Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

@kepa416 Time To Shine Snow White zauważalnie lepiej domywa od ADBL Yeti.

A TTS jak wygląda jej pH? Bezpieczna dla wosków? Bo piana od sg ani od valetPro nigdy nie ruszyła mi syfu z auta i zawsze zostaje nalot ale wosk oszczędza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Posiadam myjkę wysokociśnieniową i do tego pianownicę . Na samochodzie nie mam żadnego wosku ani nic podobnego . Samochód jest koloru czarnego . Chciałbym aby dobrze rozpuszczała zanieczyszczenia w gratisie może ładnie pachnieć . Jaką aktywną pianę polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Posejdon napisał:

@NeeRekTanio,fajnie i z ładnym zapachem to Good Stuff White Bear.Mam jeszcze Time to shine,intensywny zapach landrynek i shiny garage snow fruit.Każda jest dobra i godna polecenia.;)

Dzięki za pomoc , zamawiałem ręcznik itd i akurat ten sam sprzedawca miał shiny garage snow fruit i zamówiłem :D W piątek przetestuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=20900]NeeRek[/mention]Tanio,fajnie i z ładnym zapachem to Good Stuff White Bear.Mam jeszcze Time to shine,intensywny zapach landrynek i shiny garage snow fruit.Każda jest dobra i godna polecenia.

A jak Ci się pracowało z White Bear? Bo wybieram między nią a ADBL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kepa416zobacz dział testy i piany aktywne Good Stuff white Bear,tam są opisy wrażeń.Za tą cenę fajna piana.Na temat adbl się nie wypowiem ale sporo dobrego słyszałem.Moja rada,weź sobie 500ml na próbę oba produkty albo najpierw jeden a potem drugi,pianę i tak będziesz lał hektolitrami;)Tak jak i szampon zużywa się najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Epoca tec one po napompowaniu na maxa i wciśnięciu spustu nic się nie dzieje, co z nią może być nie tak? Dodam że co mycie po pracy puszczam przez pianowniczke czystą wodę i nigdy nie miałem z nią problemów. Rozkrecalem ją ale nie widzę żeby gdzieś się nazbierało syfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brzozek85 napisał:

PA działa bez problemów z myjką K5? Poprzednio korzystałem z B&D ale muszę kupić nową myjkę.

Działa jak marzenie. Zresztą czemu miałaby nie? Swoją pełen obaw zastosowałem także z K2 i bez problemu, piana niespecjalnie gorsza od tej z K5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś był wątek że były problemy z PA ale to chyba dotyczyło K7... Może ktoś kupował niedawno K5 widziałem dwa modele jeden miał chyba wyświetlacz parametrów co chyba jest zbędnym bajerem...

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej w formie ciekawostki, bo ani mnie to grzeje, ani ziębi, ale napiszę:

Mam, tak jak wspomniałem wyżej, myjkę Karcher K5.55 Jubilee i pianownicę PA. Używam tego zestawu od lutego regularnie, spisuje się bardzo dobrze, stosuję przeważnie pianę ADBL, czasem z domieszką Tenzi Trucka przy grubszych robotach. Zawsze przepłukiwana samą wodą z myjki po wykończeniu roztworu i płukana w umywalce po myciu. Moja dziewczyna zaś ma Karcherątko K2. Niedawno zastosowałem swoją PA u niej, mając w pogotowiu ręczną Epocę, bo nie wiedziałem jak to zagra. Zagrało fajnie, dwa auta zrobiłem. Aż przedwczoraj chciałem to u niej ponowić i po chwili z pianownicy leciała biała woda, jakby za bardzo się rozcieńczało. Co ciekawe, pomagało odpięcie pianownicy i dmuchnięcie wodą bez pianownicy i bez lancy. I tak parę razy. Ewidentnie jest to wina myjki, bo wczoraj znowu użyłem swojego K5 i było bez zarzutu. Ciekaw jestem o co chodzi. Ale pomimo w miarę przyzwoitej pracy K2 z PA, i tak K2 poleciłbym co najwyżej wrogowi. Moc kiepska, strasznie krótki kabel i krótki wąż, a do tego brak kółek. Bez przerwy się przewraca, stawiając auto 3 metry od gniazdka nie jestem w stanie oblecieć całego Opla Corsy, bo brakuje mi długości kabla i węża. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Lidlu na promocji od jutra będzie myjka ciśnieniowa parkside phd 110 A1  i mam pytanie nada się na mycie auta i czy będzie działała pianownica ładnie która jest w zestawie , lub jakaś inna którą by można było kupić jeśli tak to jaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem niedawno pianownice PA z aukcji od techcar'a. Wczoraj przy pierwszej próbie rozczarowanie i bezradność bo z pianownicy zamiast piany leci poprostu woda z płynem. Roztwór sporządziłem zgodnie z instrukcją czyli 200ml piany na litr ciepłej wody(później zwiększyłem stężenie lecz nic to nie dało), piana Valetpro neutral snow foam. Pokrętło czy to na max - czy + ten sam efekt. Myjka karcher k2 car. Proszę o jakieś rady/wskazówki co może być nie tak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.