Skocz do zawartości

Dywagacje na temat zimowego płynu do spryskiwaczy


Wesol

Rekomendowane odpowiedzi

@turzol, wyczaiłeś go w Sonax Katowice? 🙂 Ostatnio tam byłem na zakupach i właśnie gadałem ze sprzedawcami o tym płynie, w czym jest lepszy od zwykłego Xtreme - to nie umieli wskazać takiej cechy, mówili tylko, że bardzo ładnie pachnie i u nich i tak jest tani, więc dużo ludzi go bierze 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Michał126 napisał:

@turzol, wyczaiłeś go w Sonax Katowice? 🙂 Ostatnio tam byłem na zakupach i właśnie gadałem ze sprzedawcami o tym płynie, w czym jest lepszy od zwykłego Xtreme - to nie umieli wskazać takiej cechy, mówili tylko, że bardzo ładnie pachnie i u nich i tak jest tani, więc dużo ludzi go bierze 🙂 

Właśnie tam go wyczaiłem, ale nie skusiłem się bo jednak mam zapas jeszcze koncentratu zimowego z VW. Jednak nazwa wskazuje na zapach cukierków ICE które uwielbiam wiec stąd ta ciekawość 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turzol, jedź i powąchaj :mrgreen: To jest właśnie taki zapach, myślę, że po spryskaniu będzie mocno wyczuwalny. Przy tym nie czuć nawet z bańki alkoholu technicznego. Aha, i to przychodzi prosto z Niemiec (nie ma nawet polskiej etykiety, sprowadzają to z pominięciem polskiego dystrybutora), a Xtreme sprzedawany u nas jest rozcieńczany z koncentratu, który jest dostarczany do Lublina w mauzerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gold_Car napisał:

@Michał126 ile dałeś za tego sonaxa ice juto wybieram się do Katowic może zajrzę do sonaxa ( tyko gdzie to hihi ?)

Ja go nie kupiłem. Ponad 50 zł za 5 litrów kosztuje :mrgreen: Ten sklep jest koło Makro. Ogólnie jest bardzo tani. Np. dressing do opon - 24 zł, a u pewnego katowickiego partnera forum - 40. Pasty w opakowaniach 250 ml po minimum 10 zł taniej niż u partnerów.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2018 o 04:56, Fredi88 napisał:

Tyle że to temat o zimowych a ten z lidla jest akurat kiepski. Zostawia na szybie jakieś tłuste kropki.

Mówisz o W5 zimowym czy letnim ? Bo w zimowym nic takiego nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, krogi napisał:

Mówisz o W5 zimowym czy letnim ? Bo w zimowym nic takiego nie zauważyłem.

Zimowy... kibel jakich mało. Nie wiem może zmieniła się receptura, może w Polsce produkuje kto inny. U mnie w Austrii żałowałem zakupu. Jeden z najgorszych płynów jakie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe dzierstwo  18pln na Alle ten Sonax zimowy Xtreme

Dzieki - mam smart wiec zamówię na Allegro

Teraz wolałem autoland i poki co dobrze myje i nie skrzypia wycieraczki ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena <20zł za sonaxa w leclerc to wszędzie? sprawdziłem w drive i cena taka nie bardzo - 28zł 😉 (edit byłem  leclercu w lublinie i cena nieatrakcyjna 28zł)

 

a btw https://showcarshine.pl/zima/hydrofobowy-plyn-do-spryskiwaczy-zimowy-20c-5l.html to jak się sprawuje? Przede wszystkim i co jest najważniejsze to nie chcę polerować maski a po jakimś biedronkowym już tak to się skończyło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.