Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam problem z kupnem Qd1 w opakowaniu 0,5l.

 

W większości sklepów właściwie niedostępne. Byłem zmuszony kupić 1l i przelać do takiej buteleczki bo jednak większa butelka jest mało komfortowa w używaniu

 

d4c497639f4827e428bb74cbbda2769f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Potwierdzam problem z kupnem Qd1 w opakowaniu 0,5l.

 

W większości sklepów właściwie niedostępne. Byłem zmuszony kupić 1l i przelać do takiej buteleczki bo jednak większa butelka jest mało komfortowa w używaniu

łoooo Panie skąd masz taka fajna buteleczkę :) daj info tutaj bądź na PW

 

Ja dressing do wnętrza tez kupiłem w 1l bo mniejszych nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie produkty ADBL są super. A jeśli chodzi o atomizery to fajnie, że już zostają zmieniane. Natomiast polecam zastosować pewien trik. Mianowicie do Tire & Rubber Cleanera wkręciłem atomizer z siatką pianującą od domowego płynu do szyb. Super piana, która nie spływa szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#000033]ADBL[/ref], miśki kochane, co się dzieje z Vampirem Liquidem?? NIGDZIE nie ma i mówią, że najprędzej 3 tydzień maja...

Do Indii wszystko wysłaliście? :-]

Doszło do tego, że na alledrogo jakieś ludki sprzedają po 139 zł za litr (??!!) :shock:

Czym ja mam koło myć do tego czasu? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli sprzedawca schowa gdzieś zapas starego QW tylko i wyłącznie w celu otrzymania już nowej wersji na którą popyt będzie ogromny i będzie sprzedawał starą jako nową żeby się pozbyć, może to źle wpłynąć na dobry wizerunek ADBL, no bo to do nich będą pretensje w pierwszej kolejności, że nowa wersja QW jest tak samo słaba jak stara (ja nie narzekam, to tylko wymyślony przykład :D). Wiecie o co mi chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie dramatyzujmy :)

Wiadomo przecież że nie wszystkie sklepy wyprzedadza QW do cna... Mimo tego sklepy i tak będą dalej sprzedawać starą wersję a potem będzie szła nowa partia... :) Kto będzie chciał nową wersję może zawsze dać znać w sklepie i nie sądzę by były jakieś problemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, generalnie polityka ADBL pod tym względem, pozostawia wiele do życzenia. Pokrzywione butelki, cieknące atomizery, zmienione wersje w dotychczasowych etykietach itd. itp. A wszystko pod płaszczykiem "przecież musimy wyprzedać to co mamy na stanie". Czyli klientowi można dawać szajs, nie ponosząc przy tym kosztów. Trochę to wszystko dziwne, bo same produkty (chemia) są ok. Ale jak widać w Polsce można sobie na takie coś pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do polityki to raczej się nie zgodzę :)

Dla mnie jest to dobra marka ale nie idealna... Takich wiadomo nie ma :)

Niestety nie będzie to tak że dziś stwierdzisz że atomizer cieknie a oni wycofaja wszystkie produkty z rynku i zaczną wymieniać atomizery a potem komuś też zacznie cieknac :) chlopaki robią co mogą a my musimy pomoc nie narzekaniem ale informowaniem. Uwierz mi że ADBL zwracają na to uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, jak producent dowolnej branży ulepszy swój produkt to po prostu wprowadza go na rynek informując co poprawił aby zainteresowani mogli zdecydować czy chcą go kupić. Nie słyszałem aby Apple wymieniało ludziom Iphony bo wyszła nowa lepsza wersja, a stara przecież dużo gorsze parametry ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, generalnie polityka ADBL pod tym względem, pozostawia wiele do życzenia. Pokrzywione butelki, cieknące atomizery, zmienione wersje w dotychczasowych etykietach itd. itp. A wszystko pod płaszczykiem "przecież musimy wyprzedać to co mamy na stanie". Czyli klientowi można dawać szajs, nie ponosząc przy tym kosztów. Trochę to wszystko dziwne, bo same produkty (chemia) są ok. Ale jak widać w Polsce można sobie na takie coś pozwolić.

A Tobie się wampir w bagażniku wylał przez ten atomizer żeś taki rozgoryczony?

Z tego jak ja to rozumiem, to specjalnie opóźniają wprowadzenie nowego qw, żeby nie było różnych wersji w sprzedaży i uważam to za pozytyw w stosunku do konsumenta. A skoro będzie dostępna jedna wersja to po co znaczyć produkt jako wersja 2 czy coś. Z resztą nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że etykieta jest/będzie ta sama. Może chłopaki coś napiszą, se nowa ulepszona formuła, czy coś, a może nie, ale tego naszej napewno nie możesz wiedzieć. Chyba, że masz na myśli, że zmienili inny produkt nie informując o tym, czego nie jestem świadom... Choć i tu zależy jakie to były zmiany i czy warto o nich wspominać, bo wyczytałem że kiedyś przez moment zaczęli dodawać jakiś zapach chyba do wampira liquid nie informując o tym na butli, tylko czy coś w tym złego?

Atomizer też już z wymienili, kilka osób wrzucało gdzieś tu fotki na forum i ponoć jest poprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, jak producent dowolnej branży ulepszy swój produkt to po prostu wprowadza go na rynek informując co poprawił aby zainteresowani mogli zdecydować czy chcą go kupić. Nie słyszałem aby Apple wymieniało ludziom Iphony bo wyszła nowa lepsza wersja, a stara przecież dużo gorsze parametry ma

I poinformowali że poprawili docieranie :)

To już skoro porownujesz do iPhonow. Gdybyś miał do wyboru w tej samej cenie nowy iPhone 7 a iPhone 2 to który bys kupił ? I czy oplacaloby się produkować dalej iPhone 2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie producenci za Zachodzie, wprowadzając (lub zapowiadając wprowadzenie) nową wersję produktu (mówimy tu o chemii samochodowej):

a) wstrzymują dostawy starej wersji i w ogóle danego produktu do momentu wyprzedaży przez dystrybutorów starej wersji, lub:

b) sprzedają starą wersję w cenie promocyjnej (aby wyczyścić półki na przyjęcie nowej wersji), lub:

c) wycofują szybko z rynku produkt w starej wersji, wprowadzając od razu w to miejsce wersję poprawioną.

 

Polityka firmy najczęściej uzależniona jest od wielkości zapasów wyprodukowanego starego produktu, lub od "cwaniactwa" firmy (wycofujemy starą wersję i delikatnie zmieniamy skład wycofanych produktów, po czym pakujemy je w opakowania nowej wersji - przecież "nowa" wersja produktu to najczęściej nie produkt zmieniony całkowicie, tylko mający dodany/zmieniony jakiś szczegół w składzie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ADBL się przekonało aby w przyszłości nie informować za szybko o swoich planach ;-)

A co do promocyjnych cen na zachodzie to ceny raczej reguluje wolny rynek - jak ludzie będą czekać z zakupem na nową wersję i będą o tym informować to bardzo szybko cena starej wersji zacznie spadać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

710487 Skąd masz taki inside?

Jeśli ludzie robia tu gownoburze to nie trzeba byc wrozka. Najwiekszym bledem chlopakow z adbl bylo chyba podanie tej informacji. Mi tam kolo tyłka lata ze mam ta niby stara wersje. Jak wyjdzie nowa to tez kupie i porownam, w koncu porownania/testy to najlepsze co w detailingu jest ;) Roznica zapewne bedzie niezauwazalna dla wiekszosci no ale jak widac niektorzy zlotowke ogladaja 10 razy z kazdej strony byleby czegos "gorszego" nie kupic. Jesli cos potrzebuje to kupuje a nie zwiady robie co jak i po co... zawsze mozecie siegnac po innych producentow ktorzy nic nie poprawiaja :) macie pewnosc posiadania "najlepszej" wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka gównoburza... Jeden jegomość płaczę, że mu zmienili wersję i sprzedają w dotychczasowej etykiecie mimo, że nie sprzedają i, że nie informują o zmianach, mimo że informują i jeszcze porównuje to do rozwiązań monopolisty z Cupertino...

Tego chyba nawet adbl nie potraktuje poważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.