Skocz do zawartości

Powloka na felgi


krd

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.09.2022 o 18:03, Streat napisał:

tylko rok? słabo cos... 

Może źle coś zrobiłem ale wydaje mi się ze nie. Co prawda uczyłem sie dopiero. Z tego co pamiętam to nałożyłem 1 warstwę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Rafal9304  kładłem dwukrotnie @NEOXAL EUROPE No12. Jest banalna w aplikacji. na dwa komplety wieloramiennych felg 17 i 18 cali zużyłem ?35ml? z 50ml butelki. Co do trwałości niewiele powiem, bo w pierwszym aucie po 1,5k autko zostało uderzone, potem likwidacja szkody i w sumie felg nie widziałem. W drugim po 2k km było mega, potem straciłem z oczu, ale aktualnie po 7k zostały zdjęte z auta i niedługo zrobię serwis to zobaczę jak się ma sytuacja.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bapko Położyłem Cancoata evo na ten sezon letni co był.

Przejechane nie dużo - ok. 8kkm i powłoka dalej siedzi. Hydro naprawdę dobre (wiadomo, nie jak przy pierwszym myciu), a dodam, że klocki troche mi pylą, więc lekko nie było.
Jak to przy każdej powłoce na felgach -> utrzymanie czystości znaaczne łatwiejsze.
Połysk jak to przy cancoacie - jest uderzenie!
Mycie w 80% koch GS 1:25/30

Kładłem go płatkiem kosmetycznym. Jakoś łatwiejsza kontrola w ciasnych szczelinach.

Ogólnie śmiało polecam!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Howard66 ja miałem położona z Fx protect wheel armour. Łatwa aplikacja nie ma problemu z dotarciem. Hmm i miała być na rok kub 20 tys. Zrobiłem na kołach 12tys powłoka siedzi było co prawda lato. Koła zimowały w garażu nieogrzewanym. Potem założyłem na drugi sezon z myślą ze nic nie będzie. Wleciał deiron szampon lekko kwaśny z cleantecha i powłoka dalej była. Chciałem położyć wosk z Good Stuffa i nie miałem na co. Wiec w roli testów wrzuciłem na dwie felgi a dwie miały zeszłoroczna powłokę. Przy ściąganiu felg teraz po letnim sezonie. Widziałem ze dalej coś siedzi. Zrobiłem jakieś 7tys na felgach. Zobaczymy jak w tym roku jak będę zakładał. 
powloka lubi się zamulać ale to głównie tym co używają deironow do bieżącego mycia 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie,  odebrałem wczoraj felgi z renowacji - czarne 19stki szprychowe. Leżą i czekają grzecznie w pokoju na sezon i coś bym na nie położył.

Rozważam Dluxa albo Artdeshine wheel coat, tylko pytanie - co będzie prostsze w nałożeniu dla nowicjusza, oraz czy butelka 10ml ADS wystarczy na komplet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kryzys napisał(a):

Panowie,  odebrałem wczoraj felgi z renowacji - czarne 19stki szprychowe. Leżą i czekają grzecznie w pokoju na sezon i coś bym na nie położył.

Rozważam Dluxa albo Artdeshine wheel coat, tylko pytanie - co będzie prostsze w nałożeniu dla nowicjusza, oraz czy butelka 10ml ADS wystarczy na komplet?

10ml wystarczy na komplet. Obie powłoki będą proste w aplikacji. Weź co tańsze 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kryzys napisał(a):

Rozważam Dluxa

Dlux łatwy i niewymagający w aplikacji. Jeszcze z takich powłok do felg sprawdź sobie gyeon rim też jest super prosty, mam go na swoich 17 po malowaniu proszkowym. Co tam ci wyjdzie taniej to sobie kupisz tak jak Gozdziu napisał 🙂

r8paepv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.