Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Tego nie wiedziałem, myślałem ze schodzi tylko ta sama koncowa dysza. Ja mam regulacje ciśnienia na myjce.

Tak z ciekawosci to podeslij fote tej regulacji na myjce. W mojej raczej tego nie ma skoro regulacja jest na lancy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, polecicie mi jakąś bardzo dobrą pianę?

Zużyłem SHINY GARAGE Fruit Snow Foam 5L.

Mam pianownicę PA.

Auto myję ok 2-3 razy w miesiącu.

Co do SG Fruit Snow Foam miałem wrażenie że trochę zbyt delikatna jest - pozostawał siwy nalocik - bez rękawicy się nie obyło, szczególnie przy moim czarnym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Witam, polecicie mi jakąś bardzo dobrą pianę?

Zużyłem SHINY GARAGE Fruit Snow Foam 5L.

Mam pianownicę PA.

Auto myję ok 2-3 razy w miesiącu.

Co do SG Fruit Snow Foam miałem wrażenie że trochę zbyt delikatna jest - pozostawał siwy nalocik - bez rękawicy się nie obyło, szczególnie przy moim czarnym kolorze.

pare postow wczesniej polecali "Autobrite Magifoam" badz tańsza ADBL Yeti (porównywalna do SG)

 

co do domywania piana nie do tego służy, żadna piana nie umyje ci auta na tip top tak jak rękawica plus szampon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, polecicie mi jakąś bardzo dobrą pianę?

Zużyłem SHINY GARAGE Fruit Snow Foam 5L.

Mam pianownicę PA.

Auto myję ok 2-3 razy w miesiącu.

Co do SG Fruit Snow Foam miałem wrażenie że trochę zbyt delikatna jest - pozostawał siwy nalocik - bez rękawicy się nie obyło, szczególnie przy moim czarnym kolorze.

pare postow wczesniej polecali "Autobrite Magifoam" badz tańsza ADBL Yeti (porównywalna do SG)

 

co do domywania piana nie do tego służy, żadna piana nie umyje ci auta na tip top tak jak rękawica plus szampon

Jasne wiadomo. Nic ręki nie zastąpi. Mam mimo wszystko wrażenie że SG jest zbyt delikatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto płacić 180 za MEGI? 2x wiecej niz za Yeti i SG Jeśli nie to czy SG nie jest lepsze od YETI?

Jak dla mnie dużo lepsze Yeti. No i jest powtarzalność produkcji, a nie jak przy SG, że działanie produktu zależy od partii. Raz kolor taki, raz inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecalem :P test pianownicy techkar czyli tanszy zamiennik P.A . Ja jestem bardzo zadowolony z dzialania pianownicy . Piana gesta :)

 

Witam!

Czy robiłeś cokolwiek z tą pianownicą (jakieś przeróbki ) czy wyjąłeś z opakowania, zalales i masz piekna piane? (pytam, bo u mnie idzie mleko :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techkar sprzedaje i pianownice PA (to jest producent) i praktycznie to samo pod swoją nazwą. Tak jak Lidl ma swoje marki . U mnie to samo, piana gęsta jak śnieg. 80ml na litr bardo cieplej wody i pokretlo na "-"

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Witam!

Czy robiłeś cokolwiek z tą pianownicą (jakieś przeróbki ) czy wyjąłeś z opakowania, zalales i masz piekna piane? (pytam, bo u mnie idzie mleko :/)

nic nie modzone wyjete z opakowania 100ml piany i 900 ciepłej wody i piana taka jak na filmiku . Pokretlo prawie ze do konca na minus

 

O co chodzi bo techkar sprzedaje w tytule pianownice pa to ktore sa te dobre
techkar jako sprzedawca ma i P.A i Techkar roznia sie tylko pokretlem i tym ze na pianownicy P.A jest wytloczony napis. Ja kupilem ta tańsza 89 zl czyli techkar i taka w sumie polecam bo spelnia swoje zadanie . Porownania do P.A nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem, jestem zdecydowany - biorę Megi. Ale powiedzcie mi bo chce zrobić pełen procesik pod wosk i zastanawiam się czy nie kupić Tenzi Trucka 1L na te ostre mycie. Nie stanie się nic z chromami? Różne są opinie. Wiadomo, że po nałożeniu wosku będę już stosował tylko Megi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pianownicą PA i myjką nilfisk c120. Wcześniej coś tam lekko ciekło z pistoletu do którego podłączona była pianownica ale piana była ok, aktualnie woda leci po bokach połączenia pianownicy w pistolecie a piana jest jak mleko. Miał ktoś taki problem ? Zatkane sitko czy z pistoletem od myjki coś nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.