Skocz do zawartości

Szczotka do czyszczenia felg


pro rider

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, jolley napisał:

Mothers Wheel Brush

Ja też jestem z niej zadowolony, szczególnie dobrze mi się nią ogarnia wewnętrzną część felg. Mam ją już ponad 8 lat i nie się nie zmieniło. Polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie do posiadaczy szczotki Daytona. Czy wy również dostaliście szczotki bez opakowania? Właśnie odebrałem paczkę z Detailer.pl i moja Daytona wrzucona do kartonu bez opakowania. Karton wypełniony piankami. Pytam bo moja jest strasznie zdeformowana jak by leżała od jakiegoś czasu bez opakowania i włosie się powyginało. Co wy o tym myślicie? Wróci do normy po kilku myciach czy reklamować?

IMG_20200515_115159.jpg

IMG_20200515_115210.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@zawisza u mnie się nie sprawdziła, za gruba jest i nie wchodzi między felgę i zacisk, za to mogę polecić Daytona Speed Master bardzo fajnie się nią myje felgi, dużo łatwiej "wchodzi w felgę". Wcześniej używałem ADBL Sword i ta stawiała dużo większy opór, włosie dużo sztywniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szczotka do felg K2 Pro Scepter. 

Zbieram na Daytone, ale za tą cenę, po macaniu stwierdziłem, że przetestuję szczotkę od K2. 

Od lewej jako najbardziej z delikatnym włosiem/włóknem. 

DAYTONA

K2 Pro Scepter 

Shiny Garage. 

Szczotka SG najsztywniejsze włókno, ale za to gęściejszy niż K2. 

Mi K2 podpasowała, więc we will check it 👍 

IMG_20200717_145512.jpg.8eb8b361c45ff6a23645a2b96b47a3bd.jpg

DAYTONA vs K2

IMG-20200717-WA0010.jpeg.5be0f49fca4b40be9f0c61459e944b8b.jpeg

IMG_20200717_145520.jpg.c076520c3369b15cd95d027adf8b4553.jpg

K2 vs. SG

IMG_20200717_145516.jpg.5edc7ab92a78b881ad44c51fdff0014b.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
10 hours ago, banano7 said:

O wielki @rygryss dzięki Ci , duży rośnij ! 😁 po obejrzeniu materiału i zweryfikowaniu rynku stwierdzam, że nie stać mnie na Daytone. 😂 Coś dobrego i w mniejszych pieniazkach mógłby ktoś polecić ? 

Ja dostałem szczotkę Excede od znajomych ale powiem Ci że to co wszędzie piszą o Daytonie to prawda. Moja Excede użyta niewiele razy a wygląda mega średnio już. Włosie takie sobie,dlatego ja zbieram na Daytonę na spokojnie. Jeśli nie chcesz jednak Daytony to może pomyśl o szczotce od SG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banano7 Jak kupisz Daytone, to będziesz miał na kilka lat, albo i nawet dożywotnio. Przekalkuluj sobie, czy warto co rok lub dwa kupować jakiś "zamiennik" i dodatkowo tracić czas i nerwy na szukanie czegoś innego. Jeżeli kupisz coś słabej jakości wówczas możesz jeszcze porysować sobie felgi. Wg mnie nie warto - kupisz raz i będziesz miał na dłuuuugo - zwłaszcza jeżeli do prywatnego użytku.

Możesz sobie "a conto" kupić już jako prezent na święta 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.