Skocz do zawartości

Cleantle - Admire - powłoka nowej generacji!


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
4 minuty temu, Cleantle napisał(a):

@Domel @Domel to różnice kulturowe. Polacy to wiecznie smutni ludzie i tacy troche meczennicy, Amerykanie za to wydaja sie być wiecznie pozytywnie nastawieni  😉

Nawet Twoi pierwszy komentarz pokazuje że my Polacy pierwsze na co zwracamy uwagę to na negatywy 😛

Zgadzam się 🙂 Jestem 3 dzień z juniorem w szpitalu i wylewała się ze mnie wczoraj żółć na wielu frontach 🙂 Dziś już all ok, wiec też patrze na to z innej strony 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Domel to nie było personalne, raczej taki mamy charakter my Polacy. Ja też tak często mam ale walczę z tym aktywnie i staram się na wszystko patrzeć inaczej i powiem ze żyje mi się coraz lepiej  😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@zeea @Cleantle a mi akurat aplikator z opakowania po Admirale przypadł mocno do gustu 🙂 Przyszła mi już  4 pięćdziesiątka Admirała i chociaż jedną aplikację  poczynię dedykowanym aplikatorkiem 🙂 

 Mam jeszcze aplikator od ArtDeShine, w tym tygodniu sprawdzę i porównam go do dedykowanego od @Cleantle.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, marcineke napisał(a):

@Cleantle niestety w 30 ml jest 1 aplikator i 1 wlepka, a butelka wystarcza spokojnie na 2 auta.

To samo jest w Aqua , zestaw 30ml  1 aplikator, 2 ściereczki, 2 mikrofibry do docierania, 1 karta gwarancyjna.

Nieee. W 30ml są 2 wlepki Panie kolego 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle od kiedy w opakowaniu 50ml są 2 aplikatory? Dziś otworzyłem 4 w swojej karierze powłokę i patrzę a tam dwa aplikatory 😀😍😍 szkoda, że w poprzednich trzech opakowaniach było po 1 😛

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam chyba pecha do Admire albo Ana mnie nie lubi.

Parę miesięcy temu kupiłem pierwszą Admire i przyszła wylana, producent wymienił, była ok, drugą kupiłem była już nowa wersja, była ok, w lipcu wygraliśmy w konkursie Motogo między innymi 30 ml Admire i przyszedł w starej wersji z zamontowanym kropelnikiem,całe cała nie wylana i czekała na swoją kolej.

Dziś poszła w ruch, wstrząsana ok minutę i żona otwarła, istny wybuch jak jej po rękach leciało to zamiast zakręcać to odkręcała do końca i ....poszło sporo powłoki.IMG_20231027_132726.jpg.9d8430019a31bf0f8ab05150606dd14b.jpg

Towar siadł na Audi A6, wyszło pięknie, powłoka naprawdę fajna ale ....z 30 ml zrobiliśmy lakier z plastikami i na felgi brakło bo 1/3 poszła na rękawiczki.

Ale się nie poddajemy, będą następne auta na tą powłokę.

Tym razem namówiłem żonę na użycie oryginalnego  aplikatora, jednak żonie bardziej podchodzą aplikatory które stosujemy na co dzień, IMG_20231027_121603.jpg.c8d50c4797c456797ba4c29b865023af.jpg,czterostronne.Dla mnie są wygodniejsze i oszczędniejsze.

Pierwsza impregnacja aplikatora , a powłoki już sporo brakuje.

IMG_20231027_121518.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@marcineke finalnie Admire w partiach od września ma kropidelko zamontowane ale jest krótsze (niezanuzone w plynie) - to rozwiązuje problem. 

Jednak wstrząsać za mocno i za długo nie polecamy bo wtedy każda wybuchnie przy otwarciu  🙂 kilka wstrząsów lekkich wystarcza.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.