Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio kupiłem w/w zestaw tzn 1700pw i PA, za te pieniądze nic lepszego się nie znajdzie, nawet jakbyś dopłacił ze 2 stówki do karchera różnic nie będzie.

 

Skusiłem się i ja na tą myjkę miałem wziąć coś do 1 tysiaka ale stwierdziłem że bez sensu do mycia samochodu da rade za te pieniądze 347 castorama 2 lata gwaranci dokupiłem złaczke 8 m i jest ok tylko gwiżdże silnik dziwnie przy puszczaniu lancy twoja tak samo ma ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją przetestowałem dwa razy od zakupu, nie zwróciłem uwagi na żadne gwizdy..

gdzie dokupiłeś wąż ? Bo te 5 m faktycznie to za mało i ile płaciłeś za te 8 m ?

 

No ja też myłem raz ale gwizd po puszczeniu lancy od razu rzucił mi się w uszy ale oglądałem filmiki i one tak mają a wąż kupiłem na allegro nr aukcji 4970658104 75zł z wysyłka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją przetestowałem dwa razy od zakupu, nie zwróciłem uwagi na żadne gwizdy..

gdzie dokupiłeś wąż ? Bo te 5 m faktycznie to za mało i ile płaciłeś za te 8 m ?

 

No ja też myłem raz ale gwizd po puszczeniu lancy od razu rzucił mi się w uszy ale oglądałem filmiki i one tak mają a wąż kupiłem na allegro nr aukcji 4970658104 75zł z wysyłka :good:

Dzieki, sprawdzę aukcje jak bede przy kompie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam zamiar na dniach zakupić myjkę ciśnieniową do mycia samochodu, a właściwie trzech.

Jaką myjkę możecie polecić oraz od razu zakupiłbym pianownicę do niej do kwoty 500zł.

Zastanawiałem się czy można kupić samą pianownicę i podłączyć ją pod wąż ogrodowy...

 

Byłem dzisiaj pierwszy raz na myjni bezdotykowej i jestem zadowolony z mycia(chociaż nie do końca doczyściłem w 100% ale jak na pierwszy raz może być, a auto było całe z soli). Chciałbym coś takiego w domu, gdy jest zimno na dworze a mycie gąbką nie należy do przyjemności.

Poza tym, myjka zużywa mniej wody niż lanie jej z węża?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam w tej cenie nic lepszego nie kupisz Black&Decker PW 1700 SPM w castoramie 356zł pianownica PA allegro techkar 136zł i przydała by się przedłużka węża bo 5m trochę mało ale to już zależy da się myć ale dla wygody ja kupiłem 8m za 78zł z wysyłka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to za myjka KEW ? Jakoś żadnych w Pl nie widzę.

Brat mi przywiózł z Niemiec, że niby coś tam cieknie. Warto grzebać czy to jakaś chinka ?

Jesli w dobrym stanie to warto. Kew Technology

Marka kupiona przez Nilfiska, i u nich pytaj o serwis i czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić tanią myjke tylko wyłącznie do mycia dwóch aut, nakładania piany aktywnej. Mam na okolicy możliwość kupna karchera k3 za bardzo niską cenę. Nigdy nie miałem myjki ale nakładania piany marolexem juz dość. Czy taka zabaweczka starczy do mycia aut. Niby ma 360l/h

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faraon, dopiero post zauważyłem. Póżniej doczytałem co to KEW.

Niestety, wąż dziurawy, pompa cieknie. Prawdopodobnie dostała w d... z powodu uszkodzonego wyłącznika ciśnieniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat mnie prosił o doradztwo a ja proszę was. Potrzebuję myjkę ciśnieniową do 500zł do mycia samochodu raz lub dwa w miesiącu. Do niej na pewno dokupię pianownice PA. Zastanawiam się nad Nilfiskiem C110 :o a może B&D 1700 :o Co doradzacie do tej kwoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którą myjkę byście wybrali spośród tych? (do 700zł):

 

K3 CAR KÄRCHER (679zł)

Nazwa produktu:	Myjka ciśnieniowa K3 CAR KÄRCHER
Ciśnienie maksymalne	120 bar
Ciśnienie robocze	100 bar
Wydajność maksymalna	380 l/h
Moc	1600 W

NILFISK C 125.3 (684zł)

Max ciśnienie: 125 bar
Wydajność tłoczenia: 520 l/h
Moc: 1800 W

Prime 165 Lavor (649zł)

Max Ciśnienie - 250 bar (EW) Turbo lanca
Ciśnienie standardowe - 165 bar
Przepływ wody - 510 l/h
Silnik - 2500W

 

Przeznaczenie: to może tak od początku, 2 lata temu pożyczyłem z pracy Karchera z serii HD i całą kostkę brukową wyczyściłem samą lancą pod ciśnieniem.. wiem, że to nie ta liga ale któryś z tych da radę? Głównie o to chodzi..

 

Polecany tu B&D ma parametry zbliżone do K3, a cena o połowę niższa - opłaca się dopłacać do ww?

Moc: 1700 W
Ciśnienie nominalne: 130 bar (200 bar z dyszą rotacyjną Turbo)
Wydajność: 370l/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy mają kupić np. K3 CAR KÄRCHER (679zł) to wybieraja budzetową myjkę B&D PW1700 za polowę Karchera, ale jeśli zależy Ci na wyższym cisnieniu to w bydżecie ciężko będzie Ci się zmieścić, chyba że używę kupisz. Tym B&D też umyjesz kostkę, dołożysz do tego zestawu pianownice PA i będzie super zestaw za małą kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy mają kupić np. K3 CAR KÄRCHER (679zł) to wybieraja budzetową myjkę B&D PW1700 za polowę Karchera, ale jeśli zależy Ci na wyższym cisnieniu to w bydżecie ciężko będzie Ci się zmieścić, chyba że używę kupisz. Tym B&D też umyjesz kostkę, dołożysz do tego zestawu pianownice PA i będzie super zestaw za małą kase.

Dzięki za odpowiedź, ale temat już nie aktualny ;)

 

Tata który mi kazał poszukać czegoś, dziś pojechał i zakupił Stihl'a RE 98.. Kupił go u przedstawiciela głównie sprzedającego KARCHER'y, ale nie polecał nic poniżej serii HD (podobno powiedział, że to już nie ten Karcher co kiedyś, masówka z Chin). Tata pytał też o B&D 1700 (mówiłem mu o nim), to Pan przedstawiciel powiedział, że nie poleca z racji na marną jakość.

 

Mam tylko nadzieję teraz, że dobiorę do tego PA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam myjki karcher k5.2012 i mam pytanie czy można podłączyć wąż z ciepłą wodą z kranu?

 

Można podłączyć w Twoim przypadku do 40 stopni, tylko czy to coś da? Jeśli będzie odpowiednie ciśnienie żeby się myjka nie męczyła to podpinaj i porównuj czy jest jakaś różnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.