Skocz do zawartości

Dywagacje na temat zimowego płynu do spryskiwaczy


Wesol

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.12.2017 o 12:56, mk4tdi napisał:

Ale są też Aury z Chemipacka. W Warszawaie byłem w trzech Biedrach i mają same Chemipacki. Wczoraj zatrzymałem się w Biedrze w Świętokrzyskim a tam cała paleta Organiki.

 

 

A nie jest, że nawet Biedra ma rejonizacje dostawców. U mnie Organiki ze świecą szukać. Za to palety Chemipaka we wszystkich okolicznych marketach stoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, CoolBreeze napisał:

A nie jest, że nawet Biedra ma rejonizacje dostawców. U mnie Organiki ze świecą szukać. Za to palety Chemipaka we wszystkich okolicznych marketach stoją.

Na pewno tak jest. ;)

57 minut temu, clavikord napisał:

Ciekawość której Aury użyli :P

Pewnie Chemipack, skoro podobno w Warszawie często występuje :) Organika ma naprawdę spoko zapach i nie jest to tylko moje zdanie. Cytrusy bardzo mocno przykrywają alkoholową woń. Ja z kolei jestem ciekaw co by powiedzieli o Sonaxie Xtreme. On z bańki w zasadzie fajnie nie pachnie, alkohol wymieszany z tym typowym zapachem, który ma też letni, taki jakby skisły. A podczas spryskiwania jest prawie niewyczuwalny, troszkę zajeżdża tak na słodko, przyjemnie. Moim zdaniem dość daleko od cytrusów. A płyn przecież bardzo drogi i kapitalny jeśli chodzi o mycie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zawsze jak testuje jedna osoba to ocena jest subiektywna. Dopiero jak wypowie się większe grono to wtedy mamy obiektywną odpowiedź. U nas już mamy chyba wiele odpowiedzi na temat różnych płynów i każdy może wybrać swój produkt. A takie filmy dają nam też odpowiedź jak zwykli klienci podchodzą do różnych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TiZi napisał:

Ostatnio kupiłem w biedronce Aure (organika) i właśnie śmierdzi okropnie. Rok temu nie było jej czuć a na pewno nie alkoholem pomieszanym z denaturatem :E

O widzę, że nie jestem sam jednak. Idzie jakoś przeżyć, ale śmierdzi po użyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, TiZi napisał:

Ostatnio kupiłem w biedronce Aure (organika) i właśnie śmierdzi okropnie. Rok temu nie było jej czuć a na pewno nie alkoholem pomieszanym z denaturatem :E

 

4 godziny temu, Ojciec Dyrektor napisał:

O widzę, że nie jestem sam jednak. Idzie jakoś przeżyć, ale śmierdzi po użyciu.

Aż z ciekawości pójdę zaraz do garażu zobaczyć jak pachnie aura organika którą kupiłem kilka dni temu ale nie otworzyłem jeszcze. 

 

 

 

EDIT:  wąchając prosto z bańki to capi dosyć okrutnie, trunkiem niskiej klasy bimbro podobnym :P

Mówią krótko:  odór przekombinowanego alkoholu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, StreamHD napisał:

Waldek potwierdza nasze słowa swoją reakcją na filmie. Aura Organika jedzie okrutnie jakimś nieudanym bimbrem.

Dziwne. Może Adixol się za słabo sprzedawał :D Stosowałem w tym sezonie Adixola tylko w koncentracie (do mieszania przejściowych), partie tegoroczne, nieznaczna różnica między nimi (jedna podjeżdżała kartonem, druga nie), ale generalnie zapach ładny - cytrusowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi @Michał126 

 

Mnie tam ogólnie wisi jak pachnie płyn. Nie leje się go strumieniami, żeby miało to w czymś przeszkadzać. Osobiście na zapach nigdy nie zwracałem uwagi i nie będę zwracał uwagi, uważam to nawet za lekko głupie, przejmować się zapachem płynu, chyba, że ktoś go leje tak dużo, że jest zmuszony go co chwila wąchać. 

 

 

EDIT: znalazłem bańkę z resztkami aury ze stycznia tego roku. Pachnie ładnie cytrusem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo trafiliście na jakąś serię śmierdzącego płynu albo mój nos tego nie wyczuwa Porównałem właśnie jaki ma zapach Aura z Organiki (kupiona chyba w październiku) i Adixol (kupiony kilka dni temu) i na mój nos oba pachną identycznie. To jest ten sam płyn, nawet bańki takie same.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, StreamHD napisał:

A mi to się zaczyna wydawać, że część Aury Chemipack nosi naklejki Organiki i dlatego jedne organiki jadą bimbrem, a drugie cytrusami. 

Teoria spiskowa, ale może tak :D Zwłaszcza, że bańki są takie same, a przy tym takie same jak w Adixolu. Może Chemipack kupuje komplet (bańki z etykietami) od Organiki? :lol: Płyn Chemipacku pod marką własną - Skyfall - ma inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy adixolu który kupujecie w castoramie, duża część towaru który przychodzi od producenta jest z zeszłego roku, i tak oto np w castoramie w rumii mamy w sprzedaży dwie partie, tegoroczną i zeszłoroczna, niby produkt ten sam ale jednak inny, zeszłoroczna ładniej pachnie, ale to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.