Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

@vlodek2532 z tych tańszych to polecam podstawowe apc od Excede. Przerobiłem 5l i jak dla mnie super się sprawdzało. Z droższych surfex Hd. Miałem też apc od good stuffa, ale według mnie było słabsze od excede, mimo fajniejszego zapachu. 
Adbl Apc pro też mnie jakoś nie porwało - wydawało mi się niewiele mocniejsze od excede. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Streat napisał:

również mam apc adbl zwykłe jak i pro i średnio je lubie, Koch GS duzo lepsze 😄 

Koch w kwestii większego opakowania to nieporozumienie, poza tym te większe opakowanie wcale dużo bardziej ekonomiczne nie jest. Kupię Excede za 55 zł i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam od siebie APC Excede Bulldozer. Zawiera inhibitory korozji, więc i czasem machnę nim felgi, nadkola, wnęki i nie wychodzi rdzawy nalot. Moc tego APC tez kozak, ale zapach już trochę męczące cytryny. 

Teraz kupilem 1l apc Aqua i powiem, że już chyba wiem dlaczego zbiera takie pozytywne opinie wszędzie. Zapach delikatny, w ogóle nie drażni. Jako samodzielny Prewash(aktywna piana) działa bdb. Jako dodatek, podbija z mocy aktywnych pian również widac działa. Muszę jescze sprawdzić moc czyszczenia na plastikach. Ogólnie będę męczyć teraz, to APC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...



Ktoś z was używał tego produktu 


No ja. Gdzieś na forum znajdziesz posty na ten temat. Jest spoko, dobra siła czyszczenia, ładny zapach. Ja stosuję głównie do czyszczenia dywanów i tapicerek i nie narzekam. Przy 1:15 robi już dobrą robotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.06.2020 o 20:24, Djmatiii61 napisał:

Ktoś testował apc z firmy rrc

Tak testowałem. Jak robiłem pierwsze zakupy żeby ogarnąć auto po długim staniu to używałem ich apc. Szału jakiegoś nie robił. Nic mi nie zniszczył i czyścił całkiem ok ale oddałem kumplowi bo kupiłem też apc od shiny garage który miał fajniejszy zapach i lepiej mi się nim pracowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.