Skocz do zawartości

Powloka na felgi


krd

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
13 minut temu, damiano2007 napisał:

No chyba nie do końca 😛

trwałość sonax wheel rok shield to około mięcha tylko. 

Jak przetestujesz to powiedz, czy faktycznie tyle siedzi 😄 z moich dawnych dawnych testów, siedziało to praktycznie tak samo, czyli mocno średnio z kierunkiem na słabo.
Najfajniejszych produktem z tego typu to meg's i soft w szpraju, tylko je sie naklada i nie dociera. Super fajnie działają ale tylko na srebrne felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Gozdziu23 napisał:

Jak przetestujesz to powiedz, czy faktycznie tyle siedzi 😄 z moich dawnych dawnych testów, siedziało to praktycznie tak samo, czyli mocno średnio z kierunkiem na słabo.
Najfajniejszych produktem z tego typu to meg's i soft w szpraju, tylko je sie naklada i nie dociera. Super fajnie działają ale tylko na srebrne felgi.

No u mnie ten różowy to siedział do miecha. 

Ja już wolę tańszego a bardzo dobrego rims detailera od GS. 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, damiano2007 napisał:

No u mnie ten różowy to siedział do miecha. 

Ja już wolę tańszego a bardzo dobrego rims detailera od GS. 🙂

PNS u mnie wysiedział tyle samo przy normalnej eksploatacji, a nie detailingowej zabawie 😄
Ja wole nałożyć raz powłoke ceramiczną i z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam kilka kompletów felg aluminiowych na lato (2 świeżo po malowaniu, jeden to komplet któremu trzeba zrobić pełne SPA - mycie, dekontaminacja, deironizacja, glinkowanie, polerowanie).

Chcę wszystko zabezpieczyć powłoką FX Protect wheel armour - pytanie czy robić to teraz czy poczekać np do lutego/marca. Czy ten czas kiedy felgi będą czekać w garażu wpływa jakoś szczególnie na powłokę ?

 

Nie mam ciśnienia ale lubię mieć skończoną robotę 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, STR napisał:

Mam kilka kompletów felg aluminiowych na lato (2 świeżo po malowaniu, jeden to komplet któremu trzeba zrobić pełne SPA - mycie, dekontaminacja, deironizacja, glinkowanie, polerowanie).

Chcę wszystko zabezpieczyć powłoką FX Protect wheel armour - pytanie czy robić to teraz czy poczekać np do lutego/marca. Czy ten czas kiedy felgi będą czekać w garażu wpływa jakoś szczególnie na powłokę ?

 

Nie mam ciśnienia ale lubię mieć skończoną robotę 😉 

Jeśli masz ciepło w garażu to powłoka  się utwardzi i napewno będzie jej lepiej niż jakbyś miał odrazu jeździć i brudzić felgi (na wiosne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STRja bym poczekał bliżej sezonu. Po co ma się utleniać czy zbierać dodatkowo kurz na powłoce. Przed sezonem odtłuścisz felgi i nałożysz powłokę na świeżo.

Sadzę, że Twoja powłoka utwardza się w ciągu 24h, więc nie ma co się spinać i kłaść na zaś.

Ja nakładam tuż przed sezonem, ale zrobisz jak chcesz - każdy ma swój sposób 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, planuje położyć powłokę na felgi nie top półka... 

Dla amatora, nie droga, łatwa w nakładaniu. 

Brałem pod uwagę FX Protect lub Ultracoat cena dość spora różnica... Czy w jakości też.. 

Coś innego polecacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zonk napisał:

dzwonilem do sklepu i powiedzieli ze Dlux jest ciezszy do wypracowania niz reszta... ktos cos?

nie słuchaj ich 🙂

nakładasz, dowolnie: płatkiem kosmetycznym , suede, aplikatorem

po minimum 2min docierasz jedna mf, drugą polerujesz i gotowe

dotyczy felg. Na plastiki bez docierania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.