Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Carpro inside to jest to 😁  Zabrudziły mi się ostatnio białe pędzelki od Work Stuff, włożyłem do szklanki z APC FX Protect 1:10. Po jakimś czasie wyjąłem, ale brud nie zszedł całkowicie, no to myślę - a tam idę czyścić wnętrze. Użyłem Carpro inside z wodą 1:1, poczyściłem trochę i po skończonej pracy poszedłem opłukać wodą pędzelki... Zgadnijcie co 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, Tomas22 napisał:

Detailers magic APC

Goodstuff APC

Koch chemię GS.

Który z nich będzie najmniej duszący ?

 

Wszystkie w/w charakteryzuje brak duszącego zapachu. Kwestia gustu, która nuta zapachowa Ci najbardziej odpowiada. Dla mnie najlepszym APC z tej trójki jest GS. Ma dość neutralny zapach i świetne, uniwersalne właściwości. Zresztą sam wiesz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, paperson napisał:

Wszystkie w/w charakteryzuje brak duszącego zapachu. Kwestia gustu, która nuta zapachowa Ci najbardziej odpowiada. Dla mnie najlepszym APC z tej trójki jest GS. Ma dość neutralny zapach i świetne, uniwersalne właściwości. Zresztą sam wiesz ;-)

Dzięki chłopaki za opinie. Raczej DM skreślę z listy. 

Łukasz pewnie że wiem i w tym zestawieniu pojawił się tylko dla porównania 😉 muszę tylko poszukać czy są kanistry 5 czy 10 l.

Szukam czegoś po prostu do domu żeby nie latać z maską w łazience 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomas22 napisał:

Dzięki chłopaki za opinie. Raczej DM skreślę z listy. 

Łukasz pewnie że wiem i w tym zestawieniu pojawił się tylko dla porównania 😉 muszę tylko poszukać czy są kanistry 5 czy 10 l.

Szukam czegoś po prostu do domu żeby nie latać z maską w łazience 😉

Mam podobny problem i też cały czas szukam dobrego APC który będzie działał wszędzie ale głównie w domu, w zamkniętych pomieszczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.