Skocz do zawartości

Szczotka do czyszczenia felg


pro rider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
39 minut temu, imola33 napisał(a):

polecicie na taką felgę?

Do tych to albo:

- pędzelek + rekawica

albo

- mały EZ

- Woolies

21 minut temu, Coove napisał(a):
2 godziny temu, Domel napisał(a):
Jaki masz rozmiar felg?

Mam ogólnie 3 różne auta - felgi 16", 17". Ewentualnie fotki jutro mogę podesłać.

Kwestia tego gdzie i jak myjesz i jakie masz potrzeby i upodobania. Ja nie lubie jeździc z 3 różnymi wooliesami na myjnie - nie ma tam na to czasu - wiec tylko Daytona.

Ale jesli chcesz woolies możesz sprobowac czy ci sie ta metoda spodoba, bo nie kazdy woolies wejdzie miedzy Felgę a zacisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Domel napisał(a):

- pędzelek + rekawica

 

19 minut temu, Domel napisał(a):

- mały EZ

- Woolies

Na pewno pędzelek, rękawica i szczota, bo inaczej to katorga, pytanie tylko czy lepsze będą woolies czy Ez. W cenie Ez mini mam zestaw Booskiego... I chyba tą drogą pójdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, imola33 napisał(a):

Hej, a co polecicie na taką felgę? Przód to chyba najlepiej rękawica do felg, bo pędzelkiem niewygodnie się to myje, tylko co z bębnem felgi? Myślałem nad Vikanem bo kusi cenowo

20230320_115121.jpg.84476694fd019a415a14975b8b22b497.jpg

Ez mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Obawiam się że będzie trochę za duża i tak jak Work Stuff Squall Wheel Brush  nie będzie w stanie domyć mi "szczebelków" zwezajacych się przy środku felgi.
Mała EZ nie zrobi roboty ? Jak nie to zostaje pędzelek

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 1.12.2022 o 08:54, Domel napisał(a):

Cholender moze by to weszło w 15" miedzy tarczę a zacisk 😄 Barrel Blade - Microfiber Wheel Brush - tylko 45$ 😄

@CAR CRAZY czy ja dobrze widziałem na insta, że będziecie mieć w ofercie "Barrel Blade - Microfiber Wheel Brush" ? 😄

image.png.5c0dcaadab405728366da6bc6abc1cca.png

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator

Spoczywaj w pokoju przyjacielu [i][i][i] Służyłaś mi dzielnie 3460 dni co stanowi 9 lat, 5 miesięcy i 20 dni 😞 i zeżarła Cię rdza 😞

 

2023-05-29-19-19-29.jpg

Zastanawiam się co z tym zrobić.... włosie jest nadal super.... może nadzieje ją na nową rączkę.... Nie lubię druciarstwa ale aż żal mi ją wywalać .....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Domel said:

Zastanawiam się co z tym zrobić.... włosie jest nadal super.... może nadzieje ją na nową rączkę.... Nie lubię druciarstwa ale aż żal mi ją wywalać .....

może na wkrętarkę będzie się nadawać 🙂

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 30.05.2023 o 14:28, pablo15005 napisał(a):

@Domel że mi zalegała rączka to zrobiłem tak 🤣

 

 

W dniu 29.05.2023 o 22:10, Domel napisał(a):

Spoczywaj w pokoju przyjacielu [i][i][i] Służyłaś mi dzielnie 3460 dni co stanowi 9 lat, 5 miesięcy i 20 dni 😞 i zeżarła Cię rdza 😞

Zastanawiam się co z tym zrobić.... włosie jest nadal super.... może nadzieje ją na nową rączkę.... Nie lubię druciarstwa ale aż żal mi ją wywalać .....

Podrucilismy trochę i mamy to 😄 Rączką z kości słoniowej 😛😉

2023-06-23-16-39-39.jpg


2023-06-23-16-39-43.jpg

Zalane żywicą i schnie. Oczywiście nie wiem czy to wytrzyma jedno mycie - ale DIY prima sort 😄

  • Lubię to 7
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Możecie polecić jakąś małą wąską przede wszystkim miękką szczotkę do felg? Mam małego work stuffa ale jest za gruba i nie wchodzi mi w szczeliny. Jest coś równie miękkiego ale jeszcze mniejszego do naprawdę wąskich otworów w felgach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, keza napisał(a):

@Fredi88 zapytaj @Domel on testuje dwie szczotki z mikrofibry, które powinny Cię zainteresować.

Jedna i druga

@Domel masz już jakieś testy za sobą?

Nie. Dopiero wróciłem z kampingu wiec jutro będzie co doczyszczać i zacznę testy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.