Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
28 minut temu, ADBL napisał:

Nie ma informacji

Kuba :D

Musicie instrukcje dopisać na 2 strony A4, bo za chwilę będą pytania czy wymywać IPĄ - jaką IPĄ, w jakim stężeniu, czy można stosować IPĘ przed czy po AIO :P:P:P itd itp :P

Musisz zadbać o swój spokój psychiczny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

żeby nie było konsternacji. Stosować AIO możemy na dwa sposoby. ręcznie lub maszynowo. Stosujcie sie do instrukcji na etykiecie.

 

Praca ręczna:

Nanieś niewielką ilość ADBL AIO na aplikator gąbkowy, z mikrofibry lub bawełniany. Rozprowadź cienką warstwę na lakierze delikatnie go wmasowując. Pozostałości zetrzyj mikrofibrą wysokiej jakości po upływie ok. 10 minut.

 

 

 

Praca maszynowa:

Nanieś niewielką ilość ADBL AIO na gąbkę polerską. Pracuj na małych elementach ok. 40×40 cm. Po wypracowaniu pozostałości usuń polerując lakier wysokiej jakości mikrofibrą.

 

 

 

Dodatkowe wskazówki:

Siłę usuwania rys można regulować przez dobór gąbki/aplikatora o odpowiedniej twardości.

Dla lepszych właściwości ochronnych ADBL AIO można nakładać w kilku warstwach.

Po aplikacji maszynowej dla wzmocnienia efektu kropelkowania należy nanieść dodatkową warstwę ręcznie.

Maksymalna hydrofobowość pojawia się po całkowitym utwardzeniu produktu tj. po ok. 24 godzinach.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu z dala od promieni słonecznych.

Przed użyciem mieszać produkt ok. 2 minuty.

Temp. przechowywania 5-25 °C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zastosowaniu ADBL AIO dobrze będą trzymały woski takie jak FINISH KARE 1000P, Collinite no. 476, które raczej wolą jałowe powierzchnie, czy lepiej jeszcze przejechać IPĄ? Bo pewnie przy bardziej letnich woskach to nie będzie miało większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, yKawa napisał:

Czy to prawda że ADBL ściąga produkty z chin i olepia je swoim logo? ( np. Rękawica) 

 

5 lat masz? Domyśl się. Znaleźli firmę produkującą taką rękawicę,która im odpowiadała i zlecili jej wyprodukowanie jej z ich logiem. Dzięki temu mogli zejść tak nisko z cena :P

 

 

a teraz chłopaki z @ADBL pytanie za  100 punktów  dalibyście radę wprowadzić butelki z miarka(takie jak ma bodajże Britemax,lub stihl)do takich produktów jak shampoo,shampoo pro,yeti. było by to dużo wygodniejsze rozwiązanie niż przelewanie do kubeczka lakierniczego,który trzeba później wypłukać z resztek produktu.Można by koszt takiej butelki wliczyć do ceny produktu a i tak znalazło by się dużo chętnych.

I jak ma się Wasz wosk?Będzie w tym sezonie?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Dnia 30.09.2017 o 14:38, Gardor napisał:

@ADBL a nałożenie naturalnego wosku ma sens na Wasze AIO oczywiście bez wymywania? Czy raczej spłynie przy pierwszym deszczu albo myciu? 

 

można

 

Dnia 1.10.2017 o 07:36, yKawa napisał:

Czy to prawda że ADBL ściąga produkty z chin i olepia je swoim logo? ( np. Rękawica) 

 

nasze akcesoria produkowane są w różnych częściach świata.

 

13 godzin temu, Emig napisał:

5 lat masz? Domyśl się. Znaleźli firmę produkującą taką rękawicę,która im odpowiadała i zlecili jej wyprodukowanie jej z ich logiem. Dzięki temu mogli zejść tak nisko z cena :P

 

 

a teraz chłopaki z @ADBL pytanie za  100 punktów  dalibyście radę wprowadzić butelki z miarka(takie jak ma bodajże Britemax,lub stihl)do takich produktów jak shampoo,shampoo pro,yeti. było by to dużo wygodniejsze rozwiązanie niż przelewanie do kubeczka lakierniczego,który trzeba później wypłukać z resztek produktu.Można by koszt takiej butelki wliczyć do ceny produktu a i tak znalazło by się dużo chętnych.

I jak ma się Wasz wosk?Będzie w tym sezonie?

 

 

 

nie do końca jest tak, bo wszystkie akcesoria (nawet jeżeli baza jest fajna) najczęściej są przez nas modyfikowane lub projektowane od podstaw. Wszystko można zrobić, kwestia skali. 

 

Butelka z miarką... bądź cierpliwy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL Czy czasem już nie wprowadzacie swojej autorskiej butelki?. Wczoraj kupiłem Tire dressing 500ml i w porównaniu do szamponu kupionego rok temu to jest wyższa i weższa😃. Oczywiście mi to nie przeszkadza;), pytam z ciekawości;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL idzie zima taki przestój w detalingu a wy szykujecie dla nas coraz więcej niespodzianek-nowy towar. Bardzo fajnie to znaczy że firma rozwija się nie przeżywa stagnacji ale szuka większej klienteli...

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gold_Car napisał:

@ADBL idzie zima taki przestój w detalingu

Czy ja wiem? Może i na odwrót, bo trzeba się bardziej postarać, żeby te cztery kółka jakoś wyglądały i by nie rdzewiały od soli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ADBL napisał:

Combo na zimę Qw plus SSW jest nie do pobicia ;). Ale na zime mamy inne pomysły ;). Bądzcie cierpliwi.

Bawiłem się ostatnio trochę SSW.

Jednak będąc obiektywnym obawiam się, że raz nałożone w październiku takie kombo nie wytrzyma do marca w przeciwieństwie do twardych wosków zimowych.

Więc z tym "nie do pobicia" to bym nie przesadzał, ale pochwalam rozwój i obserwuję sytuację z "innymi pomysłami" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ADBL napisał:

Combo na zimę Qw plus SSW jest nie do pobicia ;). Ale na zime mamy inne pomysły ;). Bądzcie cierpliwi.

Ciągle się zastanawiam co wrzucić na zimę... 476, #16, czy 1000p. Skoro to kombo tak zachwalacie to jestem skłonny "zaryzykować" pół maski i sprawdzić czy rzeczywiście jest nie do pobicia :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Combo na zimę Qw plus SSW jest nie do pobicia ;). Ale na zime mamy inne pomysły ;). Bądzcie cierpliwi.
A taka kanapka, SSW + QW + SSW, dobra będzie waszym zdaniem?

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

hola hola panowie. bo zaczynacie tu rzuacać półrocznymi okresami. naszym zdaniem qw jako baza i na to od czasu do czasu ssw (raz na 1-2 miesiace) i zima nie straszna. żeby nie bylo niedomówien. :)

 

jezeli chodzi o namiar na dystrybutora w finlandii to albo kontaktuj sie z nimi przez wiadomosc na fp albo poszukaj firmy rimfix :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 4.10.2017 o 14:58, ADBL napisał:

Combo na zimę Qw plus SSW jest nie do pobicia ;)

 

Dnia 5.10.2017 o 08:46, ADBL napisał:

hola hola panowie. bo zaczynacie tu rzuacać półrocznymi okresami. naszym zdaniem qw jako baza i na to od czasu do czasu ssw (raz na 1-2 miesiace) i zima nie straszna. żeby nie bylo niedomówien. :)

Kupiłem od Was troche butelek, i w dodatku jestem zadowolony.  :mrgreen: Ale nie bardzo zrozumiałem w czym "nie do pobicia"?

Zimą najczęściej priorytetem jest długotrwała ochrona od czynników zewnętrznych. Bo aplikować można by nawet Poorboys Nattys w kółko co miesiąc zimą, albo BSD, i by na to samo wyszło. 

Co innego Fusso, które znacie, dodaliście info że lubi się z SSW. Ale samo bez wspomagaczy QW/QD i tak spokojnie wytrzymuje 6+ miesięcy.

O ile latem dla leniwych ok, to próbuję zrozumieć sens i wyższość wspomnianego combo w okresie zimowym.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.