Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, mat06 said:

A z wiadrami i separatorami ABT miał ktoś do czynienia? Cenowo wychodzi podobnie jak wiadra z Casto+separatory osobno.

https://abt24.pl/wiadra-i-separatory/1985-abt-wiadro-z-separatorem-i-wiekiem-18l-abt-wsw1.html

Kupiłem takie wiaderko kumplowi na urodziny. Nie narzeka więc wydaje się okay : )

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mat06 napisał:

A z wiadrami i separatorami ABT miał ktoś do czynienia? Cenowo wychodzi podobnie jak wiadra z Casto+separatory osobno.

https://abt24.pl/wiadra-i-separatory/1985-abt-wiadro-z-separatorem-i-wiekiem-18l-abt-wsw1.html

wiadro casto z pokrywką 15l 11 zł + separator 26 cm z alliexpres 19 zł.... można za 30 dychy zmontować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, grzała napisał:

wiadro casto z pokrywką 15l 11 zł + separator 26 cm z alliexpres 19 zł.... można za 30 dychy zmontować 

Nie mam blisko Castoramy, więc musiałbym doliczyć wysyłkę i finalny koszt za wiadro wyniósłby ~20 zł. Nawet z separatorem z ali wychodzi mi już ~40 zł, do tego długi czas oczekiwania na przesyłkę, więc gra nie warta świeczki. 

Zamówiłem już te wiadra ABT, zobaczę jak się sprawdzą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mat06 Jakie ciężarki?

Ktoś wie gdzie kupie takie wiadro jak w ABT z wcześniejszego linka?

Mam chyba takie separatory jak w wiadrach ABT. Mają 275 mm, czyli są za duże do wiader z Castoramy. Ja je używam w wiadrach z Merkury Marketu (solidniejsze od Casto i LM), ale tutaj znowu są minimalnie za małe, więc dorzucam płaski kamień, żeby się nie unosiły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Separatory najtaniej w Polsce widziałem po 15.92zł i kupiłem. Monster shine 26cm.

Do wiader casto były troszkę za duże i musiałem przyciąć. Jest to nie oczywista zaleta bo wchodzą pięknie na wcisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tryhp3 napisał:

@mat06 Jakie ciężarki?

Ktoś wie gdzie kupie takie wiadro jak w ABT z wcześniejszego linka?

Mam chyba takie separatory jak w wiadrach ABT. Mają 275 mm, czyli są za duże do wiader z Castoramy. Ja je używam w wiadrach z Merkury Marketu (solidniejsze od Casto i LM), ale tutaj znowu są minimalnie za małe, więc dorzucam płaski kamień, żeby się nie unosiły...

Ciężarki podobne jak do wyważania felg, są wklejone od spodu separatora. 

Kupić możesz na stronie ABT, są też na Allegro, aukcja nr 8634084782.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tryhp3 napisał:

@mat06 mi chodzi o wiadro bez GG, bo je już mam. Zrobisz fotkę jak naklejone są te ciężarki?

Teraz nie mam jak zrobić fotki, ale w tym nie ma żadnej filozofii. Po bokach tych czterech łopatek, na których opiera się cały GG są naklejone ciężarki podobne do tych używanych przy wyważaniu alufelg.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
6 godzin temu, jaypablo napisał:

Zakupiłem dwa wiadra WORK STUFF i niestety się nie mieszczą do bagażnika mojego samochodu.
W związku z tym szukam czegoś z maksymalną wysokością 35 cm. Wiadro musi mieć wieczko gamma seal lid

Zawsze możesz zmienić auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jaypablo napisał:

Zbyt krótko nim śmigam aby zmieniać.

Przecież to raczej logiczne, że nikt nie zmienia auta żeby mu wiadro weszło. Taki mały żarcik. 35cm to raczej miska ma a nie wiadro. Pod nogi pasażera ci nie wejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Taaa  i nie zapomnij wiadra do kół , a w zasadzie 2 wiader do kół i 2 wiader do progów, no i do każdego zestawu wiader rękawica  ... kurde o zderzakach zapomniałem , czyli też para wiader koniecznie musi być! 

 

Taka dziwna moda się robi ... coraz więcej gratów trzeba mieć by nazywać się "detajlerem" , bo kiedyś 2 wiadra wystarczyły i separator był jeden 😉  

  • Okay 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powalla, teraz jak nie masz 6 wiader, rękawicy z d.py lamparta i MF z mysich c.pek to jesteś zwykłym lumpem 🤣.

Ludzie myślą, że Detailing to ilość gadżetów, im droższe tym poważniejszy Detailer.

 Osobiście sam używam dwóch wiader do mycia felg, ale mało fachowo bo z casto🥴

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.