Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko mówiąc - nie. Jeżeli coś jest gotowcem, to jest produktem określonej kategorii. Nie słyszałem o APC, którego się nie rozrabia

Wyryte w skale z S20 FE 5G


A które polecasz w miarę tanie i wydajne?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@maciek-drummer , miałem przedpremierowo Shiny Garage Green, o zapachu arbuza, rewelacja, siła czyszczenia była ok, niestety zostawiłem sobie 100 ml rozrobione w butelce na ciężkie czasy i po 3 miesiącach zero zapachu, jakby wypłowiał.Miałem teraz kupować 5l i się zastanawiam.

U mnie teraz nr 1 wśród Apc jest Auto Graph Amber, świetny zapach, mocny, w koncentracie aż za mocny , przy rozrobieniu 1:10 zapach rewelacja, nawet na zewnątrz czyszcząc gumowe dywaniki fajnie pachnie, badam jeszcze siłę czyszczenia ale wychodzi na razie mój faworyt, dodatkowo cena 95,90 za 5l czyni produkt tani, jak wskoczy -35% na BF jak zeszłego roku to już za 62 zł mamy 5l  świetnego Apc.

Standardowo wymaga wymywania, więc u mnie tylko zastosowanie zewnętrzne.

Już po 2 autach wyparł Cleantle ID w czyszczeniu padów, po psiknieciu od razu widać jak brud ucieka.W tym jest rewelacyjny, dywaniki doczyscil średnio, ale były mocno zapuszczone, dużym plusem że mimo dużej ilości piany bardzo szybko się wypłukał.

IMG_20231020_175614.jpg

IMG_20231020_174009.jpg

IMG_20231021_082212.jpg

IMG_20231021_082235.jpg

IMG_20231021_082314.jpg

IMG_20231021_092630.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, maciek-drummer napisał(a):

@arczar Fresso chyba posiada wodorotlenek.

Z tego co wiem to Cleantle i Shiny Garage mają teraz APC bez wodorotlenków, ale siła czyszcząca jest ponoć słaba. 

Według samego producenta nie ma. Załączam zrzut ekranu. 

Screenshot_2023-10-22-14-37-41-57_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie czy ktoś z Was może potwierdzić to, że Koch na pewno zmienił formułę GSa? 

Wczoraj skończyłem właśnie butlę i bardzo lubię ten produkt, więc najchętniej bym go kupił poraz kolejny, ale jak to naprawdę z nim teraz jest?

Butle, którą miałem obecnie kupiłem jakieś dwa lata temu.

Kupował może go ktoś ostatnio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ostatnio przetestowałem bardzo dużo APC i przeważnie do czyszczenia padów. Wnioski są takie że jednak power clean z Opti się najlepiej sprawdza do tej czynności głównie przez to że się mało pieni i łatwo je wypłukać z pada. Co do innych APC to albo się mocno pieniły i trzeba było 2-3 razy płukać i odwirować pada albo po prostu słabo się sprawdzały do czyszczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek-drummer Od 19.10.2022 obowiązuje nowa karta charakterystyki Green Stara i na pierwszy rzut oka zmieniono skład w stosunku do wersji z 20.08.2018. Posiadam 2 litry kupione na początku 2022 i to jest na pewno klasyczna wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.