Skocz do zawartości

Szczotka do czyszczenia felg


pro rider

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Cannabinol napisał:

Daj znać jak ją dostaniesz i napisz jak wrażenia. Będziesz miał porównanie do obu, EZ vs Daytona. Dziwne, że Tobie daytona sie rozpadła a Domel ma już kilka lat i mówi, że bardzo dobrze sie trzyma 🤔

Kwestia kto jak trafi czy jak użytkuje?

Daytona była pierwszą szczotką zakupioną do czyszczenia felg. Uszkodzenie polegało na złamaniu się pręta przed samym włosiem. Naprawiłem ją, ale to rozwiązanie pomogło  na trochę tylko. Prawdopodobnie nadmierne wyginanie szczotki w zakamarkach przyczyniło się do przedwczesnego zniszczenia. Nie kryję, że takie działanie miało jakiś wpływ na jej zużycie.

Spostrzeżeniami się podzielę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, #kris napisał:

@Domel

Mogę Ci podesłać SG i zrobisz testa i się pobawisz😁

Ja musiałbym ją sam nabyć i sprawdzić bo jak nie wytrzyma 10 myć to bede Twoim dłużnikiem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo mi właśnie tez przyszedł taki zestaw tylko bez tych czarnych, plastikowych kołnierzy między trzonkiem a futrem. Sprawa już zgłoszona i czekam...

Bo mi właśnie tez przyszedł taki zestaw tylko bez tych czarnych, plastikowych kołnierzy między trzonkiem a futrem. Sprawa już zgłoszona i czekam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj użyłem pierwszy raz Daytony Speed Master i jedyne do czego mam zastrzeżenia, to to, że trzonek tak słabo trzyma się druta. Jak włożyłem do wiadra pełnego wody i chciałem odwirować włosie - robiąc szybkie ruchy prawo/lewo, to trzonek niestety obracał się w innym tempie niż reszta szczotki 🙄 - też tak macie, czy tylko mój egzemplarz jest coś nie teges? @Domel. Da się z tym żyć, ale jakiś niedosyt pozostał.

Trzeba uważać, bo dosyć pryska, ale to norma.

Fajna jest ta guma na końcu szczotki - kilka razy nie trafiłem w szparę w felgach 🧐

Podsumowując - nie żałuję wydanej kasy - wiem, że było warto. I mimo drobnego niedociągnięcia bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, krzygaj napisał:

też tak macie, czy tylko mój egzemplarz jest coś nie teges?

eee ? Obracający się trzonek ? Nic takiego nie mam. Wszystko proste, stabilne, trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.