash Away. Mocno niedoceniony a bardzo dobry produkt, też całkowity mat ;)

Piotr , dziękuje za odpowiedź ,  Surf City Dash Away mam :-) , tylko ten środek chyba bardziej na troszkę mocniej zabrudzone elementy , a ja potrzebuje na odświeżenia z kurzu

Widzę że ty też dużą uwagę zwracasz na opakowania , ja zresztą też , ale cóż , najprościej kupić butelek Pet naklejki i jazda . Ja ostatnio kupiłem środek do mycia szyb Koch Chemie Speed Glass , opakowanie , rozpylacz to mistrzostwo świata w porównaniu do bardzo wielu producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.