Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, ghost napisał:

Ale nie bardzo zrozumiałem w czym "nie do pobicia"?

 

40 minut temu, ghost napisał:

Bo aplikować można by nawet Poorboys Nattys w kółko co miesiąc zimą, albo BSD, i by na to samo wyszło. 

Dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
4 godziny temu, ghost napisał:

 

 

Kupiłem od Was troche butelek, i w dodatku jestem zadowolony.  :mrgreen: Ale nie bardzo zrozumiałem w czym "nie do pobicia"?

Zimą najczęściej priorytetem jest długotrwała ochrona od czynników zewnętrznych. Bo aplikować można by nawet Poorboys Nattys w kółko co miesiąc zimą, albo BSD, i by na to samo wyszło. 

Co innego Fusso, które znacie, dodaliście info że lubi się z SSW. Ale samo bez wspomagaczy QW/QD i tak spokojnie wytrzymuje 6+ miesięcy.

O ile latem dla leniwych ok, to próbuję zrozumieć sens i wyższość wspomnianego combo w okresie zimowym.

 

spiesze z tlumaczeniem. porownujemy tu zupelnie inne produkty. qw ktory aplikujesz psikajac na szmatke/panel i przecierajac vs fusso ktore jest twardym woskiem. qw samo posiedzi spokojnie 2 msc. wspomagane od czasu do czasu ssw ktory jest tak samo szybki w uzyciu przetrzyma zime. w swojej klasie produktowej, nie mowiac juz o cenowej jest nie do pobicia :D. mam nadzieję że wyjasniłem co mialem na mysli :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ADBL napisał:

w swojej klasie produktowej, nie mowiac juz o cenowej jest nie do pobicia :D. mam nadzieję że wyjasniłem co mialem na mysli :D

No teraz wiemy o co chodzi ;) Tu pewnie masz rację. Co nie zmienia faktu, że ja zimą auta na 2 wiadra raczej nie umyję. A po bezdotyku nie odważę się aplikować SSW i wycierać tego razem z brudem fibrą. Także u mnie jednak lepiej sprawdzi się jakiś twardy zimowy klasyk :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ADBL napisał:

 w swojej klasie produktowej, nie mowiac juz o cenowej jest nie do pobicia :D. mam nadzieję że wyjasniłem co mialem na mysli :D

to zgodzę się... połowicznie ;)

w klasie cenowej nie koniecznie, wosków twardych tu się nie przeskoczy

cenowo QW + SSW = około Fusso 200g

a puszka wystarcza na około 50 woskowań, czyli jakieś 50 półrocznych sezonów zimowych, 50 lat, prędzej się zestarzeje.

Nie wspominając o takich produktach jak BH DSW, który jest tańszy, albo FK HiTemp jeszcze tańszy a puszka ponad 400ml to wystarczy na 100 lat.

 

A oszczędności czasu w sprayach realnie nie ma,  bo 4-5 razy trzeba zasuwać na mrozie. Podczas gdy wosk twardy raz przed zimą.

Podobnie jak @Fredi88 Na podjeździe to mi wszystko zamarznie, a po bezdotyku nie odważe się SSW użyć, tylko opłukam i wjadę do garażu.

QW+SSW tylko dla osób z garażem wyłożonym płytkami z możliwością mycia wewnątrz w ciepłym.

 

Ale poszaleliśmy bo porównywaliśmy różne kategorie.

W swojej klasie,produkty są przyjemne w aplikacji, trwałe i racjonalne cenowo.

W końcu nie na darmo kupiłem SSW, jako wspomagacz na zimę, może jakiegoś dnia zrobi się odwilż, dwa wiaderka w ruch.

A wtedy Wasz produkt na deser... znaczy na lakier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fusso w zimie też trzeba myć rekawicą. Jak myłem tylko na bezdotyku to po pewnym czasie utworzyła się warstwa brudu, chyba "film drogowy" to się określa i za cholere proszkiem tego nie szło ruszyć.

W zimie, żeby nie oblodzić sobie podwórka polecam wieczorowo-nocny wypad na bezdotyk z wiadrem. Ja właśnie w ten sposób wspomagałem fusso co jakiś czas qd1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lolomanolo napisał:

wieczorowo-nocny wypad na bezdotyk z wiadrem

Ja wielu  zazdroszczę możliwości mycia na bezdotyku własnymi środkami , w Gdańsku ( a przynajmniej w mojej okolicy ) zaraz przeważnie gonią ciecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prakrycznie przy kazdej BP jest myjnia bezdotykowa na ktorej obsługa sie nie wytrąca, rozmawiałem z ludźmi pracującymi na stacji i powiedzieli że śmiało można.

Ja właśnie będę wspomagał Fusso SSW zimą żeby przetrwać do wiosny

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL to była by dla was świetna reklama, a dla nas fajny gadżet i świadomość że nasza ulubiona firma "jeździ" z nami... . Można było by pomyśleć nad tym, jeśli to dla was za duży koszt ? ,to można było by wysłać te naklejki do waszych dystrybutorów którzy dawali by nakrętki jako gadzet do niedrogich zakupów waszych produktów...

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no myślałem że to fake ... A może lepiej coś zdrowego dla każdego np. jakiś sok owocowy lub wodę ADBL water , albo coś niezdrowego np. odżywki białkowe a raczej gainery dla osób co robią korekte ręcznie tricolorem . Pije tyko zdrowe mikstury więc jestem za naklejkami

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.10.2017 o 07:55, yacek _b napisał:

Ja wielu  zazdroszczę możliwości mycia na bezdotyku własnymi środkami , w Gdańsku ( a przynajmniej w mojej okolicy ) zaraz przeważnie gonią ciecie ...

Gdzieś na forum jest nawet (kiedyś był na pewno) temat o tym gdzie umyć w Trójmieście. Ja myję na myjni w Osowej koło Black Red White. Nikt nigdy mnie nie przegonił. Raz nawet gdy byłem to jakiś pracownik ich chemię i nic nie mówił. Tak jak ktoś wyżej pisał na BP raczej spoko. Kiedyś podjechałem na BP przy Grunwaldzkiej i spokojnie sobie napianowałem autko - bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.