Skocz do zawartości

Cleantle - Admire - powłoka nowej generacji!


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

@BarteQk Szacuję jakieś 20ml, ale nie patrzyłem gdzie dokładnie był poziom płynu w buteleczce. 30ml jest mega bezpieczne jak chodzi o auta normalnych rozmiarów, może nawet udałoby się zrobić dwie sztuki z jednej butelki, chociaż ja bym się stresował... Albo musiałbym trochę więcej popracować z produktem 🙂 powłoka fajnie się rozkłada dzięki długiemu czasowi odparowania i to pewnie może pomóc jak chodzi o wydajność per mililitr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę dużo podawałem na aplikator, a może przesadzam 😄

Następnym razem spróbuję podać info przed i po w formie zdjęć albo wagę buteleczki przed i po

Zeszło w każdym razie więcej niż połowa z 30ml, tak na oko.

Na masce trochę długo mi produkt reagował, możliwe że tam przesadziłem z ilością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że to było moje pierwsze zetknięcie z powłokami na wypasie 🙃 Dobrze, że jest potencjał na oszczędniejszą aplikację, będę próbował rozciągać ją dalej jak i aplikować na dwa panele po czym dopiero docierać, bo powłoka wydaje się być naprawdę wybaczająca.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej aplikacji. Świetnie się nakłada, w miarę dobrze dociera. Podoba mi się efekt. Natomiast zgodnie z instrukcją wtrząsałem buteleczkę przez 30 sek i ją otwarłem i wystrzeliło jak szampan. Na dzień dobry musiałem nałożyć w 2 min pół maski dzwi i część zderzaka. W związku z tym incydentem zeszło na auto ok 20ml

20230602_202923.jpg.f41d65d13b40db41217081d5ebde0abc.jpg.c91b238d55069dd87378ec5c97928d4d.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cleantle napisał(a):

@GrzechuKR znamy problem, już rozwiązany. Od teraz kropidelko jest dodawane osobno w puszcze, najpierw lekko wstrząsnąć a potem dopiero wsadzamy kropidelko. Przepraszamy za kłopot!

Szkoda że nie uprzedziliście znając temat, żal trochę powłoki na rękawiczkach i podłodze.

Na plus zaciek który zrobił się od tego wybuchu i którego napoczątku nie zauważyłem po ok 40 minutach po reaplikacji dotarł się bez problemu.

4 godziny temu, KubaMS napisał(a):

@GrzechuKR jak oceniasz śliskość?

 

Na początku tępawawo druga mikrofibra już dobrze. Po 1h doś ślisko. Dzisiaj dzień po już bardzo dobrze. Musiałem już przelecieć lakier że względu na to żółte kurest...20230603_143410.jpg.10b84e0184379ffa5133c57d31a47802.jpg20230603_143415.jpg.c1a24335a09e15a59056504e3440ffce.jpgprzepraszam  za te obrócone zdjęcia20230603_143432.jpg.50ead683e2352122356f7d782b206f9e.jpg

20230603_143451.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cleantle napisał(a):

@GrzechuKR znamy problem, już rozwiązany. Od teraz kropidelko jest dodawane osobno w puszcze, najpierw lekko wstrząsnąć a potem dopiero wsadzamy kropidelko. Przepraszamy za kłopot!

A czym spowodowany jest „wystrzał” powłoki po mieszaniu? Bodajże któraś z flagowych powłok carpro również ma taki efekt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrzechuKR wczoraj kładłem powłokę, dziś chciałem auto oddać i....całe żółte, wycieram fibrą i kończąc zawsze zostawał pył na końcu ...Po jakimś czasie dałem sobie spokój i kompresorem przedmuchałem na szybkiego....

IMG_20230603_072953.jpg

Wczoraj kupiłem Admire, szukam auta żeby ją położyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@GrzechuKR nie w każdym egzemplarzu  się to dzieje, wytwarza się czasem dziwne cisnienie jak się kropidelko zapowietrzy.

@marcineke teraz to żółte dziadostwo wszędzie pyli 😕 za 2 tyg powinno się skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle jak już jesteśmy na linii, czy na Admire można położyć Booster z innej firmy np.Aqua albo odwrotnie Wasz Booster na konkurencyjną powłokę.Przedluży jej żywotność?A nie jest tak że jak kładziemy co 6 miesięcy to nakładamy booster na siebie i powłoki może już nie być a booster sprawia że wydaje nam się że jest?

Jestem ciekaw tych 5 lat....muszę znaleźć auto blisko mnie żebym miał auto na oku i robił mu serwisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@marcineke ale kiedy ten booster? Zalecamy nasz booster na naszą powloke. Niektóre boostery i inne qd lubią łapać waterspoty.

Powloka to nie tylko hydro, a raczej hydro w powloce to bardziej efekt uboczny niż główny. Powloka ma chronić lakier, powodować ze mniej się brudzi  i łatwiej myje. Booster pomaga ew przywrócić hydro jak jest problem.

5 lat lub przebieg 80-100k km zależy co pierwsze nastąpi. Mamy cały czas pod obserwacja auto które ma około 70k km już nabite bez boostera, hydro dalej na wysokim poziomie. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle to jak sprawdzić np po 3 latach czy jest jeszcze powłoka?

W zeszłym tygodniu robiłem serwis powłoki, na aucie tafla taktycznie nie było widać że jest powłoka, umyłem kwaśnym szamponem i hydro wróciło, może słabe ale wróciło, położyłem booster Aqua i hydro rewelacja, tylko teraz to hydro jest z boostera a nie powłoki.

Admire już jedzie do mnie, ciekaw jestem efektu, muszę dokupić booster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Cleantle dziś przyjechała mi polska Admire, niestety jest problem, zapakowane pancerne a w środku wylana powłoka....

Miałem nie otwierać bo dopiero w weekend auto mam robić ale ciekawość zestawu korciła i dobrze że otwarłem.....

I jest problem bo za nim sprzedawca uzna reklamacje to minie sporo czasu .....do piątku tego nie ogarniemy.

Oczywiście każdemu może się to zdarzyć, miesiąc temu też z innej firmy przysłali powłokę i skrystalizowała się koło nakrętki....

Ale to jest sygnał że trzeba lepiej zabezpieczać.

A tak z innej beczki, czemu nie dajecie kart gwarancyjnych?

IMG_20230627_122632.jpg

IMG_20230627_122635.jpg

IMG_20230627_122654.jpg

IMG_20230627_124854.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@marcineke co do wylanej powloki  - odezwe sie na priv zalatwimy sprawe szybciej  😉

Co do karty gwarancyjnej  - czytałem karty gwarancyjne do innych powlok i to jest pic na wodę  🙂 tak jest skonstruowana ze można ją podważyć w sposób prosty i zwalic wine na to ze ktos nieodpowiednio dbał albo używał nie wlasciwej chemii. Poza tym to aplikator powinien dawac gwarancję na usługi. Na produkt oczywiście jest gwarancja z przepisami obowiązującymi w Polsce.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle dzięki za ekspresowe załatwienie sprawy, tak powinno być to załatwiane, próbowałem dzwonić do sprzedawcy byłem 6 w kolejce po 15 minutach będąc dalej 6 odpuściłem, wysłałem maila ....może jutro ktoś go przeczyta.

A tu temat w pół godziny załatwiony....

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.