Skocz do zawartości

Cleantle - Admire - powłoka nowej generacji!


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

@marcineke powłoka jest permanentna (na stałe wiąże się z lakierem) ale ze względu na to, że duża część jednak identyfikuje powłokę tylko z działającym hydro no to wskazujemy ile hydro powinno żyć 😉 Druga sprawa, że tak defacto liczy się przebieg a nie ilość lat. 50k km to absolutne minimum (taki dupochron można powiedzieć 😉 ), mamy auto które dostało powłokę długo przed premierą i jeździ już 70k km bez Boostera, hydro działa w 90%. Ilu letnia? Zależy od przebiegów 🙂 Na felgach leży mi już ponad 20k km, a średnio o nie dbam + mam utwardzony podajzd tylko + od 1,5 roku jeżdżę droga w dużym remoncie. Na felgach widoczny jest nawet jakiś osad brązowy lekki, który od zwykłego mycia nie chce zejść (chyba się już wbił) a hydro i tak tam jest 😄

 

To jest powłoka ceramiczna z dodatkiem grafenu i CNT. Nie ma powłok 100% grafenowych - to raczej skrót myślowy producentów że jest z dodatkiem grafenu (może go być więcej lub mniej w składzie). Gwarantuje wam za to, że jest to powłoka najnowocześniejsza technologiczne na ten moment i przewiduje, że tak pozostanie na najbliższy rok/dwa minimum, a może i dłużej. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cleantle napisał(a):

powłoka jest permanentna (na stałe wiąże się z lakierem) ale ze względu na to, że duża część jednak identyfikuje powłokę tylko z działającym hydro no to wskazujemy ile hydro powinno żyć 😉 

Niestety ale to prawda,  większości ludzi identyfikuje powłokę z hydro ale niektórym da się wytłumaczyć 🙂 

 

Pytanie czy powłoka wnika w lakier bezbarwny czy jest jako dodatkową warstwa na bezbarwnym? Chodzi mi o to czy nawet lekka kombinacją polerską można usunąć powłokę? Bo ten temat mnie mocno ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2023 o 12:11, Cleantle napisał(a):

Tak powloka się lekko gazowala, przez co powstawało wieksze cisnienie, do tego dodajmy wyższe temperatury i kurierów rzucającymi paczkami  🙂 problem jest w nowszych partiach rozwiązany, został dodany odpowiedni stabilizator a kropidelko jest wrzucane osobno do pudełka (a nie jest odrazu umieszczane w gwincie).

Pytanie pierwsze: czy to rozwiązanie dotyczyło też pojemności 15ml?

Pytanie drugie: czy ta powłoka ma ciemny kolor? Wydaje mi się, że w butelce wygląda na ciemną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cleantle napisał(a):

1. każdej pojemności ten problem dotyczy

Rozumiem. Będę miał to na uwadze podczas otwierania niebawem. Dostałem z zamontowanym dozownikiem ale nic niepokojącego podczas otwierania pudełka nie zauważyłem.

8 minut temu, Cleantle napisał(a):

2. powłoka jest ciemna ale może jaśnieć od światła UV - nie zmienia to właściwości powłoki.

Pytałem profilaktycznie, bo do tej pory wszystkie powłoki których używałem były bezbarwne.

 

A jeszcze mam pytanie - czy planujecie sprzedaż osobno tych aplikatorów, które są w admire?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@luk45z Niedługo będą dostępne te aplikatory w bardzo dobrej cenie w trójpaku i 10paku 🙂

Inspire się nie gazuje - tam jest dużo mniej aktywnej substancji.

Co do Admire wdrażamy jeszcze jedno rozwiązanie (zmiana zakrętki w 15ml i 30ml opakowaniach) aby wyeliminować problem całkowicie. Problem występuje tylko w lecie przy wyższych temperaturach.  50ml wkrótce też powinny dostać nowe zakrętki.

@xadamx tak aplikatory będą wkrótce dostępne.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jestem po pierwszej aplikacji Admire.  Moje spostrzeżenia:

1. Aplikacja baaaaardzo łatwa do położenia. No muszę przyznać, że w porównaniu do Tech Coat to niebo a ziemia. Nie ma co porównywać.

2. Jest ślisko, bardzo ślisko. Jest mocno szkliście - tak jak lubię. Co do przyciemnienia - nie rzuciło mi się w oczy, choć kolega z którym kładłem twierdził, że chyba przyciemnia.

3. Jedynym minusem podczas aplikacji był zapach. No nie dało się, pomimo otwartego garażu, kłaść bez maski. Dominuje zapach jakiś rozpuszczalników (przypomina mi zapach lakierów starszej generacji) oraz  wyczułem też zapach amoniaku. 

Ogólnie jeśli chodzi o ten etap, czyli aplikację no to powiem tak: udał wam się produkt. Teraz tylko kwestia trwałości i użytkowania.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx dobra robota, warto wprowadzać nowe.Co do zapachu przyznam że nie różni się od innych powłok, wszystkie śmierdzą ale nigdy nie była nam maska potrzebna , choć najgorszą powłoką której zapach był bardzo gryzący to Gyeon Mohs w starej wersji, ten dziwny smród był okropny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marcineke napisał(a):

@xadamx dobra robota, warto wprowadzać nowe.Co do zapachu przyznam że nie różni się od innych powłok, wszystkie śmierdzą ale nigdy nie była nam maska potrzebna , choć najgorszą powłoką której zapach był bardzo gryzący to Gyeon Mohs w starej wersji, ten dziwny smród był okropny.

W zdecydowanej większości aplikowałem Aqua 9H - zapach nie jest uciążliwy, nawet jakieś nuty zapachowe tam się przebijają i bez problemu bez maski się pracuje. Nawet CP UK3.0, Dlux bez maski da się połoąyć. Przy Admire - nie dałem rady, a kolega który działał bez (współczuję mu) widziałem, że nie wyrabia.

Także zapach Admire - bez maski jest ciężko.

Ale towar chyba zagości u nas na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@powertokeny a to zależy od tego jak często ogólnie myjesz i jak bardzo się brudzi auto 🙂 Im częściej myjesz np. Daily Shampoo2 to Tech Cleanerem możesz raz na 2-3 miesiące albo jak jest mocno ubrudzone auto i chcesz je szybciej i łatwiej umyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.