Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

[ref]lolomanolo[/ref], nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Wielu producentów sprzedaje swoje produkty wyłącznie z atomizerami i jakoś nic nie cieknie. Oczywistą sprawą jest, że najbezpieczniej, jeśli butelki stoją uporządkowane w pozycji pionowej, a "walanie" się luzem po bagażniku niesie za sobą pewne ryzyko. Ale jakoś nie wyobrażam sobie wożenia 20 podpisanych atomizerów i korków od butelek i ciągłe ich przekręcanie w chwili używania produktu. To już trochę zakrawa na szaleństwo i chyba nie tędy droga.

Ale nic nie cieknie nawet jak się taka butelka luzem wala po bagażniku?

Przyznam się, że służbówke mojej dziewczyny traktuję bardziej po macoszemu i wyjazd na myjnie to właśnie wrzucenie butelek z atomizerami do jednorazówki. Po powrocie do domu w siatce zawsze pływa trochę mieszanki kosmetyków w niej przewożonych i są to produkty co najmniej 3-4 firm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]lolomanolo[/ref], nie mam w zwyczaju wozić butelek luzem, bo jak napisałem, wiąże się do dla mnie z pewnym ryzykiem wylania, niezależnie od tego czy jest na nich korek czy atomizer. Moja chemia jeździ w skrzynce, ale nie zamieniam atomizerów z korkami na czas transportu ;) Czasem podczas pracy zdarzy mi się "rzucić" na chwilę butelkę z dressingiem czy apc na podłogę czy fotel i na szczęście nigdy nic mi się nie wylało. We wszystkim trzeba zachować jakiś zdrowy rozsądek, co nie zmienia faktu, że atomizery powinny być szczelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu w pełni się z Tobą zgadzam, bo nawet qd1 "zlapany" na gumkę do ścianki bocznej bagażnika jeździ że mną już pół roku i kropli nie uronił. Chodzi mi o sytuację, kiedy wrzucam butle z atomizerem luzem do bagażnika, bo w przypadku wycieku miałbym wtedy pretensje raczej do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie chodzi o 20 zł. Tylko o dziadostwo. Wożę Monello, wożę Leather Scent, wożę inne butle i nigdy problemów nie było. Tylko wszystko zachodnie firmy. Kiedyś miałem problem z atomizerem w Morning Dew i wymienili oraz przeprosili szybciutko. Zobaczymy jak chłopaki podejdą teraz z innej polskiej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]Gesiu_15[/ref], juz u pierwszych partnerów. ten sam polimer co w sponge ale większa powierzchnia.

niedlugo damy info tutaj.

 

[ref=#ff3366]Koszal[/ref], czekamy na butelki (nie ma nowych) od firmy która obkurcza nam etykiety. obecnie ten produkt dostepny jest w 5L.

 

Nowe butelki... jeszcze trochę trzeba poczekać ale będzie petarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
712589 Ale nic nie cieknie nawet jak się taka butelka luzem wala po bagażniku?

Chłopie u mnie butelki ciekną i brudzą półeczki nawet jak stoją na regale. :dontknow::wallbash:

Mimo że zanim je odłoże wycieram je mokrymi chusteczkami z lidla i suszę papierem kuchennym. :dontknow:

2017-05-25_13.28.51.jpg

2017-05-25_13.29.10.jpg

2017-05-25_13.29.21.jpg

Nie wiem jak to jest możliwe ale przestałem się tym przejmować bo przelewam do dedykowanych, sprawdzonych butelek i oczywiście czekam na:

712601 Nowe butelki... jeszcze trochę trzeba poczekać ale będzie petarda.

bo produkty same się bronią :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Viento[/ref], zgadzam się z Tobą całkowicie. JA sam mam wszystko poza szamponem w wersji z atomizerem i tak wożę. I nigdy nic mi nie wyciekło. A czasem nawet jadą buteleczki rzucone do pojemnika z fibrami w opcji horyzontalnej. I też nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref=#ff3366]397[/ref], powiedzmy ze współtworzymy koncept ;)

 

 

[ref]Jarek_Cuma[/ref], [ref]Gesiu_15[/ref], planów sporo a to i tak nie wszystko. zapach musicie przetestować sami bo jest to nasza autorska mieszanka ;). w tym tygodniu szukajcie u Partnerów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.