Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


Rekomendowane odpowiedzi

@Adzio Kranzle to klasa sama w sobie, Lavor nie dorasta jej jakością i trwałością, ale to nie jest wcale zły sprzęt.Parametry to raczej producenci podają w miarę prawidłowo, ale bardziej bym ufał tym z Kranzle.

Parkside to niski budżet, jakość hobby, ale jak padnie to masz drugą nową, i tanie akcesoria.

Na ciepłą wodę to już budżet pow. 10k i coś wtedy można wybierać z nowych lub Karcher HDS używki do 10k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich zastanawiam się na Lavor Vertigo 28  lub MYJKA CIŚNIENIOWA LVR5 CONTROL INDUKCJA 235ewBAR z mosiężna głowicą .Mam ppytanie czy regulacja elektroniczna to tylko bajer , czy mi się sprzyda przy myciu , np warzy kalarepy czy lepiej odsunąć lamce i myc z dalszej odległość niż regulować przyciskami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
24 minuty temu, grechut napisał(a):

A testował ktoś może myjkę z Ali? 

Chodzi mi o coś takiego. Ciśnienie nie powala.. 

https://a.aliexpress.com/_EypCbj9

Chodzi mi to tez po głowie....

Jesli to ma 60 bar to całkiem fajna myjka. Moje maja od 5 do 25 bar....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Domel napisał(a):

Chodzi mi to tez po głowie....

Jesli to ma 60 bar to całkiem fajna myjka. Moje maja od 5 do 25 bar....

Zerknąłem własnie na yt.. Zachwyt chyba minął 😛

Tak myślałem że sprawie sobie na urodziny ale  chyba szkoda hajsu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, grechut napisał(a):

Zerknąłem własnie na yt.. Zachwyt chyba minął 😛

Tak myślałem że sprawie sobie na urodziny ale  chyba szkoda hajsu.. 

 

Zapodaj jakis link do tych myjek jeśli oglądałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
21 minut temu, grechut napisał(a):

LINK

Dla mnie średnio, takie ciśnienie to mogę zrobić jak skręcę węża na maxa. Słabo to wygląda 😛

Na 60 barw to nie wyglada - raczej na tyle samo co mam w Gardenie czyli okoo 25 🙂

Za ta cene - do rinselessa - bym sie zastanawial 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Domel napisał(a):

Na 60 barw to nie wyglada - raczej na tyle samo co mam w Gardenie czyli okoo 25 🙂

Za ta cene - do rinselessa - bym sie zastanawial 🙂

Ogółem duzo ludzi właśnie w necie pisze, ze nie ma 60 tylko 30. Dla mnie tak czy siak słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Macie jakieś doświadczenia z myjką akumulatorową Parkside? Myślałem, że będzie nadawała się spłukiwania auta wodą destylowaną, ale to nie chce nawet wody z baniaka 20l zaciągnąć. Złożyłem reklamację, otrzymałem drugą i to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam panowie mam pytanie użytkuje ktoś myjkę Riwall KOX RS250 L7 ALU STD jak ona działa bo zastanawiam się będzie do użytku domowego koszt jej to 600zl link do myjki https://allegro.pl/oferta/myjka-cisnieniowa-l7-250barew-plyn-karcher-0-5l-turbo-dysza-lanca-mocna-13825582024 warto się nią zainteresować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, mariuszzar napisał(a):

Czy ktoś z Was użytkuje myjkę Karcher K5? Warto kupić?

Tak, wyminiłem tylko na 10 metrowy elastyczny waż, nowy pistolet i gra gitara 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was użytkuje myjkę Karcher K5? Warto kupić?
Daje radę . Ja mam Smart Control ale ostatnio używam krótkiego pistoletu . Tak jak @Domel pisał fajnie jest wymienić wąż na elastyczny bo oryginał męczy szczególnie w zimie .

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

mam problem z myjką ciśnieniową kranzle 1050TST.

Praktycznie od zakupu jest problem z jej uruchamianiem tzn, po wciśnieciu przelacznika od jej uruchamiania na pozycje 1 słychać tak jakby pompe, która próbuje nabić ciśnienie ale za chwile dźwięk ustaje a myjka po naciśnieciu spustu lancy nie leje wodą pod cisnieniem. Po jakimś czasie znowu pompa tak jakby nabijała ciesnienie. Czasem jest kilka takich cykli a czasem pompa załączy sie od strzału i woda z lancy leci tak jak powinna.

Ostatnio miałem też problem ze podczas mycia się wyłaczyła ale po chwili zaczęła działć normalnie.
Sprzet uzywany hobbistycznie tylko w domu, do mycia auta/ kostki itp. Olej wymieniany 2x do roku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.