Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Co do gwarancji parkside. Kupiłem, ciekł pistolet - przeprosili przyszlali nową. Przysłali z pękniętą obudową. Przysłali trzecią. Bez dyskusji i od ręki. Spora zaleta. Sprzedałem trzy i używam lavora 26 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@analyzator Zadowolony jesteś z Lavora bo ja mam mętlik

1500-1600 dałbym za Kranzle ale teraz mogę zapomnieć o takiej cenie - Karchera nie chce bo miałem i jednak przereklamowane zło

Myślałem o Stanleyu (indukcyjny silnik mosiężna pompa ale jakoś do mnie nie przemawia) jeszcze jest Dewalt i Makita

Ale Lavor Vertigo 26 ma najbardziej wiarygodny osprzęt z towarzystwa

Mógłbyś podesłać fotę tabliczki znamionowej Lavora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m-aniek Ja kupiłem ostatecznie Vertigo 28 pro, po zakupie dokupiłem tylko szybkozłączki do lancy w techkarze, bo w tym modelu są na gwint tak jak w kranzle. Myjka ciężka, bardzo konkretna i ma swoją moc. Również polecam sprzedającego na popularnym serwisie aukcyjnym, miałem trochę pytań, zawsze dobrze doradził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m-aniek

plusy:

bydle wielkie ciężkie to jest sprzęt do pracy a nie zabawka

ciśnienie rwie jajca

kulturalnie pracuje

zakładam, że pożyje

metalowy pistolet z końcówkami - używam szerokiej i wszystko myje zakładam, że z węższymi tnie 😉 

minusy:

bydle wielkie ciężkie to jest sprzęt do pracy a nie zabawka

fabryczny wąż jak drut

krótki

pistolet cieknie podono wszystkim, tttm

brak zwijaka do węża

kablem do zasilania mozna zabić 🙂

ubogie wyposażenie np brak turbo dyszy

fotkę strzlę popołudniem jak będę mył fordari

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator Ja zakupiłem 28 pro dzięki Twojej poradzie i jestem mega zadowolony. Zdecydowałem się trochę dorzucić i dzięki temu mam bęben na wąż, wąż jest giętki w tej wersji. Pistolet nie cieknie, przynajmniej na razie, ale jest to na pewno inny model pistoletu. W zestawie też jest lanca turbo, a podstawowa lanca ma regulację strumienia zamiast wymiennych dysz. To ostatnie nie wiem czy uznać, za wadę czy zaletę, ale daje rade. Silnik ten sam, pompa ma mosiężną głowicę. Musiałem szybkozłączki dokupić, bo wymiana na gwincie z mokrymi rękami była masakryczna 😁

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, belzebiasz said:

@Detalista gdzie zakupiłeś? bo akurat rozważam vertigo 26 i 28, ewentualnie nilfisk e160

11132058359

 

Ja też rozważałem Nilfiska, ale nie mogłem się doszukać za bardzo części. A do Lavora nie ma problemu 🙂

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ekipa. Przestudiowałem ostatnie 100 stron tematu i zdecydowałem się na kupno Vertigo 26. Jak patrzę na obecną cenę myjki czyli 1 299 zł w obi i porównuję do cen z przed roku czy dwóch to stwierdzam że cena poszła znacznie w górę. I teraz nasuwa mi się kilka pytań czy zaczekać trochę aż będzie jakaś promocja i kupić. Czy może zdecydować się na kupno z tej strony https://www.lavor.pl/index.php?p1064,lavor-myjka-cisnieniowa-indukcyjna-vertigo-26-170-bar-340-ewbar-2600w-530l-h-oem-mosiezna-pompa cena i tak jest niższa niż w obi o 150 złociszy. I sprawa numer dwa tam jest napisane takie zdanie że tylko oni oferują myjkę z pompa mosiężna. I jak czytam ogłoszenia na portalu na literkę A to tam znowu piszą że pompa jest wykonana z aluminium. Jak to wkoncu jest z tymi pompami???? I jeszcze jedno pytanie - dysze 40 stopni zieloną do zestawu Vertigo 26 trzeba dokupić oddzielnie ( jednej chyba się nie dostanie tylko trzeba zamówić cała piątkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
szukam nowej myjki, bo moja po 12 latach wyzionęła ducha. Niestety nie mogę nic ciekawego znaleźć. Najbardziej podoba mi się Lavor 28 PRO. Mocna myjka z porządną metalową lancą, ale ona nie ma regulacji ciśnienia, a zależy mi na takiej, aby myć rowery MTB. Są Lavory z regulacją, ale one są słabsze i mają gorszy osprzęt. Można pogodzić jakoś te dwie kwestie? Mocny sprzęt do ciągłej pracy z regulacją ciśnienia? Znacie takie modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/16/2023 at 10:50 PM, Hubert1989 said:

Cześć Ekipa. Przestudiowałem ostatnie 100 stron tematu i zdecydowałem się na kupno Vertigo 26. Jak patrzę na obecną cenę myjki czyli 1 299 zł w obi i porównuję do cen z przed roku czy dwóch to stwierdzam że cena poszła znacznie w górę. I teraz nasuwa mi się kilka pytań czy zaczekać trochę aż będzie jakaś promocja i kupić. Czy może zdecydować się na kupno z tej strony https://www.lavor.pl/index.php?p1064,lavor-myjka-cisnieniowa-indukcyjna-vertigo-26-170-bar-340-ewbar-2600w-530l-h-oem-mosiezna-pompa cena i tak jest niższa niż w obi o 150 złociszy. I sprawa numer dwa tam jest napisane takie zdanie że tylko oni oferują myjkę z pompa mosiężna. I jak czytam ogłoszenia na portalu na literkę A to tam znowu piszą że pompa jest wykonana z aluminium. Jak to wkoncu jest z tymi pompami???? I jeszcze jedno pytanie - dysze 40 stopni zieloną do zestawu Vertigo 26 trzeba dokupić oddzielnie ( jednej chyba się nie dostanie tylko trzeba zamówić cała piątkę? 

Odnośnie mosieznej pompy, w lavor V26 oraz v28 nie jest stosowana mosiężna pompa. Jest ona aluminiowa, w niektórych modelach zdarza się mosiężną głowica pompy, ale nie cała pompa. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliżamy się do wiosny i pada pytanie 😁

Myjka max do 1000zł. Nie zależy mi na marce, strumień ciśnienia też nie musi przecinać stali na pół. Bardziej zwracam uwage na komfort pracy. 

Im taniej tym lepiej, do użytku prywatnego. Coś godnego polecenia? 

Parkside, lavor, nilfisk jakieś konkretne modele? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea parkside ten podstawowy model z Lidla w ciul głośny, taki odkurzacz... Robi co ma robić ciśnienie okej ale hałasuje trochę... Mi np w garażu jak myje to na dłuższą metę by przeszkadzalo. Miałem, poszła dalej z paragonem. Zostały dwa karchery jeden stary k6 po serwisie,drugi też stary hs na gorącą wodę ciut gorsze ciśnienie ale ciepła woda robi robotę 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zeea napisał(a):

Powoli zbliżamy się do wiosny i pada pytanie 😁

Myjka max do 1000zł. Nie zależy mi na marce, strumień ciśnienia też nie musi przecinać stali na pół. Bardziej zwracam uwage na komfort pracy. 

Im taniej tym lepiej, do użytku prywatnego. Coś godnego polecenia? 

Parkside, lavor, nilfisk jakieś konkretne modele? 

 

Sprawdzony Lavor Vertigo 26. Sam go kupowałem i nie żałuje. Duża dostępność części akcesoryjnych i zamiennych, cichy indukcyjny silnik, wystarczająco wysokie ciśnienie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.