Skocz do zawartości

Cleantle - Admire - powłoka nowej generacji!


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

@pablo15005 no tak, tylko kogo winić?

Można producenta że pracownik źle zakrętke zakręcił choć nie widać żeby była źle zakręcona....ale to się zdarza....nie problem że się zdarzyło tylko problem jak się szuka winnych wszędzie a nie u siebie....tu szacun dla Cleantle za szybką reakcję , przyznam że na taką liczyłem i się nie zawiodłem ....u mnie już zaplusowali, produkty mają fajne ,a Admire to świetna powłoka, prosta w aplikacji, wydajna i z tego co słychać na rynku trwała.

Prawdę mówiąc już kombinowałem jak klientowi powiedzieć że zamiast Admire będzie miał coś co mam na stanie ale chyba nie będzie takiej konieczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Tak powloka się lekko gazowala, przez co powstawało wieksze cisnienie, do tego dodajmy wyższe temperatury i kurierów rzucającymi paczkami  🙂 problem jest w nowszych partiach rozwiązany, został dodany odpowiedni stabilizator a kropidelko jest wrzucane osobno do pudełka (a nie jest odrazu umieszczane w gwincie).

Jak się ktoś do nas zgłaszał z problemem to oczywiście reagowaliśmy, w sklepach mogą być po prostu partie sprzed miesiąca zanim wdrożyliśmy to rozwiązanie. Są to sporadyczne przypadki - na około 2tys sztuk sprzedanych admire zarejestrowaliśmy około 20 takich przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem dwa miesiące temu (w celu aplikacji na prezentowane przeze mnie dwie strony wcześniej Audi) i już kropidełko miałem osobno, nic mi nie wybuchło.
Mi też bardzo podoba się Wasze podejście @Cleantle, fajnie że wyznaczacie wysoki standard jak chodzi o pro klienckie podejście!
@marcineke daj koniecznie znać jakie masz wrażenia z aplikacji. Dla mnie powłoka była całkiem przyjazna, ale nie kładłem wielu innych (CP Lite, Gyeon Cancoat Evo, Gyeon  One Evo, łącznie niecałe 20 pokrytych aut), więc porównanie mam całkiem skromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrzechuKR każdemu może się zdarzyć wpadka, to nie problem z produktem że nie działa czy coś tylko produkt nowy i temperatury pokazały że muszą coś zmienić Podejście dla mnie rewelacyjne, produkt w nowej wersji otrzymałem, różni się tym że pipetka jest osobno i w środku jest papier który usztywnia butelkę żeby nie latała.

@KubaMSja już ją miałem i kładłem, 1 warstwa , proste docieranie, jeśli chodzi o aplikacje i docieranie  to podium .....trzeba oszczędnie nadkładać bo zdarzyło mi się że docierałem przy lampie, sprawdzałem 2 razy i było ok, wyjechałem na zewnątrz i w słońcu mialem ślad nie dotarty....już byłem wściekły że będę ściągał i od nowa kładł ale po kilku godzinach się wyrównało.

Podobno za grubo nałożyłem.

Na szczęście było to na moim aucie więc nie było presji czasu...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, GrzechuKR napisał(a):

No z tym podejściem to tak różnie można by powiedzieć niby temat był znany producentowi, ale nie było info żeby jednak ostżeć klientów. Mały niesmak pozostaje.

Tzn. Jak ostrzec, jeśli przypadków mamy jakieś 0.1% 😉 bysmy tylko niepotrzebna panikę zasiali. Plus zanim zbadaliśmy sprawe czy to kwestia nieszczelnego zamknięcia buteli, czy tego że kurierzy lubia rzucać pudelkami. 

Po trzecie myślę że znalazło by się wtedy pare przypadków tzw cwaniaka który by wykorzystał sytuacje i chciał zareklamować powloke mimo ze jego była Ok. W naszej opinii zrobilismy wszystko ok i każda osoba poszkodowana została odpowiednio obsłużona w zależności od przypadku.

Jak była wadliwa partia ze 2 lata temu starego Glass Cleanera (cala) to poinformowaliśmy sklepy i klientów i wymieniliśmy całość - ale wtedy to była cała partia paruset sztuk.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cleantle napisał(a):

Tzn. Jak ostrzec, jeśli przypadków mamy jakieś 0.1% 😉 bysmy tylko niepotrzebna panikę zasiali. 

Tzn napisać choćby na forum że zalecacie usunąć skraplacz przed wtrząśnięciem buteleczki zgodnie z instrukcją. I tyle w temacie by wystarczyło.

Może nie trzeba zakładać że Państwa klienci to "cwaniaki".

Pozatym powłoka bardzo dobra.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@GrzechuKR ale to nic nie zmienia. Do wylewania sie powloki dochodziło samoistnie w pudełku np. W transporcie (to nie chodzi o to że od wstrząsania przy uzyciu). 

Aktualnie większość sklepow ma już partie bez kropidelka wsadzonego 😉

Pamietajcie że kropidelko jest w pudełku.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@GrzechuKR jeśli miales gejzer i się wylało trzeba było zareklamować towar  😉 tak jak pisałem- tak się działo sporadycznie w dosłownie parunastu sztukach. Temat już nie aktualny bo od około miesiąca wychodzą bez kropidelka w butelce.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powłoka jak czytam przyciemnia lakier. Co w momencie jak dziele maskę na 4 części i aplikując powłokę nałożę ją na poprzednio już aplikowane miejsce ( aby zrozumieć zwarstwuje miejscowo powłokę). To miejsce będzie jeszcze ciemniejsze? 

Niestety miałem ostatnio taki przypadek na czarnym uni z powłoką od konkurencji, że po wyjeździe na dwór na masce pokazał się ciemny "krzyż" (maska dzielona przy aplikacji na 4czesci). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle powiedz mi ile może poleżeć na półce napoczęta, dobrze zapakowana powłoka (zaklejona taśmą, włożona do woreczka strunowego i w fabrycznym opakowaniu) aby nadawała się do dalszego użytku? Nigdzie nie rzuciła mi się w oczy taka informacja po przeczytaniu tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle dokładnie tak,  kropidelko osobno w opakowaniu. Buteleczki jeszcze nie otwierałem. Zastanawiam się skąd taka nieszczelność?! Może "automat" za mocno przekręca nakrętkę przez "gwint" ?!  Nie wiem, nie znam technologi pakowania 🤣 ja jestem spokojny bo wiem jak podchodzicie do tematu, ale pojedyncze jednostki nie znające tego forum mogą się zrazić widząc takie coś. 

@marcineke takie przyszło, ale już po zmianach jak pisze powyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea pytałem bo mam otwartą butelkę i ona również jest cała w zaschniętej powłoce, co wg mnie świadczy że jednak na lakierze mamy płynne szkło.

Tak u mnie wygląda butelka , nadmiernie tylko że u innych producentów ten problem jest sporo mniejszy jeśli wogóle to jest problem ....nawet byłem w garażu zrobiłem zdjęcia otwartych powłok .....

Admire - mnóstwo skrystalizowanej powłoki 

Zvizzer - odrobinka się coś tam jest 

Neoxal N365 praktycznie czysto a stoi już otwarta 3 miesiące 

Neoxal 111 praktycznie czysto otwarta 2 tygodnie temu

Gyeon Mohs praktycznie brak a stoi pół roku 

Aqua E-coating - tu nic 

 

Nadmiernie że rozlana powłoka Admire  to była gruba skorupa szkła.Ja widzę to jako plus, choć przed aplikacją trzeba oczyścić delikatnie szyjkę butelki.....

No ale to producent niech się wypowie....

Najwyraźniej problem jest głębszy, ale producent staje na wysokości zadanie.Solidna firma, coraz więcej produktów ładuje od nich na moich półkach.

IMG_20230726_230718.jpg

 

IMG_20230726_231041.jpg

IMG_20230726_231055.jpg

IMG_20230726_231110.jpg

IMG_20230726_231128.jpg

IMG_20230726_231147.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@zeea to nie nieszczelność tylko powłoka się lekko gazuje szczególnie od dużych temperatur oraz od rzucania paczkami przez kurierów. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu cały czas.

@marcineke krystalizuje się tylko ta część poza butelką gdzie jest kontakt z tlenem 😉  W butelce nic się nie dzieje więc może leżeć

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle spokojnie chodzi mi o to że skoro na butelce robi się szkło to na lakierze tym bardziej będzie powłoka.....

A tak swoją drogą to jest powłoka grafenowa czy z dodatkiem grafenu/nanorurek węgla ,pytam bo klientom tłumacze że mam w ofercie powłoki ceramiczne, grafenowe i elastomerowe, a jak zaczynam tłumaczyć to glupieją bo za dużo ciężkiej  wiedzy ....

Tak samo , na początku była informacja że powłoka 5 letnia , teraz wszędzie ze 3 letnia ale można podbijać Boosterem żeby przedłużyć do 5 lat.....W sumie Boosterem to można przedłużać do złomowania auta tylko ile tam ta powloka poleży a ile hydro daje booster.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.