Skocz do zawartości

Cleantle - Admire - powłoka nowej generacji!


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
3 minuty temu, JakubBe napisał(a):

Szkoda że nie uda się na BF, ale pewnie i tak jakaś promka się trafi 🙂 Przy okazji zapytam - jak z przechowywaniem już otwartej powłoki? Jak długo, w jaki sposób, w jakich warunkach?

Kupisz na bf ale jako przedsprzedaż, z wysyłką opóźniona.

Jeśli będzie dobrze zakręcona to 2 lata po otwarciu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
28 minut temu, PawelRDM napisał(a):

Skusiłem się z dobrą promocja na BF, Jak zaaplikuje na swoje auto na pewno podzielę się wnioskami :good:

Koniecznie dawaj znac jak pierwsze wrażenia i długoterminowe wrażenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Do PRZEDSPRZEDAŻY trafiła 15ml wersja powłoki.

Pudełeczko kartonowe + 15ml buteleczka + aplikator + naklejki i instrukcja.

Cena 219,99zł brutto - aktualnie u wybranych Partnerów dostępna w promocji Black Friday.

Spodziewana wysyłka około 5 grudnia.

Równocześnie aktywna jest promocja 100ml Ceramic Booster gratis do Powłoki Admire o pojemności 30ml i 50ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2022 o 11:48, Cleantle napisał(a):

Do PRZEDSPRZEDAŻY trafiła 15ml wersja powłoki.

Pudełeczko kartonowe + 15ml buteleczka + aplikator + naklejki i instrukcja.

Cena 219,99zł brutto - aktualnie u wybranych Partnerów dostępna w promocji Black Friday.

Spodziewana wysyłka około 5 grudnia.

Równocześnie aktywna jest promocja 100ml Ceramic Booster gratis do Powłoki Admire o pojemności 30ml i 50ml.

@Cleantlemożecie zdradzić u których partnerów mam szukać? przeszukałem oferty większych graczy na rynku ale nigdzie 15ml nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
16 godzin temu, JakubBe napisał(a):

@Cleantlemożecie zdradzić u których partnerów mam szukać? przeszukałem oferty większych graczy na rynku ale nigdzie 15ml nie widzę

MOTOGO powinno mieć ale z tego co widzę mają błąd na stronie i większe pojemności też zniknęły 🙂 skontaktujemy się z nimi jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle Większe pojemności mieli w dzień na wyczerpaniu,  a zniknęły wieczorem.  Podejrzewam że się wyprzedać. 

Odkąd pisaliście że wchodzi 15 ml. to codziennie sprawdzam masę sklepów i... nikt nigdy tego na stronie nie miał 😑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, penkus5 napisał(a):

@Cleantle Większe pojemności mieli w dzień na wyczerpaniu,  a zniknęły wieczorem.  Podejrzewam że się wyprzedać. 

Odkąd pisaliście że wchodzi 15 ml. to codziennie sprawdzam masę sklepów i... nikt nigdy tego na stronie nie miał 😑

Sprawdzimy to jutro.

Wybacz za słaba dostępność ale mieliśmy szalony tydzień. Połowa składu wyjechała na targi  w Dubaju.

Jutro powinna być oferta widoczna u MOTOGO.

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle  jak dokładnie z tą wydajnością? Bo najpierw widziałem info, że 15-20ml na auto, a potem, że butelka 15ml powinna luźno wystarczyć na średniej wielkości auto. Dopytuję, bo zastanawiam się 15/30ml i nie chcę fckupu, że brakuje mi towaru na jeden/dwa elementy 😄 Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
19 minut temu, paki112 napisał(a):

@Cleantle  jak dokładnie z tą wydajnością? Bo najpierw widziałem info, że 15-20ml na auto, a potem, że butelka 15ml powinna luźno wystarczyć na średniej wielkości auto. Dopytuję, bo zastanawiam się 15/30ml i nie chcę fckupu, że brakuje mi towaru na jeden/dwa elementy 😄 Pozdr

10-15 ml na SUV ale sam lakier, szyby dodatkowe 5-10ml, plastiki też.  30ml powinno starczyć na cały lakier z szybami i plastikami. Na felgi może troszkę braknąć. 15ml starczy na sam lakier.

Przy aktualnym promocjach warto wziąć 30ml I zabezpieczyć wszystko  🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

@Cleantle Jaki QD polecacie do bieżącej pielęgnacji powłoki Admire?

Zaaplikowany jakoś tydzień temu, faktycznie aplikacja bajecznie prosta, lakier zrobił się bardziej szklisty i bardzo śliski, czekam na deszcz/śnieg żeby ocenić hydro 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
19 godzin temu, BarteQk napisał(a):

@Cleantle Jaki QD polecacie do bieżącej pielęgnacji powłoki Admire?

Zaaplikowany jakoś tydzień temu, faktycznie aplikacja bajecznie prosta, lakier zrobił się bardziej szklisty i bardzo śliski, czekam na deszcz/śnieg żeby ocenić hydro 😄

Nie trzeba żadnego QD, szkoda smarować powłokę. Kup sobie nasz Ceramic Booster 100ml albo 200ml i wystarczy Ci do pielęgnacji powłoki na 5 lat 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 11.03.2023 o 19:22, powertokeny napisał(a):

Hej, ja mam pytanie odnośnie aplikacji admire na szybę, pytanie może głupie, ale czy admire będzie się zachowywało jak NW? 

Trochę inaczej to wygląda niż typowe powłoki na szyby. Tutaj mamy dużą śliskość szyby (więc tak kropelki uciekają) i przejrzystość, jednak nie ma takiego typowego efektu rozrywania tafli jak np. wylejesz wiadro wody na szybę. W tym przypadku mamy efekt mini kropelek na szybie podczas deszczu, zamiast dużych strug deszczu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem po pierwszej aplikacji powłoki Admire, pacjent to Audi A3 z 2014 roku, kolor czarne uni... 🫣 Lakier został przygotowany po Bożemu, korekta w dwóch krokach, na koniec dwukrotnie odtłuszczony.
Zeszło mi 90 minut, ale miałem kiepskie warunki oświetleniowe, a auto nie moje i chciałem żeby obyło się bez poprawek. Temperatura w granicach 18 stopni, czas od aplikacji na panel do dotarcia jakieś 90 sekund, pierwsza fibra zbiera, druga fibra poprawia.

Moje wrażenia:

  1. Powłoka dociera się łatwo, mikrofibrę ciągnie mniej niż przy np Carpro Lite
  2. Śliskość powłoki jest na niesamowitym poziomie, porównałbym do Rupes Uno Protect na dobrze przygotowanym lakierze
  3. Zapach nie jest bardzo uciążliwy, co jest dla mnie dużym plusem
  4. Mogę potwierdzić zużycie powłoki podane w opisie produktu.

Aplikator:

  • Minus -szew rozdarł się na odcinku 2cm po drugim panelu, co jeszcze pogorszyło i tak nie największą pewność trzymania na palcach. To było duże utrudnienie i pewnie dołożyło do czasu aplikacji. I to nie tak jak myślicie... noszę rękawiczki M'ki, w S'ki też się zmieszczę 😅
  • Sama praca na lakierze jest wzorowa (poślizg i układanie się na krzywiznach paneli), aplikator pod koniec był suchy w środku - nie wchłania powłoki głęboko w strukturę, co z pewnością przyczyniło się do wydajności produktu.

Auto będę widział najprawdopodobniej na serwisie za kilka miesięcy, dotychczas robi przebiegi w granicach 15kkm, jest garażowane, wpisuje się więc idealnie w scenariusz 3 lata / 50 kkm.
Zdjęcia 3 godziny po aplikacji:
 

P_20230519_162314_1.jpg

P_20230519_180740.jpg

P_20230519_180800.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas zaaplikowałem na niecałe 10 aut Car Pro Lite, na jedno Gyeon One Evo(białe Caddy), na jedno Gyeon Cancoat Evo(BMW i4 M50, kolor "Pomarańczowy zachód słońca, metalizowany")

Gyeon One Evo docierało mi się najłatwiej, opór pod fibrą był najmniejszy. Kolor łatwy, ale sprawdzałem pod latarką i dotarcie było aż za łatwe jak na powłokę.

Cancoat Evo też bez problemu, chociaż postrzegam go jako tępego nawet po dotarciu.

CarPro Lite jest gdzieś pomiędzy CanCoatem Evo i Admire, gdzie Admire przy metodycznym zbieraniu "luźnym nadgarstkiem" i potem poprawianiu świeżą fibrą nie był dla mnie stresującym procesem.

Jeden panel docierałem w wielkim pośpiechu, bo dam słowo że słyszałem jak ktoś majstruje mi przy zamku w drzwiach 😄 i potem jak wróciłem patrzeć na niego z latarką to też nie było bałaganu.

Zeszły mi trzy fibry na całe A3. Mógłbym pewnie zużyć więcej i praca byłaby jeszcze łatwiejsza.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KubaMS napisał(a):

Cancoat Evo też bez problemu, chociaż postrzegam go jako tępego nawet po dotarciu.

To fakt jest tępo po aplikacji, fx vision ma dużo lepszą śliskość. 
 

Co ciekawe wydaje mi się ze Gyeon Mohs evo jest łatwiejszy w aplikacji niż cancoat 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohsa Evo też rozważałem, ale postanowiłem że tym razem spróbuję powłokę z polskiej marki i nie żałuję 😉

Jak będę miał feedback od Właściciela A3 albo będę kładł na coś jeszcze, dam znać jak sprawy się mają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sparco0, wszystkie moje przemyślenia powyżej odnoszą się do jednej warstwy, nie stosowałem też na powłokę żadnych top coatów. Sugerowałem się wpisem który jest chyba gdzieś wyżej, że powłoka całkiem szybko się utwardza, a booster lepiej aplikować dopiero po kilku miesiącach.

Audi po 6 godzinach zaprowadziłem do garażu właściciela, gdzie odstało do końca weekendu, czyli minimum 36 godzin.

 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.