Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Tez z checia kupie szamponik :P

@ADBL mozecie w przyblizeniu napisac kiedy beda w 0.5 badz 1L ?? Miesiac dwa czy krócej  taki przyblizony czas bo nie wiem czy czekac czy brac 5L i bujac sie odsprzedajac troche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
37 minut temu, ADBL napisał:

ale rynek sie domagał więc postaralismy sie sprostac wymaganiom.

a kiedy bedzie ? bo dzis chcialem kupic 5L szamponu. Mam czekac ?

Troche zgubilem sie w rozmowie..... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ziomson napisał:

@ADBL czy Waszą rękawicę można prać w pralce przy użyciu białego jelenia?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Można... prałem już nie raz. Jest jak nowa. Płukana w occie oczywiście.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ziomson napisał:

Octu do zbiorniczka, w którym nalewa się płyn do płukania przed praniem? Ile tego octu nalać?

Tak, do zbiorniczka gdzie normalnie lejesz płyn do płukania. Ile to kolega @kamykmm ci podpowiedział, bo ja leję inaczej - na oko, do połowy tej podziałki. Austriacki ocet jest też "słabszy". Po kilku praniach sam wypracujesz metodę. Ja leje tak, żeby fibry (bo rękawicę zazwyczaj z nimi piorę) nie śmierdziały okrutnie octem, tylko ewentualnie z bliska jak się nos podstawi lekko go było czuć. Według mnie i tak są dobrze wypłukane z pozostałości płynu do prania, więc luzik :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do @Chemik ADBL sprawa rozchodzi się o listwy chromowane w VW Passat, ale ogólnie i w innych modelach samochodów, przyjmijmy chrom bardzo zniszczony wypłowiały także nawet polerowanie filcem, futrem i specjalnymi pastami do tego typu rzeczy nie daje rady.

Wiem że firma 4Nano posiada coś takiego dla certyfikowanych studio przy czym ten preparat jest cholernie drogi i nie do dostania

https://www.facebook.com/biuro.dabcar/videos/1121605744544989/

Czy jest możliwość stworzenie czegoś takiego ( podobno aktywne sole ) lub jakiś domowy sposób ( ocet/cola/pepsi nie załatwiają tego )

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.