Skocz do zawartości

Szczotka do czyszczenia felg


pro rider

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
16 godzin temu, pLaYmAn napisał:

Nadal Daytona/EZ to najlepszy wybór?

...a jeśli tak to, która lepiej się sprawdza w praktyce - EZ Detail Go czy EZ Detail Brush?

Zdecydowanie. Nic nowego/lepszego nie znajdziesz.

GO czy Brush? Kwestia jakie masz felgi. U mnie króluje Brush.

Znalazłem fotke z porównaniem, więc sam oceń 😉 

EZDetailwithwheel_9d61b1fa-3873-4d4d-878b-c0d398ff8dc5_1024x1024@2x.webp.a9c29229ea9a559859ba1345965111fd.webp

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie ogarniam jak możecie tych chlapaczy używać.

 

Ale moje ulubione szczotki od Prostaff mają ostatnio jakieś defekty niestety. Złamały mi się 3 sztuki. I tak kupiłem szczotkę Soft99. Jest mniej wygodna niż Prostaff. Jakaś taka..... mniej poręczna. Ale swoje robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...  🙂

21 minut temu, Strus napisał:

A ja nadal nie ogarniam jak możecie tych chlapaczy używać.

 

Ale moje ulubione szczotki od Prostaff mają ostatnio jakieś defekty niestety. Złamały mi się 3 sztuki. I tak kupiłem szczotkę Soft99. Jest mniej wygodna niż Prostaff. Jakaś taka..... mniej poręczna. Ale swoje robi.

Taaa, daj cAsami nawet po oczach 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja dorzucę od siebie trzy szczotki:

  • Sonax Wheel Rim Brush - kupiłem przypadkiem, użyłem może dwa razy. Dziwny kształt, może i by się sprawdziła przy bardzo prążkowanych felgach, chociaż nie wiem czy nie byłoby za dużo roboty... Jakoś mnie nie przekonała.
  • ADBL Wheel Sword - szczotka z tworzywa sztucznego. Wygodna, ale może porysować ciemne felgi. Używam czasami do zdjętych stalowych felg lub starych alusów. Bardzo chlapie po oczach przy wyciąganiu, trzeba uważać.
  • Work Stuff Squall Wheel Brush - droga, ale moja ulubiona. Wygodna, nie rysuje. Miękka, łatwo się dopasowuje do różnych powierzchni. Jedyny minus, że ta szmaciano-kudłata część dość szybko zrobiła się nieco luźna względem rączki, ale i tak dalej w jednym kawałku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Moderator
  • Moderator

5. https://pl.aliexpress.com/item/1005002487739283.htmlobraz.png.d00e4ee6a368d921aa7db210e5bbc389.png

15 minut temu, Mumins napisał:

@Domel

Włosie zielonej wygląda na bliźniacze do tego ze szczotki dystrybuowanej przez OPT. Jeśli tak jest, to naprawdę spoko opcja - mega delikatne i można bez obaw czochrać czoło felgi. 

No wlasnie to chyba tylko szortski plastik... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, analyzator napisał:

jest dokładnie ten sam produkt.

Na pewno? OPT sie chwali że to "super" specjalne włosie. 3:58

 

"Szczotka nylonowa nie poliestrowa... "

Przdałoby sie dotknąć obie dla porównania 🙂

obraz.png.4573b20c5aa07da92cd1342a2feec25c.png

Cena konkretna 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem podobna zagwozdke i niby k2 to samo co opt ale z wyglądu, bo właśnie różnica w materiale włosia poliester twardy (k2) vs nylon delikatny (opt)
Trzeba by jedna obok drugiej porównać i pomacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
56 minut temu, raafal91 napisał:

Też używam tej od K2 i jest naprawdę spoko.

Mozesz nagrac jakis filmik ze zbliżenia włosia - i tak je poczochrac trochę żebysmy zobaczyli jakośc tego włosia ? 😄😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bapko k@Mumins  k2jest bardo miękka. Używam bez zmartwień. Na oko na video pracuje tak samo.

To samo. Na czarnych wychuchanych, wyniunianych, w wysokim połysku felgach nie dam sobie głowy obciąć, ale na srebrnych nie mam najmniejszego oporu używać a cena/jakość chyba najbardziej udany zakup ze wszystkich - rok czy dwa temu kupiłem za jakieś 15 cebulionów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 tak samo używam. Lepiej jakierowane felgi. Ale też szyby a szczura mi się zdażyło tym umyć nawet i dywaniki. Szczotka jest hitem.

Otototo, zapomniałem napisać, że do gumowych dywaników też się super sprawdza. Generalnie zachęcam każdego do sprawdzenia, pieniądz żaden a szczotka mega udana.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.