Skocz do zawartości

Szczotka do czyszczenia felg


pro rider

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2013 roku używam dużej EZ czerwonej i małej i tutaj duża praktycznie wiele się wizualnie nie zmieniła no i robi robotę cały czas dobrze. Mała czerwona wygląda już marnie ale od roku wcale z niej nie korzystam bo mam inne felgi i tutaj nie jest mi potrzebna. Ale też rok temu zakupiłem taki sam zestaw czyli dużą i małą w kolorze niebieskim i dokupiłem jeszcze niebieską bo tylko taka występuje tę do mycia nadkoli o nazwie GO EZ. Mała leży nie używana ale duża niebieska na chwilę obecną czyli od roku cały czas w rotacji gdyż jakoś mi się nią lepiej pracuje od czerwonej. Jest to różnica niewielka ale jednak jest i dla mnie jest na plus. Mam jeszcze Wheel Woolies Kit i tutaj ta największa szczota mało wygodna i bardzo ciężka jak nabierze wody i rzadko z niej korzystałem a gdzieś zaczęła się wysnuwać z niej już ta nić z której jest zrobione. Z małych nie korzystam bo za bardzo nie ma gdzie i tutaj w przypadku grila wolę pędzelek choć czasami tą najmniejszą z zestawu używam, ale to czasami.

Konkludując moim zdaniem szczotki Daytona/EZ to mistrzostwa jeżeli chodzi o pracę i jej efekt i o jakość wykonania. Mimo ich nie za niskiej ceny kupujemy raz i mam narzędzie na lata.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janekbossko norma w tych szczotkach. Musiałbyś zobaczyć jaki naleśnik mi przyszedł zamiast Daytony ;)
Polej ciepłą wodą, poudawaj chwilę księdza świecącego jajka i będzie idealna.

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj pamiętam jaką awanturę chciałem chłopakom z Shining Car zrobić po odpakowaniu przesyłki, ale szybko mnie sprowadzili na ziemię 😄 trochę szkoda, że producent nie pakuje jej w taki twardy plastik jak robią to inne firmy, ale chociaż jest z korzyścią dla planety 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 4.10.2022 o 13:25, kazyPL napisał:

@Domel Bardziej miękka od EZ Detail Brush czy mi się tylko tak wydaje? To jest nylonowe włosie?

Jest miększa bo ma znacznie mniej włosie do tego trzeba czesciej nabierac szamponu/produktu od ez bo ma mniej włosia ale ogolnie bardzo fajna szczotka 😉 mam i uzywam poki co i jestem z niej zadowolony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat A od K2 szczotka jest sporo gorsza od wyżej wymienionych? Bo wymiarami jest podoba do Vikana.
Z tej K2, po dwóch myciach zrobił mi się wycior! Kosztowała naście zł, A mogłem dobry 4pak kupić

Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, alexander.p napisał:

Z tej K2, po dwóch myciach zrobił mi się wycior!
 

2x ogólnie K2 jakościowa mega słaba, podobna co nie oznacza że taka sama. Osobiście jakbym miał wybrać między K2 a vikan to zdecydowanie vikan. Czy vikan jest 2x gorszy od daytony pewnie nie a cena mocno zachęca 🙂 osbiscie używam aktualnie vikan i nie zauważyłem oznak zużycia a parę razy już nią myłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Przem@S do wnętrza to daytona, a na zewnątrz, to ja bym atakował pędzelkiem work stuff albino (te białe)

Niestety nie podpowiem Ci czy daytona zwykła czy mini - ja u siebie mam zwykłą, z mini nie miałem styczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.