Skocz do zawartości

Cleantle - Admire - powłoka nowej generacji!


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pytanie, może głupie, ale raczkuje dopiero w temacie powłok. Kładłem cleantle admire na lakierze, w trakcie inspekcja w świetle latarki, w słońcu też wyglądało wszystko ok. Natomiast na drugi dzień, jak auto stało w cieniu zauważyłem smugę na dachu, chyba błąd przy docieraniu. Upłynęła już doba, więc powłoka się już utwardzila. Pytania:

1) Czy jak upłynie okres trwałości, czyli za 3 - 5 lat, to ta smuga zostanie, czy wraz z zanikiem powłoki będzie też znikać?

2) Czy jest jakiś inny sposób na wyprostowanie tego czy tylko polerowanie i nałożenie w tym miejscu nowej warstwy?

Ogólnie nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, widać to tylko w określonym świetle i jest na dachu, ale zastanawiam się czy warto z tym coś robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namówiłem znajomego na zakup i pewnie na dniach będę mu aplikować na Proceed "prosto z salonu" (oczywiście pełna dekontaminacja itd 😉 ) pytanie: przed aplikacją pasta finish, primer (essence), cleaner (McKees, Wolfgang)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack chyba mamy tego samego znajomego ciekawe kogo wybierze (żarcik) 😅 

W poniedziałek również wpada do mnie salonowy Proceed. Dekontaminacja i planuje pastę finishową przed powłoka. Nie wiem czemu, ale Essence pod powłokę mi nie podchodzi. Nie ufam mu do końca. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea no właśnie każdy ma subiektywne opinie i dlatego jestem ciekawy opinii producenta. Co do essence kładłem na nie tylko UK 3.0 i nie zauważyłem żeby trwałość była gorsza lub lepsza z nim czy bez niego.  Kia będzie robić przebiegi bo to "firmowa" i myta poprawnie będzie pewnie raz/dwa w roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj nakładalem na nowe Porsche. Z butli przezroczyste krople ale aplikator tak jak wyżej, beżowy. Powłoka kupiona jakiś czas temu ale już buteleczka bez kropidelka. Przy pierwszym odkręceniu lekko zgazowala się i wyciekła. Kładłem admire pierwszy raz i odczucia spoko, praca bez spiny 👌na całość poszło 30ml, tj lakier i plastiki. 

 

IMG_20230914_091759.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
2 godziny temu, Eidos71 napisał(a):

Widzieliście..? 

Amerykański detailing 😄 Aplikacja powłoki na byle jaki lakier 😄 "that's is creazy that's is creazy...." 😄 Nic sie nie dowiedzialem 😄 "that's creazy" 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel - ale chłop generalnie chwali Admire. Kwestia stanu lakieru "pokazowego" auta jest tu (moim zdaniem) pomijalna. Może specjalnie aplikował na taki lakier, aby sprawdzić, czy i jak bardzo Admire podbija połysk i czy coś maskuje...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

My tam się cieszymy że nasz produkt znalazł się w USA 🙂 A to jednak największy i najbardziej rozwinięty rynek detailingowy. W Polsce też mamy różne standardy 😉 Ciężko po 11min filmiku stwierdzić czy to tylko zajawka i szybkie pokazanie aplikacji (potem jak jest auto całe zrobione to przecież nie widać na jaki lakier było kładzione).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usa to kraj 3 świata dla ludzi bogatych, nie oczekujmy wiele. Mistrzowie marketingu w ktorym musi padać jak najwiecej słów typu: O wow, awesome, amazing, incredible. Im głośniej i częściej tym lepiej 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Domel @Domel to różnice kulturowe. Polacy to wiecznie smutni ludzie i tacy troche meczennicy, Amerykanie za to wydaja sie być wiecznie pozytywnie nastawieni  😉

Nawet Twoi pierwszy komentarz pokazuje że my Polacy pierwsze na co zwracamy uwagę to na negatywy 😛

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.