Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

W K7 FC plus jest pistolet który przez wifi łączy się z myjką i steruje zaworem którym regulujesz ciśnienie. Z racji iż nie miałem kontaktu z tą myjką ( nie mamy jej w ofercie) , to tylko mogę gdybać że myjką odpala na pełnej mocy i dopiero potem zmniejszasz ciśnienie , bo gdyby myjka zapamiętywała by ostatnie ustawienie, to przy podmianie pistoletu lekka kaplica by była 😉  Przy tej cenie można podjąć ryzyko, bo normalna K7 kosztuje ok 1899 , w promo ok 1499 , a FCplus za niecałe 1600 ? Podjąłbym ryzyko !  😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mkr napisał:

cena pistoletu przy wymianie niektórych zabija.

Nie tylko pistoletu, bo miałem ostatnio klienta któremu lanca rotacyjna w K2 się zużyła ... nie umiałem mu wytłumaczyć dlaczego sama lanca kosztuje 129zł , a cały kompletz  myjką K2 basic 239 z taką lancą w komplecie 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powalla będzie coś dobrego zamiast tej Tormenta 28 w OBI dostępne? Z tego co widzę jest dostępna jeszcze tylko w 4 miejscach głównie na północy polski.

Ja ją oglądałem jakiś czas temu w Krakowie i bardziej się mi spodobała od Vertigo 26 głównie przez większy wydatek wody i lepszy wąż + bęben, a cena zacna na ten moment z tego co pamiętam z możliwością jeszcze negocjacji do ceny bliżej VERTIGO 26.

 

edit. co znaczy "ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie" - czy to chodzi, że towar z ekspozycji? Jeśli tak to pewnie mógł być podłączony dla testów dla klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tormeta wyleciała z planogramu, czyli te co są to już tylko wyprzedaż . U mnie ostatnią wziął kolega z forum za 998zł , a mam jeszcze jedną K5 FC też za 998. Myjki "niszowe" tzn takie które słabo rotują nie podłączamy do testów, bo po co? Wolę podłączyć K5 lub Galaxy 150  i dziennie sprzedać np. 5 szt 😉  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tormeta jest już nie dostępna. Te co zostały na sklepach to są wybrakowae sztuki, lub uszkodzone których nie można sprzedać. Dzwoniłem po sklepach Obi infoliniach i dopytywałem... Sam chciałem ją kupić...

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekompletne moga sie zdazyc bo zawsze sie komus cos do lapy przyklei ale z tym ze sa uszkodzone to sie nie zgadzam ! Jest tzw. reklamacja „przedsprzedazna” i wszystkie nowe rzeczy ale uszkodzone sa na taka gwarancje odsylane i dostajemy albo nowy produkt albo refakture od producenta. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powalla dzięki tego nie wiedziałem. Powtarzałem tyko co mi Pani kierownik w Obi powiedziała... Człowiek całe życie się uczy...

Zamówienie złożone zobaczę co wyjdzie. Na stronie Obi zmienili cenę na 998 zł i możliwość rezerwacji na sklepie.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dostępność w necie bym nie patrzył, ja kupiłem swoją w M1 Marki a nie widniała że jest tam dostępna. Byłem jeszcze w dwóch obi to była normalnie na ekspozycji za 1300 ale jak pytałem to bez możliwości kupna narazie bo jeszcze nie dostali info żeby przeceniać. Z samej myjki jestem bardzo zadowolony. Wąż i zwijacz to petarda, warto dopłacić względem vertigo. No i 3 lata spokoju jeśli chodzi o gwarę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zakupiłem tormente 28 za 998 zł nie chcieli sprzedać za 900 zł bo już jest i tak przeceniona... Ale dwie sprawy mnie rozczarował jedną bardziej to jest że nie ma 3 lat gwarancji tyko 2 lata. Taka jest informacja na pudełku i taką usłyszałem w sklepie, dla pewności zadzwoniłem do gościa z lavora nr tel na pudle. Tam Pan poinformował mnie że jest tylko 2 lata gwarancji a 3 lata była tylko wtedy gdy lavor wchodził na Obi dla zachęty klientów... A druga sprawa oglądałem wąż z myjki która jest na klepie nie wyglądał dobrze. Myślę że to wada tylko tego egzemplarza z wystawy.e76cda07da531533f2a313bdd7bfbd08.jpg079d9feb057821ae7d034dfac9578f3e.jpg

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w dokumentach jakie dostałeś czy tam jest wzmianka o długości gwarancji , bo na jakieś podstawie ta 3 letnia musiała być dawana i nie ma tak że najpierw było 3 , a teraz 2 . Może znajdziesz papier na to ... no i taka fotka to też jakieś wyjście 😉  Sprawa węża jest jeszcze prostsza , zadzwoń na infolinie i powiedz że kupiłeś myjkę i masz tak wyglądający wąż (może będzie chciał mmsa lub emaila) i że chcesz to reklamować ... pewnie wyślą Ci nowy wąż , a ten będziesz mógł sobie zostawić . Po prostu nie opłaca im się wysyłać Ci kuriera po ten wąż i potem wysyłać znów  nowy .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂
Mam zamiar kupic myjkę ciśnieniową 🙂 Ogólnie myjka tylko do mycia auta, chodników (przydomowe rzeczy)

Wybór jak na chwilę obecna to  VERTIGO 26, ale się zastanawiam... a allegro widzę dwa rodzaje: Termik i Gold i teraz pytanie... czy czymś, poza wyposażeniem, te dwie myjki się różnią?

Może polecacie coś innego? W podobnych kategoriach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poczytałem trochę w tym temacie i czy z Lavora jedyna sensowna to Vertigo 26 w mniej więcej takim budżecie ?
Szukam aktualnie czegoś około 600zł, ale obecnie nie dla siebie. Nigdzie żadnej promocji nie mogę złapać na Vertigo, a trochę zaczyna mnie czas gonić.
Swoją pierwszą też będę kupować w niedługim czasie no i będzie to właśnie chyba Vertigo, ale mi się nie spieszy, więc czekam ewentualnie z jakimiś promocjami ;)

Dzięki z góry, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.