Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.01.2016 o 20:10, shinekamcar napisał:

Panowie z Shiningcar polecili mi ostatnio APC Kochchemie GS i musze przyznać że daje radę ....zapach w sumie żaden ale może i dobrze bo nie jest duszący jak inne apc po wyczyszczeniu plastiku nie wysusza go i fajnie wygląda:) ogólnie na plus trzeba sie pobawić ze stężeniami bo podane przez producenta zawyżone:) 

 

W dniu 26.01.2016 o 11:05, Wenega napisał:

no też mam kocha i wg mnie skutecznością na głowę bije nilsena i adbl..

no powiem wam że Koch Chemie Green Star robi robotę 👍 Chyba na stałe zagości w moim arsenale. Efekty,Cenowa super 😉 

Ratio 1:10. Szczur, że hoho.  Delikatne rozpracowanie szczoteczką i ten wieloletni syf znika. Specjalnie pobiegłem po białą szmatke z wodą do przetarcia i  CZYSTO. Uchwyty również czyste, a wszystko przy jednym wypracowaniu. 

ojoj lepiej od Excede Advanced APC mojego kolego w 2018😞 
20190304_195543.jpg.0af48e6ba926118ff37de0ab06b1abb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu mocne słowa 😄 Excede advanced chwalony przez wszystkich i zawsze była kosa. Ale ciekawe ciekawe. Myślę nad jakimś dobrym APC bo mam wrażenie że niektórych zabrudzeń nie rusza ADBL zwykle czy to 1:5 czy czyścioch. Chyba że to nie jest brud albo już nie da się go usunąć 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od długiego czasu używam kocha green stara, Excede Advanced i 4detailer i nie widzę większych różnic w tych środkach Także opinie mocno subiektywne
Pierwsze wrażenie super. Zaskoczył mnie. Daję mu szansę w tym roku równolegle z Excede Advanced na dystansie 50 ;)

KOCH GS jakby mocniejszy, ciekawe czy ładnie wykańcza vs Excede w sensie nie wybarwia plastików

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advanced jak widać chyba króluje. Mocny i nie odbarwia nienwyjaławia tak plastików. Chyba trzeba będzie zamówić. 

@rygryss jak z wypłukiwaniem? Jakie stężenie na prespray?

Z braku innych środków użyłem vanisha do dywanów to na takiej meszkowej tapicerce była TRAGEDIA. Rozcieńczyłem go o połowę bo małe zabrudzenia ale i tak była lipa, pieniło się okrutnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Testowalem ostatnio nowosc na rynku APC od Labocosmetica OMNIA,i podobnego produktu nie znam 🤔 no moze Wash Mist od Softa ale ten APC(dedykowany do wnetrza) jest skoncentrowany i uzywamy w rozcienczeniu w zaleznosci od uzycia do glebszego czyszczenia z pedzelkiem w tradycyjny sposob w rozcienczeniu 1:3/5 lub do biezacego mycia w rozcienczeniu 1:10 bez koniecznosci wymywania (jak z wiekszoscia APC) mozna bezpiecznie uzywac tez na skorach i co ciekawe na szybach i elementach kokpitu nie matowych,ekranach LCD itp. bez pozostawiania smug,ciekawy produkt podobny do Wash Mista od Softa ale wiele bardziej ekonomiczny bo skoncentrowany do rozcienczenia 😉🤩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdroja0  Bo jest wszechstronny i skuteczny 😉 Majac w arsenale przerozne APC( do ciezszych zabrudzen) Interior cleanery (do przelecenia na biezaco) produkty dedykowane do szyb,materialu,skory czy nawet ekranow LCD taki produkt nie jest konieczny a w takim Wash Mist czy Omnia o ktorym pisze masz wszystko w jednym produkcie 😉 dodam jeszcze ze Omnia jest bez zapachowy i daje mozliwosc dodawania perfumow na bazie wody 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wash mista nie probowalem ale Omnia czy to na szybach czy ekranach czy elementach deski jak na  zdjeciu(gdzie byl zawsze problem z mazami) nie zostawia maz,probowalem tez na brudnych elementach i w porownaniu z normalnym apc nie widze roznicy w sile domywania,producent pisze tez o efekcie dressingu ale tego nie widze 

 

20190406_172324.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koch GS to taki produkt bez wad. Nie śmierdzi, podobno nie promuje korozji, działa jako TFR, dodany do piany neutralnej fajnie zwiększa skuteczność, myje plastiki w niskich stężeniach. 1/10 to na zawiasy, smar itd albo bardzo szybką akcję z dywanikami. Świetnie myje opony i dressingi ładnie po nim leżą. Na balkonie przed deszczem psiknę na gołębią kupę to po deszczu jej nie ma 😉 Używałem nawet do mocno brudnej białej skóry i 1:100 radził sobie wystarczająco. Do mycia wnętrza 1/20 bez najmniejszego problemu radził sobie ze szczurem.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, analyzator napisał:

Koch GS to taki produkt bez wad. Nie śmierdzi, podobno nie promuje korozji, działa jako TFR, dodany do piany neutralnej fajnie zwiększa skuteczność, myje plastiki w niskich stężeniach. 1/10 to na zawiasy, smar itd albo bardzo szybką akcję z dywanikami. Świetnie myje opony i dressingi ładnie po nim leżą. Na balkonie przed deszczem psiknę na gołębią kupę to po deszczu jej nie ma 😉 Używałem nawet do mocno brudnej białej skóry i 1:100 radził sobie wystarczająco. Do mycia wnętrza 1/20 bez najmniejszego problemu radził sobie ze szczurem.

Potwierdzam, używam od pewnego czasu i słowa złego nie powiem. Mają dopracowane produkty bo co coś z Koch'a kupię to jestem zadowolony na max.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator jak sie kiedys ogarne to trzeba bedzie sie styknac u mnie na wiosce w garage 😉 cos sie potestuje, cos sie wypije 😄

ps. Ja rowniez o kochu duzo dobrego od siebie moge dodac, apc lux nie dusi, pw do osuszania miodzio. 

apc z tornadorem fajna robote robi 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pablo15005 napisał:

@analyzator jak sie kiedys ogarne to trzeba bedzie sie styknac u mnie na wiosce w garage 😉 cos sie potestuje, cos sie wypije 😄

ps. Ja rowniez o kochu duzo dobrego od siebie moge dodac, apc lux nie dusi, pw do osuszania miodzio. 

apc z tornadorem fajna robote robi 

to ja wpadnę z kierowcą w takim razie :--)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem APC Megsa z kumplem na pół. Pół litra chce rozcieńczyc na 2 zadania:

- usuwanie starych dresssingów i kurzu z deski rozdzielczej ( jakie stężenie ? 1:20)

- usuwanie osadów i smoły z lakieru i alufelg jako zamiennik do Prickbord'a ( jakie stężenie ? 1:5)

Tapicerki nie ruszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MaArek77 napisał:

usuwanie osadów i smoły z lakieru i alufelg jako zamiennik do Prickbord'a ( jakie stężenie ? 1:5)

Choćbyś jechał czystym APC to nie jest to zamiennik dla preparatu na smołę. Nic tym nie zdziałasz. Apc ma inne zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fredi88 napisał:

Choćbyś jechał czystym APC to nie jest to zamiennik dla preparatu na smołę. Nic tym nie zdziałasz. Apc ma inne zadanie.

Dobra, dzięki za uświadomuenue.

Pozostaje pytanie jak rozcienczyc do mycia kokpitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.